Jump to content
marecek

Reputacja - zasady działania systemu przyznawania punktów reputacji

Recommended Posts

Marsto
Szkoda....

Uważam ,że to była fajna zabawa , która ubarwiała i umilała czas na forum :)

Niestety zawsze znajdą się takie osoby , którym nic się nie podoba i niczym się nie dogodzi.....

No niby racja, ale musisz przyznać, że dostanie - tylko za to, że ma się inne zdanie niż ktoś tam, to trochę może deprymować.

ŁukaszBiały
No niby racja, ale musisz przyznać, że dostanie - tylko za to, że ma się inne zdanie niż ktoś tam, to trochę może deprymować.

Ale nie zapominajmy ,że to tylko zabawa:) Sam dostałem pare minusów i nie robiłem afery z tego powodu....

---------- Wypowiedź z 10:07 ---------- Poprzedni post o 10:04 ----------

Gdzie dwóch Polaków , tam trzy zdania i trzeba się z tym liczyć :P

KondziQ

ja też dostałem jednego minusa ale za to 3 plusy :D zawsze starałem się być na + ;) (chociaż długo na tym forum nie jestem ;) )

kocurr
jak komuś się jeszcze coś innego nie podoba to też możemy wyłączyć...

Wczoraj było, że całe forum się nie podoba hmm może trzeba całe wyłączyć hmm

---------- Wypowiedź z 10:12 ---------- Poprzedni post o 10:09 ----------

Chyba o to chodziło właśnie, że jak się z kimś nie zgadzasz możesz to skomentować dając reputację, a nie pisząc nic nie wnoszącego posta "nie zgadzam się".... Widać stojący po jednej i po drugiej stronie minusowania nie rozumieją idei :doh

ŁukaszBiały
Widać stojący po jednej i po drugiej stronie minusowania nie rozumieją idei :doh

fajnie minusy anonimowo rozdawać , ale gorzej jak ktos nam da....

Mam nadzieję ,że "Reputacja" jeszcze powróci ;)

marecek

bo "reputacja" po prostu się źle kojarzy i wystawianie komuś negatywa jest odbierane (i wykorzystywane) jako wycieczka osobista... złośliwość, zazdrość, zawiść i wszystko inne. Tyle razy ludzie mi się żalili, że dostali 5 repów ujemnych od jakichś złośliwych ludzi (albo wręcz od jednej tej samej i to tego samego dnia, co oczywiście nie jest możliwe biorąc pod uwagę zasady, jakie zaproponowaliśmy) - podglądam w statystykę i patrzę:

suma punktów reputacji użytkownika: 5

historia:

negatyw: -1

negatyw: 0

pozytyw: +6

czyli taki "płaczek" dostał 5x strzała od osób, które nie mają tu nic do powiedzenia (najwidoczniej jakiegoś złośliwego skrzata czy innego dziecka neostrady), a do tego pozytywa od kogoś, kto jest powszechnie uznawany za osobę obytą na forum i mającą coś do powiedzenia.

I co w takiej sytuacji? ja dostaję maila z żalem i muszę tłumaczyć jak to działa, bo 8 stron tego tematu to za mało...

... PO CO MI TO ? ...

zobaczcie, że osoby, które najwięcej krzyczą w tym wątku mają / mieli wysoką reputację i historię strzałów podobną do zaprezentowanej powyżej.

sopel

:cry:cry a ja dostalem minusaaaaaaaaa :cry :cry

Lajtmen

Najpierw był płacz, że jest reputacja, teraz widzę płacz, że jej nie ma...

kocurr

Jak to mówią i tak źle i tak nie dobrze... czyli rzeczywiście niektórzy nie potrafią się bawić a pewne sprawy traktują zbyt poważnie... :doh

jasiek

noo a już wyrobiłem sobię taką dobrą opinie :D

smart206

A ja prawie złapałem, o co w tym chodzi... No szkoda, szkoda

Sky

ehh i to w momencie gdy przekroczyłem 100 pkt reputacji i miałem dwa piękne zielone kwadraciki..:(

kocurr

Tylko czy to coś zmienia skaj, jak Cię ludzie odbierają, że jak zdobyłeś 100 pkt to rzeczywiście jesteś mastah? hmm nie sądzę ;) czy ma 100 czy nie ma nic, skaj jest skajem :]

*RAMZES*
skaj jest skajem

sugerujesz podróbkę?? :P

A co do tematu - szkoda, że funkcja została wyłączona. Było miło,śmiesznie, czasem nerwowo ;) , ale dodatkowo coś się działo :P Niemniej mając na uwadze te żale o których pisał marecek, to wcale się nie dziwię, że zdecydował (-zdecydowaliście) o wyłączeniu czegoś, co dla wielu, którzy nie dorośli do tego typu zabaw było tylko źródłem frustracji i niesnasek...

Reasumując: wolałbym, żeby reputacja dalej była ale rozumiem intencje takiej a nie innej decyzji i ze względu na to popieram...

tornado

Była reputacja dobrze, nie ma tez dobrze :D

jasiek
o co w tym chodzi...
chodzi a raczej chodziło ludzią o to, że innym za bardzo rozchodziło się o minusy no i sie rozeszło wszystko w cholere ;)

*RAMZES*
no i sie rozeszło wszystko w cholere

:lol2

Guest tufu

dobry pomysł:)