Jump to content
malyopole

Jaki tłumik do s16???

Recommended Posts

malyopole

Witam

czy ktoś mógłby mi pomóc musze kupic tlumnik do s16 bo moj niestety rozlecial sie :( i skutkiem tego jest huk i brak przyspieszenia:(( czy ktos wie co można zamontoać zeby odzyskał moc i pomruk ? mam wstawioną juz "szturmienice":)) (musiałem usiasc ze smiechu jak to usłyszalem) no i mam odpowiedni stożek:) i chciałbym poprawic pugonowi oddech:206:20

Grzegorz206
Rafał75

ja mam założonego MAGNEX'a i jestem bardzo zadowolony:D

a może chcesz kupić ori środkowy i końcowy w dobrym stanie?:mrgreen:

malyopole
ja mam założonego MAGNEX'a i jestem bardzo zadowolony:D

a może chcesz kupić ori środkowy i końcowy w dobrym stanie?:mrgreen:

A może i bym chciał ale tylko ostatni bo srodkowy mam nowy , a ile bys kolego chcial za ten tlumik ostatni?

dzieki ,pozdro

Long

warto to kupic czy lepiej cos innego?

kris0

widzialem, ale niepodoba mi sie koncowka

malyopole

dziwne ze firma supersprint produkuje cos dedykowanego z koncowka okragla do s16 a w orginalnym zderzaku jest owalne wyciecie a nie okragle jak zwyklych 206. ja kupilem wkoncu przelotowy co prawda jest troszke huk w aucie ale na zewnatrz wydobywa sie przepiekny pomruk :)))

Long

daj link jaki kupiles?;>

tomasz-206
dziwne ze firma supersprint produkuje cos dedykowanego z koncowka okragla do s16 a w orginalnym zderzaku jest owalne wyciecie a nie okragle jak zwyklych 206. ja kupilem wkoncu przelotowy co prawda jest troszke huk w aucie ale na zewnatrz wydobywa sie przepiekny pomruk

wyciecie w zderzaku jest identyczne we wszystkich 206 (wyjatkiem jest RC z podwojna koncowka)

a co do tlumika to lepszej firmy nie znajdziesz :)

• Thanks 1
  • Confused 1

malyopole

kolego moge sie zalozyc z toba o co tylko chcesz ze sa 2 rodzaje zderzakow do 206!!!!! a nawet 3 (wersja GT) piszesz bzdury

Oj kolego nieznamy sie !!!!

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 10.02 ) --

wyciecie w zderzaku jest identyczne we wszystkich 206 (wyjatkiem jest RC z podwojna koncowka)

daj link jaki kupiles?;>

Kupilem u znajomych calosc z montazem( z orginalnym polaczeniem-zawsze moge wstawic seryjny tlumik) kosztowala mnie niecale 350 zl

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 14.37 ) --

aha i kolego jeszcze jabys nie wiedzial ,a zapewne nie wiesz to w RC tlumik jest ulozony poprzecznie a we wszystkich pozostalych pugonach jest wzdluz auta .

• Confused 1

tomasz-206

oj malyopole ;) glupotki gadasz. I co tak agresywnie? Nie badz taki cwaniak. Dobrze wiem ze w RC jest poprzecznie. Owszem w 206 bylo montowanych 5 rodzajow tylnych zderzakow. Ale koncowki nie maja nic do tego.

1) Wersja zwykla: czyli taka ktora byla montowana przed liftingiem w slabszych wersjach

2)Wersja sport: montowana we wszystkich modelach po lifcie i w bogatszych wersjach przed liftem.

3)Wersja GT: czyli rowno 4000 egzemplarzy 2.0 16v z 99r.

4) Wersja RC :)

5) Wersja SW :P

I teraz tak : w wersji numer 2 byly montowane koncowki okrągłe i końcowki owalne.

Np: 206cc 1.6 16v bedzie mial koncowke okrągłą, a 206cc 2.0 16v w dokladnie tym samym zderzaku bedzie mial koncowke owalna.

Aha i zebys sie juz nie musial popisywac swoja wiedza to napisze ze polozenie otworu w wersji 1 i w wersji 2 jest troszke inne (w wersji 2 zderzak schodzi bardziej pionowo w dol)

Takze nie badz taki do przodu bo Ci tylu zabraknie. Pozdrowionka.

Edited by tomasz-206
  • Thanks 1

malyopole

hahaha teksty z piaskownicy,sam sie popisujesz i pokazujesz jaki masz poziom. to ty nie badz agresywny i sam nie cwaniakuj bo chwile temu pisales ze otwor we wszystkich jest taki sam-okragly, wiec sie zdecyduj z tymi wycieciami bo gubisz sie w zeznamiach:))

POZATYM TEMAT DOTYCZY S16 A NIE cc RC GT CZY SW

Proponuje wizyte u okulisty. Zobacz sobie i porownaj sobie te zderzaki i zobacz jakie maja wyciecia!!!!!!!

1.zderzak do s16-

http://moto.allegro.pl/item482026712_zderzak_tyl_tylny_peugeot_206.html

2.zwykly zderzak-http://moto.allegro.pl/item494628057_zderzak_tyl_peugeot_206.html

a tu masz te 2 rodzaje zderzakow srebrny jest z owalnym wycieciem jakbys niewidzial bo widze ze jestes troszke slepy-

http://moto.allegro.pl/item482059062_zderzak_tylny_tyl_tylni_peugoet_206.html

ZACHOWALBYS SIE JAK PRAWDZIWY FACET I PRZYZNAL DO BLEDU

a nierzucal haslami ze mi z tylu zabraknie bo to tobie zabraklo wiedzy i wzroku

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 19.30 ) --

to napisales troszke wyzej jakbys zapomnial

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 19.40 ) --

aha temat uwazam za zamkniety jak nie widzisz roznicy to twoj problem

/Mod

Wyluzujcie dziewczyny, wyluzujcie.

