Jump to content
marecek

Reputacja - zasady działania systemu przyznawania punktów reputacji

Recommended Posts

*RAMZES*
ale powinno być widoczne od kogo

nie zgadzam się - bo to doprowadziłoby tylko do jeszcze większych niesnasek, mszczenia się i psuło by tylko atmosferę. Tak jak teraz jest wg mnie OK - tylko więcej dystansu, bo to tylko zabawa ;) :cwaniak

• Thanks 1

szymm

Nikogo nie obraziłem.

-- automatycznie scalone ( 30/3/2009 o 23.03 ) --

nie zgadzam się - bo to doprowadziłoby tylko do jeszcze większych niesnasek, mszczenia się i psuło by tylko atmosferę. Tak jak teraz jest wg mnie OK - tylko więcej dystansu, bo to tylko zabawa ;) :cwaniak

Jeżeli mam coś komuś do zarzucenia do mówię proso w oczy, a jeżeli miałbym posiłkować się tymi minusikami to przynajmniej bym napisał za co i podpisał się pod tym.

*RAMZES*
Jeżeli mam coś komuś do zarzucenia do mówię proso w oczy, a jeżeli miałbym posiłkować się tymi minusikami to przynajmniej bym napisał za co i podpisał się pod tym.

Więc nic nie stoi na przeszkodzie byś tak robił... Niemniej powtarzał będę jak mantrę - więcej dystansu i nie odbieraj wszystkiego tak bardzo do siebie - to tylko virtual ;), zabawa. I jeżeli masz jak pisałeś gdzieś te punkty reputacji, to skończ już do tego wracać :P

szu

Cenię krytykę, ale konstruktywną, a przynajmniej kulturalną. Stąd moje pytanie - czy mogę jakoś odpowiedzieć autorowi na uzasadnienie minusa albo zwrócić uwagę na kulturę 'rozmówcy'? Jestem nowy i może przedwcześnie chciałem komuś pomóc, nie mam nic do minusów bo może rzeczywiście trafiłem jak kulą w płot (mimo, że wydawało, że sytuacja była analogiczna do mojej), ale jak ktoś mnie wita serdecznym "co ty pier*olisz?" to nie sprawia, że czuję się swojsko na forum, które dopiero poznaje.

• Thanks 2
  • Confused 1

Dragon_84

Może to było ale nie wiem jak to wyszukać

czemu czasem dostaję szare kwadraciki - punkty rep czasem zielone

czy to jest zależne od tego czy to jest na plus czy na minus, czy po prostu jak wystawiający mi rep. ma własną niską i mi to nie wiele podnosi???

jak to jest ?

sopel

jak ktos nie ma odpowiedniego stazu na forum , tzn jesli ma "sile" reputacji rowna 0 , to wtedy masz szare kwadraciki.

"co ty pier*olisz?"

tak po polsku Cie ktos na forum przywital:P

• Thanks 1

*RAMZES*
Cytat: szu napisał/a Zobacz post "co ty pier*olisz?" tak po polsku Cie ktos na forum przywital

A ja się spytam, gdzie byli nasi forumowi rodzice?? hmm :P

jasiek

dlatego repy powinny być podpisywane ;)

*RAMZES*
dlatego repy powinny być podpisywane

w życiu!!! bo tu dopiero by się wendetta rozpętała :P :lol2

LUDZIE!!! Repy to tylko zabawa - wyluzujcie. Za to nie ma nagród, medali, nawet uścisku dłoni prezesa. A niektórzy z Was, z całym szacunkiem zachowują się tak, jakby to była sprawa życia lub śmierci :P

• Thanks 1

jasiek
LUDZIE!!! Repy to tylko zabawa - wyluzujcie.
zabawa zabawą ale jakieś normalne reguły powinny byc ;)

*RAMZES*
zabawa zabawą ale jakieś normalne reguły powinny byc

i są normalne tylko jak widać niektórzy nie dorośli do takiej zabawy :P

Ewelinka206

szu,

a ja Cie rozumiem, ostatnio też dostała mi się cięta riposta na to co napisałam (co lepsze pisałam o swojej opinii na jakiś temat, więc uważam, że to już w ogóle nie powinno być oceniane repami).

Ad. tego, żeby się nie przejmować - może jest to łatwiejsze dla klubowicza, który jest w klubie już od x lat, ale nie dla osobnika, który dopiero co stara się wkupić w łaski i każde takie zachowanie go zniechęca do przynależności do klubu (czy też forum), na którym obrywa mu się za swoje opinie.

