Jump to content

Muza...

marecek

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

169

• weede

116

• KwAs

112

• Kudlacz

99

Top Posters In This Topic

Oh zabolało mnie to :P

Tunnel trance jakto tam było...... kurde Anirack jak to tam dalej było????? Kawałek królował w Jahrance :P

Orbital - Tunnel Trance :wink:

no ale to ktos musi juz lubic takie umceumce :wink:

moze Benny Benassi - No Matter What Do You Do ? 8)

PS a tak w ogole co jest na tej plytce TeFałeN Turbo?

znam tylko kilka... Golfrappa od kiedy bylam na koncercie kocham, ta kobieta ma niesamowity glos!!! polecam utwor Twist Me (Round?)

Chylinska znana mi (ktos slyszal jej wypowiedz na temat krawczyka tak btw? hihihihi)

Kelis - Milkshake 8) (my milkshake brings all the boys to the yard... :wink: ) ma teraz fajna piesn z Nas'em - In Public 8)

Future Shock uwielbiam

Dla sluchaczy tez lubie :)

ale musze se sciagnac tą Jusisową bo tez ja lubie (Ostatni Raz!!) a tego kawalka akurat nie znam... thx Marecek :)

Ostatni raz jest ....hmmmm no nie bardzo samochodowy :P A cała płytka tefałen jest jakby lekko mówiąc denerwująca w samochodzie poza.........The Music Getaway - uwielbiam ten kawałek i ma ło mnie Marecek z puga nie wysadził przez ten kawałeczek. :lol: :lol: :lol: Mnie osobiście stopka ze zmączenia opada na gaz przy tym kawałku :P :lol: :lol: :lol: :lol:

ooooo noooo Orbital co ja bez ciebie bym zrobiła Ani :P:)

Durne dance / trance na wieczór (ja choruje a nie imprezuje jak dziś wszyscy chyba):

Chrome Price - Sunrise

Paul van Dyk - Nothing but you

Mognai - U Know Y

(ostatnie dwie to fajne basowe kawałki dość dobrze promowane na płytach coca coli w tym i poprzednim roku)

Kazaa jest jak mój komp...ma mnie centralnie w ..... wentylatorze :P

hehehe, masz astercity, kazio nie pójdzie przez astera, jest tam skutecznie blokowany... więc współczuje. Pozostaje Ci uczynność innych użytkowników internetu :)

u mne kazio tez czasem nie chce hulac... ale mam takie cos co sie nova torrent nazywa... i nie glupie to to tez

I jak to dziala? jest proste w uzyciu jak kazaa czy ma jakies chaczyki? Bo jest też emule ale z nim nigdy do ladu nie doszlam

Piraci???? Jacy piraci? Marecek już dawno nie ma piratów :P Poza tym piratami były tylko faceci :)

Muszę pobawić się z tym programem bo ciągle wszyscyn mnie straszą zę kazaa bee :(

ja tam lubie Paul van Dyk - For an angel

albo Karamba - ile kosztujesz

:P:P

czasami sie zdarza ze slucham radia i skacze po stacjach zeby tylko najlepszy utworek wylookac :P

marecek jacy piraci na mnie prosze wolac Pan do DC++ :P:P:P

ja tam lubie Paul van Dyk - For an angel

albo Karamba - ile kosztujesz

:P:P

czasami sie zdarza ze slucham radia i skacze po stacjach zeby tylko najlepszy utworek wylookac :P

marecek jacy piraci na mnie prosze wolac Pan do DC++ :P:P:P

pol wan dyk rzadzi ;)

[ Dodano: 2004-11-29, 21:47 ]

zapros mnie do swego domu to naprawde wielki hit

o ja pieprze jakie dicho w pole dobre dobre :lol: :lol: :lol: jeszcze jest taki zespol BOYS, tez maja nizle hity z satelity ;)