Nie chwalcie się, kto jest lepszy. Nie od tego tu jesteście, sami o tym wiecie.

/Mod

-- automatycznie scalone ( 13/12/2008 o 00.13 ) --

hahaha teksty z piaskownicy,sam sie popisujesz i pokazujesz jaki masz poziom. to ty nie badz agresywny i sam nie cwaniakuj bo chwile temu pisales ze otwor we wszystkich jest taki sam-okragly, wiec sie zdecyduj z tymi wycieciami bo gubisz sie w zeznamiach:))

POZATYM TEMAT DOTYCZY S16 A NIE cc RC GT CZY SW

Proponuje wizyte u okulisty. Zobacz sobie i porownaj sobie te zderzaki i zobacz jakie maja wyciecia!!!!!!!

1.zderzak do s16-

http://moto.allegro.pl/item482026712_zderzak_tyl_tylny_peugeot_206.html

2.zwykly zderzak-http://moto.allegro.pl/item494628057_zderzak_tyl_peugeot_206.html

a tu masz te 2 rodzaje zderzakow srebrny jest z owalnym wycieciem jakbys niewidzial bo widze ze jestes troszke slepy-

http://moto.allegro.pl/item482059062_zderzak_tylny_tyl_tylni_peugoet_206.html

ZACHOWALBYS SIE JAK PRAWDZIWY FACET I PRZYZNAL DO BLEDU

a nierzucal haslami ze mi z tylu zabraknie bo to tobie zabraklo wiedzy i wzroku

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 19.30 ) --

to napisales troszke wyzej jakbys zapomnial

-- automatycznie scalone ( 12/12/2008 o 19.40 ) --

aha temat uwazam za zamkniety jak nie widzisz roznicy to twoj problem

/Mod

Wyluzujcie dziewczyny, wyluzujcie.

Nie chwalcie się, kto jest lepszy. Nie od tego tu jesteście, sami o tym wiecie.

/Mod

Świetra racja MOD wiem ze mam racje i sorry nie dam po Sobie jezdzić. Jak to ze komus przekazuje wiedze i wyprowadzam go z błedu jest cwaniakowaniem i mądrowaniem to naprawde sorry ja szanuje ludzi którzy Mnie uczą nowych rzeczy.Pozdro:klubowy

Edited by krejzRudy
Automatyczne scalanie postów
  • Confused 2

hadeu

Trochę odświeżę temat.

Chcę w najbliższym czasie zmienić tłumik na jakiś cichy [obecnie mam Ultera]. Co prawda Ulter jest zdrowy ale jego buczenie doprowadza mnie do szału, szczególnie w dłuższych trasach. Seryjny wydech też mi nie pasuje, bo ma paskudną końcówkę. Ja bym chciał coś w tym guście.

tumikm.th.jpg

Znalazłem w necie firmę PROEX, która podobno może zrobić tłumik pod potrzeby klienta - w moim przypadku tłumik ma być maksymalnie cichy i posiadać końcówkę jak na zdjęciu. Miał ktoś może do czynienia z tą firmą albo może polecić inną?

MŁODY2061504761918

ostatnio ze mną się kontaktował przedstawiciel tej firmy (nie wiem czemu ze mną akurat)

chcieli oferować usługi naszemu forum z Rabatem. No więc kazałem im napisać do Administracji (podałem konkretne nick-i) mieli się do Nich odezwać. Tyle wiem.

Co do usług tej firmy to sam chciałem do nich jechać i robić Tłumik bo ostatnio miałem do wymiany ale niestety ich firma nie oferuje montażu na miejscu więc zrezygnowałem. Ale jak oglądałem różne filmiki na YT i opinie kierowców to wydają się bardzo O.K. :) pozdrawiam

hadeu

Ciekawe jak cenowo, muszę do nich napisać :)

israel_xd

Nie wiem czy podpasuje wizualnie, ale jeśli chcesz mieć cicho to u siebie mam zamiennik - Bosala. Fotki możesz u mnie na profilu zobaczyć :)

maciexx123
Seryjny wydech też mi nie pasuje, bo ma paskudną końcówkę.

żaden problem, kupujesz końcówke owalną Ultera np i masz dopasowane do zderzaka bardzo ładnie

hadeu
żaden problem, kupujesz końcówke owalną Ultera np i masz dopasowane do zderzaka bardzo ładnie

Ani płaska, ani dokręcany owal - ja chcę taką :]

tumikm.th.jpg

o-krą-głą

maciexx123

a nie ma możliwości założenia jakiegoś silencera do twojego Ultera ?

surykatka

akurat z tobą się kontaktowałam bo jesteś w grupie administratorów jestem przedstawicielką firmy Proex jeśli macie jakieś pytania odnośnie oferowanych produktów chętnie odpowiem

co do montażu tłumików możemy polecić firmę która znajduje się 5 km od naszej siedziby (Swarzędz) lub w Lusowie, Rybniku, Warszawie, Wrocławiu , Będzinie i Trójmieście (obecnie trwają negocjacje co do współpracy)

prostopka.jpg

waku

Panowie odnośnie wydechu...może ktoś ma podobnie... może ktoś sie pochwali co tam może być:xD

chodzi mi o dźwięk szczególnie słychać od 1:00 do 1:05

w tym filmiku wywalony środkowy ? :xhmm

Adrianek.Style.206

taki normalny __---__ zobacz w wujka google tył supry... taki załóż