• Thanks 1

*RAMZES*
Ad. tego, żeby się nie przejmować - może jest to łatwiejsze dla klubowicza, który jest w klubie już od x lat, ale nie dla osobnika, który dopiero co stara się wkupić w łaski i każde takie zachowanie go zniechęca do przynależności do klubu (czy też forum), na którym obrywa mu się za swoje opinie.

Nie jestem tu od X lat i nie rozumiem po co starasz się wkupywać :P To forum otwarte dla wszystkich i nikt nikomu łaski żadnej nie robi. A to, że ktoś skrytykował Twoją opinię świadczy tylko o tym, że albo napisałaś coś głupiego (z całym szacunkiem bo nie znam tematu) albo ten oceniający zwyczajnie nie dorósł do zabawy w reputację ;)

Niemniej medali czy nagród nikt za reputację nie przewiduje więc po cóż się napinać? Czy czytając czyjeś wypowiedzi sprawdzasz poziom jego "reputacji"? Zapewne nie i robi tak tutaj praktycznie każdy user tego forum. Więc nabierz więcej dystansu do tego co piszą inni i nie przejmuj się takimi pierdołami - wszak na forum jak w życiu - czasem i głupka można trafić :P A tego ani Ty ani nikt inny nie zmieni :P

• Thanks 1

hubert323
szu,

a ja Cie rozumiem, ostatnio też dostała mi się cięta riposta na to co napisałam (co lepsze pisałam o swojej opinii na jakiś temat, więc uważam, że to już w ogóle nie powinno być oceniane repami).

rozumiem kolezanke, bo sam jestem tu nowy:)

• Thanks 1

Ewelinka206
Nie jestem tu od X lat i nie rozumiem po co starasz się wkupywać :P To forum otwarte dla wszystkich i nikt nikomu łaski żadnej nie robi. A to, że ktoś skrytykował Twoją opinię świadczy tylko o tym, że albo napisałaś coś głupiego (z całym szacunkiem bo nie znam tematu) albo ten oceniający zwyczajnie nie dorósł do zabawy w reputację ;)

Niemniej medali czy nagród nikt za reputację nie przewiduje więc po cóż się napinać? Czy czytając czyjeś wypowiedzi sprawdzasz poziom jego "reputacji"? Zapewne nie i robi tak tutaj praktycznie każdy user tego forum. Więc nabierz więcej dystansu do tego co piszą inni i nie przejmuj się takimi pierdołami - wszak na forum jak w życiu - czasem i głupka można trafić :P A tego ani Ty ani nikt inny nie zmieni :P

Chciałabym się wkupić w łaski klubowiczów, żeby poczuć przynależność do tego klubu i zarazem akceptację ze strony jego członków. Ale jeśli co chwilę mówi mi się, że moje opinie są głupie, albo, że pier**lę od rzeczy, to logo klubu na moim aucie przestaje mi się kojarzyć z miejscem, w którym mogę zasięgnąć porady, wyżalić się lub po prostu pogadać o dupie maryni... Czy wg tego co powiedziałeś, na forum też mamy być dla siebie chamscy i zamiast powiedzieć "nie zgadzam się z Twoją opinią" walnąć minusa i napisać "pie***lisz głupoty"...

• Thanks 4
  • Confused 1

tornado

Ewelinka206 nie bierz tak do siebie punktów reputacji ;)

albo, że pier**lę od rzeczy

Niestety pojawiają się od pewnego czasu userzy, którzy maja problemy z kultura osobista. :/

Chciałabym się wkupić w łaski klubowiczów

Czytaj dużo Forum, zgłębiaj wiedzę, staraj się wypowiadać tam gdzie wiesz dobrze jak komuś pomoc i będzie dobrze. Pozdrawiam!

Dragon_84
Chciałabym się wkupić w łaski klubowiczów, żeby poczuć przynależność do tego klubu i zarazem akceptację ze strony jego członków. Ale jeśli co chwilę mówi mi się, że moje opinie są głupie, albo, że pier**lę od rzeczy, to logo klubu na moim aucie przestaje mi się kojarzyć z miejscem, w którym mogę zasięgnąć porady, wyżalić się lub po prostu pogadać o dupie maryni... Czy wg tego co powiedziałeś, na forum też mamy być dla siebie chamscy i zamiast powiedzieć "nie zgadzam się z Twoją opinią" walnąć minusa i napisać "pie***lisz głupoty"...

Moja drobna rada - musisz się przyzwyczaić że za takie jakieś błędne wypowiedzi będziesz karcona ujemnymi punktami, ja właśnie ostatnio dostałem - standard, są tu ludzie na forum którzy bardzo poważnie podchodzą do tego systemu Rep. są śmieszni.

