Jump to content

Peugeot 208

cybernetic

Recommended Posts

• Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• slavtom

33

• mim

25

• Waheto206

22

Ciekawa prezentacja

Tak mi się spodobał (szczególnie z tą navi), że chyba zacznę zbierać kasę na niego.

wiem na 100% ze bedzie dostepny diesel z rcz czy 207 cc czyli 1,6 eHDi i bedzie mial 136 koni tak jak poprzednicy no i oczywisce bedzie wydzielal ponize 100g CO2 na km czyli w uk nie bedzie trzeba za niego placic podatku drogowego no i wjazda za darmo do centrum londynu tak samo jak to jest z autami elektrycznymi,ale moim zdaniem 208 poszla bardzjej w japonczykow to auto wyglda jak jakis hyundai,a pugi zawsze sie czym roznily mialy ten francuski charakter

Odnośnie tego odcięcia, to była inspiracja stylistyką 206 WRC (stylista peżo się wypowiadał w jakimś programie) - pamiętacie zderzaki 206 WRC (patrz poniżej :) )?

papuc_2004

zbyniu nie wiem gdzie Ty się doszukałeś podobieństw do aut japońskich a tym bardziej hyundaja... 208 jest podobna do DS3 a to raczej nie japoniec...

a tym bardziej hyundaja...

ja sobie wypraszam! mój też ma 4 koła i kierownicę!

papuc_2004

:sorry Szoplu :hug masz racje tez ma kola i kiere ale i tak jest dalej giejem :D hehe

• 2 weeks later...

Autko bardzo ładne na pewno ładniejsze od 207, póki co mam 206 i jestem z niego zadowolony a na 208 poczekam aż potanieją może wtedy sobie kupię:P

nie podoba mi się jedna rzecz w tym modelu, zegary są jakoś tak dziwnie wysoko, a kierownica nisko :/ ale może to tylko złudzenie takie

Mimo zamiłowania do Lwa na masce, nie dałbym w życiu takiej kasy za byle przeciętny kompakt.

Bedzie musial kosztowac blizej 55k, bo w okolicach 65-67 mozna kupic 308 po lifcie 1.6 VTI w dobrym wypasie.

Diesel faktycznie bedzie w przyzwoitym wyposazeniu kosztowal pod 65-70 ;)

Bedzie musial kosztowac blizej 55k, bo w okolicach 65-67 mozna kupic 308 po lifcie 1.6 VTI w dobrym wypasie.

Diesel faktycznie bedzie w przyzwoitym wyposazeniu kosztowal pod 65-70 ;)

Wersja podstawowa ma być tańsza od podstawowej 207, ale pewnie nie będzie zbyt dobrze wyposażony. Myślę, że za 60.000 kupi się dobrze wyposażony samochód z silnikiem 1.6.

---------- Po chwili dodano... ----------

Mimo zamiłowania do Lwa na masce, nie dałbym w życiu takiej kasy za byle przeciętny kompakt.

Chodzi o to, że właśnie nieprzeciętny - bo dostajesz auto, którego nie będzie w PL za wiele, chyba ze 30 sztuk ICE VELVET jest na Polskę. Jest to wersja limitowana na start dla maniaków Lwa.

Chodzi o to, że właśnie nieprzeciętny - bo dostajesz auto, którego nie będzie w PL za wiele, chyba ze 30 sztuk ICE VELVET jest na Polskę. Jest to wersja limitowana na start dla maniaków Lwa.

Ale to zawsze będzie tylko kompakt Peugeot'a :)

Nie kompakt Ferrari, Lamborghini, etc.

Ja bym nie dał tyle kasy :)