Jump to content
marecek

Reputacja - zasady działania systemu przyznawania punktów reputacji

Recommended Posts

karbed19

a na jakiej zasadzie niektórzy maja 7 jak niektórzy 3, to sie jakoś od stażu liczy?

wisiena
a na jakiej zasadzie niektórzy maja 7 jak niektórzy 3, to sie jakoś od stażu liczy?

Cofnij się kilka stron wstecz tego wątku i wszystkiego się dowiesz. A najlepiej przeczytaj od początku. Naprawdę już kilka razy o tym pisaliśmy.

(M.)

karbed19

ok dzieki

adasiko

Cytat: adasiko napisał/a chodzi o to ze najpierw 3 pointy mi spadly kazda osoba na forum ma swoja "sile" dawania reputacji... widac to po lewej przy profilu

ok dzieki czyli ktoś straszy mi dał :D

Shapeshifter

Mareczek, co na moją propozycję powiesz, bo sie nie odniosłeś?

Podoba się, nie podoba?

marecek
Mareczek, co na moją propozycję powiesz, bo sie nie odniosłeś?

muszę jeszcze raz to przemyśleć od początku... rację masz.

Joanita
Cofnij się kilka stron wstecz tego wątku i wszystkiego się dowiesz. A najlepiej przeczytaj od początku. Naprawdę już kilka razy o tym pisaliśmy.

A można się cofnąć do przodu? ;) I czy trzeba przeczytać cały temat, żeby wiedzieć o co chodzi w tej reputacji? :)

krejzRudy
I czy trzeba przeczytać cały temat, żeby wiedzieć o co chodzi w tej reputacji?
Wystarczy pierwsza strona :)

wisiena
Cofnij się kilka stron wstecz tego wątku
A można się cofnąć do przodu?

Oczywiście niewłaściwe jest stwierdzenie typu "cofaj się wstecz". W tym konkretnym przypadku, jak najbardziej poprawna jest powyższa konstrukcja, ponieważ pomiędzy słowem "cofnij" a słowem "wstecz", znajduje się doprecyzowanie "kilka stron". Odsyłam do wykładów Profesora Bralczyka :)

(M.)

kocurr

Teraz podzielimy się ładnie na putystów i językowych liberałów :]

wisiena
Teraz podzielimy się ładnie na putystów i językowych liberałów

Kiti, nie martw Ty się tak bardzo, nikt się nie podzieli. Dobrze wiesz, że ludzie lubią się czasem pospierać, czasem wymienić się "uszczypliwymi uwagami". Mam nadzieję, graniczącą z pewnością, że inteligencja i polot naszych współ-klubowiczów pozwoli im oddzielić ziarno od plew i przyjąć co to wartościowe, eliminując resztę życzliwym podmuchem...

(M.)

marecek
eliminując resztę życzliwym podmuchem

:podziw nieźle napisane :krol Nie da się nie wyczuć inteligentnej złośliwości ;):P

sopel

zyczliwym podmuchem , znaczy sie : :pierdziuch:pierdziuch ??

:P

focus

Składam wniosek o wywalenie w kosmos tych wszystkich punktów reputacji czy czegos tam... Wzbudza to tylko nie zdrowe emocje i mam wrazenie ze punkty leca w ramach jakiejś zemsty czy coś takiego... Przykład: http://www.206club.net/showthread.php?t=55913

Tak jak pisałem w temacie Marecka, ze co niektorzy ludzie zycie na forum biorą zbyt poważnie i nie potrzebnie się stresują, moim zdaniem usunięcie tego systemu punktowania pozwoli na delikatne odstresowanie co poniektórych użytkowników forum...

Biz-on

No coś w tym jest. Niby wszyscy friends i ma być miło na forum, ale często widać, że ktoś komuś dowali minusa i od razu budzi to sprzeciw itd ;)

Shapeshifter
Tak jak pisałem w temacie Marecka, ze co niektorzy ludzie zycie na forum biorą zbyt poważnie i nie potrzebnie się stresują, moim zdaniem usunięcie tego systemu punktowania pozwoli na delikatne odstresowanie co poniektórych uży
Wiem kto mi to dał i dlaczego mi to dał. Wiem tez czym się kierował robiąc to. Dlatego wypisałem to prosto i wyraźnie. Ma jakiś problem i daje minusiki, a to wkarwia jak cholera.

System jak każdy inny, ale do pewnych granic.

focus
Wiem kto mi to dał i dlaczego mi to dał. Wiem tez czym się kierował robiąc to. Dlatego wypisałem to prosto i wyraźnie. Ma jakiś problem i daje minusiki, a to wkarwia jak cholera.

Wiesz, ten akurat przykład przelał moją miarkę, taka sprawa to nie jest nowość...

Bommb

Ej no :P Popatrzcie o ile nudniej byłoby bez tego :P

kocurr

dokładnie, ciśnieniujecie się i tyle :sese

karbed19

mi te punkty pasują tylko żeby wszyscy sie podpisywali a nie tak z partyzanta minusy dają

Shapeshifter
mi te punkty pasują tylko żeby wszyscy sie podpisywali a nie tak z partyzanta minusy dają
Czyli tak jak było na początku :D Moim zdaniem było lepiej, ale wiem też, że wtedy byłoby znacznie więcej jatek.

Shudder

a mi te repy zwisają. jestem nowy i widze ze bede nieżle w plecy bo nie jestem mistrzem ortografii i już zbieram zniwo ujemnych repow :brawa. jestem tu dla dobrej zabawy i zeby dowiedziec sie wszystkiego o PUGU. jesli ktos jest tu dla REPA to...

• Thanks 5

ziachu
a mi te repy zwisają. jestem nowy i widze ze bede nieżle w plecy bo nie jestem mistrzem ortografii i już zbieram zniwo ujemnych repow . jestem tu dla dobrej zabawy i zeby dowiedziec sie wszystkiego o PUGU. jesli ktos jest tu dla REPA to...

dobrze gada, polac mu.

repy beda, poniewaz po nich widac, ze ktos moze sie z czyims zdaniem nie zgadzac. a punkty dawac mozn atej samej osobie bardzo rzadko.

• Thanks 1

karbed19
ziachu masz racje ale wiesz ale jak ja napisze coś w miarę mądrego, ciekawego i 10 osób uzna to za mądre, da mi po 1 bo maja akurat taka "siłę" to będę 10 na plusie a nagle trafi sie kocurr i Shiver i oboje uznają to za idiotyzm i 8+8=16 no i z dodatnich 10 zrobi sie -6 bo 2 osoba sie nie spodobało, ale nikt nie mówił ze wszystkim to sie spodoba wiec tym którym moje posty nie pasują :dupa :D

ziachu

pewna racje masz, natomiast wlasnie jesli to ze tacy ludzie daja Ci minusa oznacza ze cos niecos wiedza.