Jump to content
cybernetic

Peugeot 208

Recommended Posts

cybernetic

Troszkę o nowym 208 z "Motoru"

93455120tx7.th.jpg64654145dm6.th.jpg

Mi się bardzo podoba. Wlot powietrza jest normalnych rozmiarów, sylwetka sportowa. Ale czekać do 2012??

Grzegorz206

Calkiem ladne autko :fala

mac412

ładnie wygląda. Lampki podobne do forda.

Shapeshifter

Średni.

bonhart

ladny:hyhy: napewno ladniejszy od 207:p

Lajtmen

A mnie się osobiście podoba bardziej 207. Ten średnio. Już design ma lepszy 206. Ja wolę klasykę :)

*RAMZES*
napewno ladniejszy od 207

Popieram - mnie też 207 nijak nie przekonuje... Ale czy 208 jest taki ładny?? hmm

Opierając się na tej fotce, to powiem iż widziałem dużo lepsze koncepty ;)

Spectral

myślałem, że to ma być ten czerwony i już się załamałem ;) Na szczęście to clio ;)

Podoba mi się ale:

-coś te lampy z czerwonawą wstawką takie dziwne... pewno to koncept więc się miliard razy zmieni

-"mnóstwo oszczędnych silników" -> no zobaczymy co tam będzie drzemać... mam nadzieję, że jakaś mocniejsza wersja będzie i wstawią wreszcie xenony ;)

bonhart
Ja wolę klasykę :-)

klasyka to 206 a 207 czy 308 wygladaja jak "spuchnięte" 206:rotfl:

wisiena

Auto całkiem ładne, bardziej harmonijne od 207. Nie podoba mi się tylko to co Peugeot robi w nowych modelach z nadkolami. Wydaje się jakby na początku były normalnie wyprofilowane w linii nadwozia a potem przychodził gość z maczetą:

hmm tu jest troszeczkę za szeroko…. To ciachniemy!

(M.)

cybernetic
Auto całkiem ładne, bardziej harmonijne od 207. Nie podoba mi się tylko to co Peugeot robi w nowych modelach z nadkolami. Wydaje się jakby na początku były normalnie wyprofilowane w linii nadwozia a potem przychodził gość z maczetą:

tu jest troszeczkę za szeroko…. To ciachniemy!

Popatrz na te trzy nowe auta na tych stronach - każde tak ma. Jakaś moda

kocurr

Peugeot niedawno pokazał koncept takigo auta, oidp, w stylu CLS. Nie mogę sobie przypomnieć jaka nazwa tudzież numer, ale widze pewne analogie w rozplanowaniu znaku na masce schodzacego do paszczy - przez to ładnie ją przełamującej... Poza tym z innych konceptów organizacja przednich lamp.

Francuzi widać trochę "niemieckiej" ręki stylisty używają. Nie powiem, że źle to. Sam się złapałem na tym ,że zerknąłem kątem oka na zad auta które stało na chodniku i zdekodowałem je jako oooo - szybki ruch jeszcze raz bo nie pasowało mi tam ^^ (C5 znaczy, czyli w reklamie coś na rzeczy było ;)

Przypomniało mi się - RC HYmotion4 ładny koncept... Tutaj właśnie to logo na masce zjechało mocno... http://www.autokrata.pl/ogien/4876/peugeot_rc_hymotion4_-_cos_wiecej_niz_koncept/

wisiena
Popatrz na te trzy nowe auta na tych stronach - każde tak ma. Jakaś moda

No tak, ale w Peugeotach (zwłaszcza 207) jest to znacznie bardziej widoczne. Linia odcięcia jest dwa, do trzech razy wyższa.

(M.)

Lajtmen
klasyka to 206 a 207 czy 308 wygladaja jak "spuchnięte" 206:rotfl:

Zgadzam się, ale nie pisałem, że klasyka to 207 :) Po prostu siódemka bardziej mi leży pod względem designu od ósemki.

focus
Ale czekać do 2012??

Nie no bez przesady... 207 na rynku jest dwa lata, wiec jest to swiezy model. Co ile bys chcial wymiane modelu? co 3 lata? 206 jest na rynku 10 lat, a nastepca wyszedl po 8 latach. Wiec jesli premiera 208 ma byc w 2012 roku to i tak szybko, po 6 latach od prezentacji 207

cybernetic
Nie no bez przesady... 207 na rynku jest dwa lata, wiec jest to swiezy model. Co ile bys chcial wymiane modelu?

Hehe :) Tak mi się powiedziało. 207 mi się nie podoba i dlatego chciałbym już jakiś nowy model i tyle

focus
Hehe :) Tak mi się powiedziało. 207 mi się nie podoba i dlatego chciałbym już jakiś nowy model i tyle

Mi na początku 207 cholernie się nie podobało, ale z czasem model mi się opatrzył i coraz częściej łapię się na tym, że odwracam się za 207 i je podziwiam. Są fajne :)

cybernetic

focus mi w 207 podoba się wnętrze, sprawia wrażenie droższego niż jest w rzeczywistości :) i lusterka z kierunkowskazami

kocurr
ale w Peugeotach (zwłaszcza 207) jest to znacznie bardziej widoczne.

No a chyba największe żygowiny z ociosanymi błotnikami to 308SW :yuck:

AniracK

to jest mega rzygowina. Aczkolwiek jeździ się tym bardzo przyjemnie (o dziwo!)

a co do 208... to jest na razie nawet nie koncept tylko jakieś snucie baju-baju przypuszczeń w photoshopie... wiec cholera wie co z tego tak naprawdę wyjdzie...

jak dla mnie - jest nieźle. Przód całkiem fajny. Czekam na tył...

Janus
to i tak szybko, po 6 latach od prezentacji 207

raczej standard, to 206 jest ewenementem.

208 faktycznie zadebiutuje z początkiem 2012.

WinCenT

z przodu troche mi TT przypomina :ke

pawloswp

autko ciekaweale i tak bede wolal swoja 206 tke ;) chociazby dlatego ze trzeba cieszyc sie z tego co sie ma:)) a mamy z czego..

Fryc

Wiedzą dziewczyny%5Bdblpt%5D207-ka%5Bdblpt%5D.gif i chłopaki%5Bdblpt%5D207%5Bdblpt%5D.gif że 207 jest taki %5Bdblpt%5Dczerwony%5Bdblpt%5D.gif

a tak na serio to mi sie podoba, ale jak parafrazując Karinę to w photoshopie my ze szwagrem nie takie rzeczy robili przy browcu :)

Biz-on

Na obrazku mi się bardzo podoba to autko :) Fajny ma charakter, coś nowego...