Jump to content
marecek

Reputacja - zasady działania systemu przyznawania punktów reputacji

Recommended Posts

kocurr

A dlaczego?

Wygłosiłeś tezę, która nie spotkała się z aprobatą - upubliczniłeś ją.

Jeżeli teza ta nie spotka się również z aprobatą moda, to dodatkowo post ląduje na śmietniku. Ale masz dostęp do tego posta.

Nie wiem tylko co wtedy, gdy post "wypali" się i zniknie ze śmietnika...

jasiek
Wygłosiłeś tezę, która nie spotkała się z aprobatą - upubliczniłeś ją.
zgadzam się , tylko że np liczba postów maleje gdy posty zostają przeniesone do śmietnika a nastepnie się "wypalają"

Nie wiem tylko co wtedy, gdy post "wypali" się i zniknie ze śmietnika...
no więc właśnie ;)

nie zależy mi na reputacji tylko z ciekawości się pytam jak to jest ustawione ;)

sopel

sprawdzalismy z boczkiem dzialanie tej funkcji, po usunieciu posta (z poziomu uzytkownika) rep pozostaje.

jasiek
po usunieciu posta (z poziomu uzytkownika) rep pozostaje.
no więc właśnie o tym mówie ;)

Boczek

Tylko przy opisie jest "brak informacji" :D

• Thanks 2

marecek

naprawdę to jest wg Was problem? ...

jasiek

nikt nie mówi że to jest problem, wnikliwie analizujemy

zasady działania systemu przyznawania punktów reputacji

jarus23

dokładnie, w moim rep tak jest, chyba nawet 2 usunięto moje wypowiedzi a czerwony rep został :D

focus
Składam wniosek o wywalenie w kosmos tych wszystkich punktów reputacji czy czegos tam... Wzbudza to tylko nie zdrowe emocje i mam wrazenie ze punkty leca w ramach jakiejś zemsty czy coś takiego... Przykład: http://www.206club.net/showthread.php?t=55913

Tak jak pisałem w temacie Marecka, ze co niektorzy ludzie zycie na forum biorą zbyt poważnie i nie potrzebnie się stresują, moim zdaniem usunięcie tego systemu punktowania pozwoli na delikatne odstresowanie co poniektórych użytkowników forum...

Ponawiam swój postulat. Przykład: http://www.206club.net/showthread.php?p=1097161#post1097161

Nie którzy nie rozumieją idei forum i chyba poprzez to że repy są anonimowe walą nimi na prawo i lewo bez większego sensu...

Edited by focus
  • Like 1

Phantom

albo przynajmniej niech każdy ma cywilną odwagę się przyznać, tym samym proponuję ustawić to tak,aby przy minusie i plusie było widoczne od kogo to

BartMan

Mnie też cała sytuacja denerwuje, dostałem minus za to: "nie umiesz cytować", a w odwecie dostał ktoś inny, cała idea chyba nie działa. Popieram przedmówców

• Confused 1

Lajtmen

Ja dostałem chyba dwa repy z uzasadnieniem, cytuję: "-". To się nazywa powód.

• Like 1

BartMan

przed chwilą też dostałem coś takiego "-" za post wyżej więc walić taką reputację i anonimowych "cenzura"

-- automatycznie scalone ( 29/3/2009 o 20.53 ) --

może zrób coś z tym
  • Confused 1

Sky

toteż dlatego ostnimi czasy zacząłem się podpisywac pod repami.. i tymi ujemnymi i tymi dodatnimi.. wbrew pozorom userzy nie oddaja minusow.. co najwyzej wywiazuje sie nie zawsze konstruktywna dyskuta na PW

*RAMZES*

a ja powiem tak:

też kiedyś wkurzały mnie takie sytuacje jak powyżej... Ale doszedłem do wniosku, że chyba nazbyt poważnie do tego podchodzę. To mniej więcej tak jak Wy: niby reputacja Was nie obchodzi, niby to nie ważne, ale sprawdzacie, chcecie wiedzieć, denerwujecie się... I po co?? Wrzućcie na luz. Czy będziesz miał parę punktów mniej czy więcej - czy to coś zmieni?? Niektórzy tu nie dorośli do "reputacji" - ale czy z tego powodu trzeba się zaraz unosić? Ja osobiście mam gdzieś czy i ile mam plusów bądź minusów. Nie jestem tu dla publiki, nie piszę dla statystyk czy punktów więc nie zaprzątam sobie głowy "reputacjami". Dlatego przymknijcie oko i nie bierzcie tego wszystkiego tak bardzo do siebie, nie warto... :P

• Like 1

adasiko
aby przy minusie i plusie było widoczne od kogo to

tak jak było na początku i to bylo super, bo moglem przynajmniej komuś podziekować :D

bo tak, czy siak da sie oszukiwać, ale po co ??

dostałem minus za to: "nie umiesz cytować"

ja za błąd interpunkcyjny :D, potem jeden za ortografie i też coś śmiesznego dalo by sie jeszcze znaleźć :D

-- automatycznie scalone ( 29/3/2009 o 21.41 ) --

Wrzućcie na luz.

kurcze ziomek wiesz, też mnie to nie kreci jakoś specjalnie, ale miło jak dostaniesz plusa :D

natomiast śmieszy mnie samo zachowanie niektórych klubowiczów, ze tylko po to wchodzi na forum, żeby sie pomądrować i poklikać kilka minusów, że niby jakis ważny on jest hehe

chaos

a ja sie tylko podpisze pod slowami Ramzesa ;)

sopel
natomiast śmieszy mnie samo zachowanie niektórych klubowiczów, ze tylko po to wchodzi na forum, żeby sie pomądrować i poklikać kilka minusów, że niby jakis ważny on jest

ej! bo strace sens wchodzenia na to forum :>

*RAMZES*
a ja sie tylko podpisze pod slowami Ramzesa

normalnie zaznaczę ten dzień w kalendarzu... :P

Phantom

w sumie dla mnie to też mało istotne czy mam 10 czy 0 ;) dostałem już tyle tego, że hoooohoo ;) hehe ;)

chaos
normalnie zaznaczę ten dzień w kalendarzu...

ja tez :D :jd

• Thanks 1

Sky
To mniej więcej tak jak Wy: niby reputacja Was nie obchodzi,
a ja się przyczepię do tego "Wy" - bo forum to MY.. a nie JA i Wy ... yup ?

*RAMZES*
a ja się przyczepię do tego "Wy" - bo forum to MY..

Czep to się suchej gałęzi albo pomyśl :P - dlatego WY, bo pisałem tylko do wąskiej grupy osób narzekających tutaj na "reputację" i nie dotyczyło to ogółu. Tym bardziej, że zdecydowanej większości userów nie trzeba takich rzeczy pisać... Teraz rozumiesz czy Ci to jeszcze narysować?? :P

szymm

Ogólnie mam gdzieś tę reputację, piszę co myślę i się tego nie wstydzę ale powinno być widoczne od kogo i komentarz jakiś powinien być.

Boczek
Ogólnie mam gdzieś tę reputację, piszę co myślę i się tego nie wstydzę

Ale to nie znaczy że Twoje wypowiedzi mają byc np. obraźliwe.

• Thanks 1