Jump to content

Muza...

marecek

Recommended Posts

Wrzucajcie tytuly bo nie mam czego juz sluchac :P Wszystkie cdki mi sie znudzily juz :P

[ Dodano: 16-05-2005, 15:50 ]

Wlasnie sciagnal mi sie film - 13 dzielnica :) Chyba zapowiada sie nie kiepsko :)

See yas:)

[ Dodano: 18-05-2005, 20:46 ]

No wlasnie obejrzalem 13 dzielnice !!! Spoczko filmik ! Ale tam tylko na koncu byla 607? Nic z pugow wiecej nie widzialem:(

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

169

• weede

116

• KwAs

112

• Kudlacz

99

Top Posters In This Topic

OOO nawet nie wiedziałem, ze taki topic isnieje :P

Tak się składa ,ze gram w klubach i mogę jakieś noofki wtykać..tylko nie wiem co was interesuje?? Jakie gatunki? :)

Pozdr!

marecek

weede, te jak najbardziej do zabawy :) Masz jakieś gotowe sety swoje gdzies udostępnione? Chętnie posłucham(y) :D

No pewnie ze mam!! I to jak taneczne :D hehe..zresztą sami zobaczycie...Gram głownie housiki, techno , troche trancu i miejscami dance... :twisted:

Tylko ja mam serwerek neo 45mb..i to jest kicha narazie z transferem i łączeniem. Jakby ktoś mógł to udostępniać w inny sposób :) Ale jeśli nie to dam rade z tym serwerem Neo ;-)

Na dzień dzisiejszy mam ok 5 godzin naprawde energetycznej muzyczki w 9 nagranych setach (kazdy średnio po 30-35min)

DJ WeeD w akcji :mrgreen:

fotka9xr.jpg

Pozdr!

A widzę w tle 100-tki Pioneer-a ;-) (o ile jeszcze symbole pamiętam :wink: )

Dokładnie :D dobre oko ;-)

kurde mam w awatarze i na zdjeciu tą samą koszulke :lol: ale LOL !

musicie uwierzyć na słowo mam jeszcze INNE :lol: :lol: :lol:

no widac ze mamy rasowego DJa :) a muzyczki z checia poslucham ;-)

pozdro

weede, naprawiaj Pyzia i wal na zlota. Wszyscy chetnie muzy posłuchamy ;-)

Mój Pyziu jest w nienagannej kondycji :D na dzień dzisiejszy of course :lol:

Z WIELKĄ chęcia bym przyjechał ale jakoś w tym terminie mam examy na architekture :cry:

ale będe z WAMI myślami ;-)

marecek

weede, dwa dni egzaminów masz? nie wykręcaj się, tylko w sobote po egzaminie wsiadaj do auta i na zlot! akurat się po egzaminie odstresować! :D

Guest kozapda
Mój Pyziu jest w nienagannej kondycji na dzień dzisiejszy of course

To coś mi się pokręciło. Ale to i dobrze, że Pyzio śmiga jak złoto.

w tym terminie mam examy na architekture

Powodzenia, a gdzie zdajesz ?

Examin jest 2 dniowy :) w pierwszym dniu 2 rysunki a następnego postać chyba...examinow nie mam nawet w tych dniach ale musze pracować cały czas zeby się dostać, a po takich balangach ręka mi się trzęsie :lol: a wybieram się do Gdańska albo Poznania ew. na ekonomię do Torunia...

Napewno będe na następnym zlociku, poprostu to jest gorący dla mnie okres i nie chce go umoczyć , wypada trzymać ręke na pulsie...musicie mnie zrozumiec :)

Stara maxyma głosi : " Co wisi , nie utonie!!! " :D dlatego odbijemy sobie następnym razem!;-)

Dzięki wielkie za zaproszenie!

EDIT: pierwszy set będzie dzis juz na serwie - podam linka.

Guest kozapda

Moja siorka zdawała na architekturę do Gdańska i Szczecina. W końcu wylądowała na inżynierii żywności na Akademii Rolniczej w Szczecinie.

OK więc pierwszy secik już na serwie::hyhy:

DJ WeeD - Houseattack

Secik jest dosyć stary ale jary :twisted: zresztą oceńce sami....

Miłego słuchania

PS. najlepiej ściagąc jakimś programikiem(np. flashget) bo na neo czasami zrywa połaczenia lub/i długo się łączy.

Pozdrawaim!

Guest kozapda

Zassane i odsłuchane. No niezłe niezłe. ;-) To są słowa mojej :serce: bo ona słucha takiej muzy. Ja troszkę inne klimaty ale jestem pod wrażeniem ;-)

udalo mi sie to pociagnac kawalki fajne ale bardziej wole techno tylko ze musi to byc straszna sieka :D

:) Fajnie ze się ogólnie podoba...jeśli dalej będziecie chcieli to będe wrzucał tak co 2-3 dni nowy w kolejności jak powstawały więc muzyczka będzie coraz nowsza :)

ale bardziej wole techno tylko ze musi to byc straszna sieka

troszeczke nie kumam z tym techno :P a co dokładniej masz na myśli?

no cos w klimacie tego

:eek::eek::eek: to już jest zdecydowanie drum&bass (electro?) :o tego nigdy nie grałem bo jakoś nie czuje tej muzyczki :? jeśli lubisz takie klimaty to polecam praktycznie wszystkie płyty Prodigy.

Pozdr!

tak prodigy sluchalem ale tylko pare kawalkow jest fajna, pozatym spoko jest jeszcze aphrodite :)

[ Dodano: 20-05-2005, 00:05 ]

weede, a ta ostatnia piosenka z tego twojego seta to jak sie nazywa ??

Jutro pod wieczor lub w niedziele rano wymienie seta na nowego :) Jęsli ktoś jeszcze ma ochotę to proszę śćiągać 8-)

Ostatni song: East Clubbers - FEELIN (polski sqad ale grający w Niemczech :wink: )

Pozdr!