Też mi to nie odpowiada że w sumie możesz się mylić, a nie możesz się wypowiedzieć, bo dostaniesz ujemne punkty to jest do:dupa

• Thanks 1

vinzento
w życiu!!! bo tu dopiero by się wendetta rozpętała :P :lol2

LUDZIE!!! Repy to tylko zabawa - wyluzujcie. Za to nie ma nagród, medali, nawet uścisku dłoni prezesa. A niektórzy z Was, z całym szacunkiem zachowują się tak, jakby to była sprawa życia lub śmierci :P

imho rep > join date > post count > merytoryczna wartość postu ;)

kocurr

Panie i Panowie, to tylko zabawa. Nie ma powodu aby się napinać i ciskać.

Jeżeli kiedykolwiek jednak poczujecie się urażeni tym, jak się ktoś do Was odezwał przyznając punkty "rep", jeżeli zrobił to w sposób nie przystający panującym tu zasadom (Regulamin) i mimo, że miało to miejsce w przekazie kierunkowym (niepublicznym), zgłoście sytuację do admina, albo przynajmniej do modów.

Ale powtarzam jeszcze raz, to tylko zabawa ;)

jasiek

Kocurr jak prawie zawsze ma racje, jak ktoś obraża to informować odpowiednie służby i po kłopocie chodź donosicielstwo to no nie jest dobra cecha :D

Kocurr a to prawda że mody mają wgląd do PM na sb ?? :D

marecek
Kocurr jak prawie zawsze ma racje, jak ktoś obraża to informować odpowiednie służby i po kłopocie chodź donosicielstwo to no nie jest dobra cecha

Kocurr a to prawda że mody mają wgląd do PM na sb ??

dzięki dla kocura za poziom wypowiedzi!

nie - nikt nie ma dostępu do PW poza odbiorcą i nadawcą. A wszystkie wypowiedzi z shoutboxa są czyszczone cyklicznie...

*RAMZES*
Chciałabym się wkupić w łaski klubowiczów, żeby poczuć przynależność do tego klubu i zarazem akceptację ze strony jego członków.

jeszcze tak nigdzie nie było by wszyscy wszystkich lubili :P A zamiast się "wkupować" podjedź sobie kiedyś na spota, poznaj ludzi osobiście a tych którzy piszą Ci:

że pier**lę od rzeczy
"pie***lisz głupoty"...

zwyczajnie ignoruj ;) W końcu są tu chyba też normalni ludzie... ;):P

Czy wg tego co powiedziałeś, na forum też mamy być dla siebie chamscy i zamiast powiedzieć "nie zgadzam się z Twoją opinią" walnąć minusa

I jeszcze raz powtórzę - niektórzy po prostu nie dorośli do tej zabawy - musisz brać to pod uwagę. Też dostaję ujemne punkty i to dosyć często, bo są tu osoby, które delikatnie mówiąc za mną nie przepadają i którym wydaje się, że te punkciki robią na mnie jakiekolwiek wrażenie :lol2 Co więcej, dostawałem te punkciki nie za wypowiedzi, tylko tak po prostu - przy okazji... :P Taki lajf - jak w życiu - niektórzy nie wyrośli jeszcze z krótkich majtek :lol2

Dlatego więcej dystansu i z biegiem czasu sama zauważysz kogo na tym forum szanować a na czyją głupotę i dziecinadę spuścić zasłonę ignorancji.

Pozdrawiam i życzę pociechy z forum :P :lol2

• Thanks 1

ziachu
Ewelinka206 napisał/a Zobacz post że pier**lę od rzeczy Ewelinka206 napisał/a Zobacz post "pie***lisz głupoty"...

Jesli Cie to urazilo (a moglo), zwroc sie do administartora o wyjasnienie sprawy. Taka osoba powinna dostac przynajmniej warna.

marecek

zamykam temat. Pół roku pokazało, że nie umiemy się w to bawić. Nadal te negatywne, nic nie wnoszące do zabawy reputacje ujemne (o wartości zero lub -1) od osób, które praktycznie nie mają wpływu na Waszą reputację - powodują lawinę żali i narzekań - bo ten mi dał minusa, a ten to się na mnie uwziął, a to, a tamto....

Każdy lubi za to dostawać punkty + (wtedy narzekań nie ma).

jak komuś się jeszcze coś innego nie podoba to też możemy wyłączyć...

ŁukaszBiały

Szkoda....

Uważam ,że to była fajna zabawa , która ubarwiała i umilała czas na forum :)

Niestety zawsze znajdą się takie osoby , którym nic się nie podoba i niczym się nie dogodzi.....