Jump to content

odnosnie spotów

Recommended Posts

michal206sw

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i chcialem sie dowiedziec kedy mozna wchodzil w dzial odnosnie spotów.

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dragon_84

17

• Brzuch

7

• kocurr

7

• ziachu

5

Top Posters In This Topic

Po napisaniu 10 postów na temat ;) poza offtopiciem , otrzymasz dostęp do działu spoty...

krejzRudy

Tak, jak kolega pisze. Napisz sensowne posty - oprócz działu Off Topic - a dostaniesz automatycznie dostęp :)

-- automatycznie scalone ( 1/2/2009 o 10.41 ) --

P.S. Napisz w profilu z jakiego jesteś miasta :)

Czy któryś Admin, albo ktoś kompetentny może mi łaskawie powiedzieć jaki jest sens robienia tych 10 pkt ja jestem na tym forum od 2 lat (nie pisze postów, tylko czytam) i nie mogę mieć dostępu do wszystkich tematów. Pozdrawiam

taki sens, ze nie kazdy spot to spotkanie godzinne przy samochodach, czasem to sie przeradza w jakas imprezke, z ktorej rowniez sa zdjecia, niezawsze cenzuralne, do ktorych wglad ma 'jako taka' zaufana grupa :)

no mniej lub bardziej :P

No wybaczcie ale to jest lekko śmieszne - to nowa osoba nie ma prawa wiedzieć gdzie ten Wasz tajny klub się spotyka - ahaaa to taka mistyka troszkę : ) ) ) :czarodziej(hehe ten ludzi tu pasuje :P)

-- automatycznie scalone ( 1/2/2009 o 19.46 ) --

A jeżeli nawet napiszę w tym temacie 10 wiadomości to rozumiem że mnie już wszyscy znają i jestem w ogóle akceptowany na wszystkie spoty i inne imprezy :cwaniak

Edited by Dragon_84
Automatyczne scalanie postów

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Na każdym szanującym się forum są przyznawane przywileje w zależności od aktywności i moim zdaniej jest to dobre rozwiązanie. Ideą forum nie jest tylko uzyskiwanie informacji

(nie pisze postów' date=' tylko czytam)

[/quote'] Ale pomaganie innym użytkownikom formum. I nie wierze że przez 2 lata nie miałeś okazji wypowiedzieć się poza offtop.

Och już nie narzekajcie :P

Na każdym szanującym się forum są przyznawane przywileje w zależności od aktywności
No właśnie na jednym forum w którym jestem, żeby napisać coś w giełdzie trzeba się dostać do jakiejś grupy. Czekam już trzy dni :(

Jeżeli chcecie zrobić tak, że do danego działu ma dostęp tylko zaufana osoba, to lepiej zrobić już ograniczenie czasowe. Wiem, że to i tak nie będzie miało wpływu na lojalność i sprawiedliwość tej osoby, ale na pewno będzie bardziej skuteczne pod względem zaufania od postów. Nabić 10 postów to jest chwila i wątpię żeby osoba się stała zaufana, bo ma 10 wiadomości napisanych.

Nabić 10 postów to jest chwila

Pamiętajmy, że licznik dotyczy działów merytorycznych. A posty niemerytoryczne lecą... ;)

Jeżeli chcecie zrobić tak, że do danego działu ma dostęp tylko zaufana osoba, to lepiej zrobić już ograniczenie czasowe.

Nawiązując doograniczeń casowych masz przykład poniżej:

ja jestem na tym forum od 2 lat

I kolejne zdanie po którym widać jak dana osoba utorzsamia się z clubem.

ten Wasz tajny klub się spotyka - ahaaa to taka mistyka troszkę : ) ) ) :czarodziej

Wiec albo wprowadzić sensowne rangi albo wycofać 10 postów to za mało. punkty rep nie sprawdzą się. Moderzy powinni przemyśleć jak rozwiązać ten problem

Punkty rep się w ogóle nie sprawdzą, bo to, za co się je dostaje jest czasami śmieszne. No ale to nie dyskusja na ten temat.

Nie da się tego rozwiązać jednoznacznie i perfekcyjnie. Może po prostu zwiększyć ilość postów? Wtedy po wypowiedziach danej osoby można stwierdzić jej rzetelność?

• Thanks 1

Widzę że niektórzy z Was ten klub traktują jak coś śmiertelnie poważnego, że jak się nie utożsamiam to już spalić go(mnie) na stosie, zgoda jest to jak każdy klub fajna zajawka, ale bez przesady. Przyznam że znam ze 4 osoby które się zniechęciły tym forum właśnie przez brak 10 punktów (nie można napisać prywatnej wiadomości wypowiadać się w niektórych tematach i ich czytać). Nie jestem ekspertem w dziedzinie 206 znaczy nie byłem teraz mogę się mondralować bo coś tam wiem na temat 206, więc się nie wypowiadałem, a na zadawane pytania Wasza jedyna odpowiedź jest taka "... to już było lepiej poszukaj sobie, a nie piszesz setny post, jezu czy wszyscy muszą tutaj to robić... " - ale to tak bywa na forach : )

Widzę że niektórzy z Was ten klub traktują jak coś śmiertelnie poważnego, że jak się nie utożsamiam to już spalić go(mnie) na stosie,

Od razu śmiertelnie poważnie. Tutaj chodzi o to, żeby pochwalić się swoją pociechą czyt. 206 podziwiać furki inych, pchwalić, skrytykować, czasem doradzić. Jeżeli ty się nie utożsamiarz z klubem to po co ci wiedzieć,gdzie są spoty, co na nich się działo???

Więc ja nie rozumiem o co się burzysz!

Dobra już luz nie ma sprawy są na tym forum rzeczy które mi się nie podobają - trudno, ale w wielu kwestiach mi pomogło czytając posty przykład(jakiś miesiąc temu szukałem schematu bezpieczników) tu jest wszystko : ) bardzo mnie to cieszy, już pewnie niedługo będzie te 10pkt i wszyscy będą happy znaczy wszyscy to pewnie nie, ale ja na pewno : ) Pozdrawiam

Ja od 8 grudnia napisałem ponad 50 postów i wiekszość o ile nie wszytkie na temat :P wiec to nie jest problem wystarczy chcieć.

Są na tym forum tacy że pierwsza rzecz co robią rano to wchodzą na forum, ja się do nich nie zaliczam, wchodzę tu jak coś potrzebuję się dowiedzieć, przyznaje możecie mnie zabić jak spotkacie na światłach ale nie chce mi się odpowiadać na pytania typu: Czy H7 świecą mocniej od H1 i przez to że tylko czytam to co mnie interesuje nie mam tych pkt.

Dziękuję i proszę o zakończenie tematu : )

możecie mnie zabić jak spotkacie na światłach

Jesteś nie poważny człowieku!!

Koniec tematu.

Szkoda że dalej nie zacytowałeś - widzę ze czytasz wybiórczo, tam jest zawarta odpowiedź na Twoje dokładnie stwierdzenie - "wystarczy chcieć"

widzę ze czytasz wybiórczo

Czytam całość wypowiedzi a cytuje rażące (jak dla mnie ) sformułowania, nikt nie każe tobie odpowiadać na pytania typu:

Czy kola do 206 mają być okrągło czy kwadratowe. Czy lepiej laska jeżdząca na moich skorzanych fotelach powinna nośić stringi czy figi.

Chodzi o to żebyś czasem siewypowiedział w jakimś temacie tak jak teraz np. (i pewnie masz już te 10 ptk.) I po sprawie zabijac cie nikt nie będzie. A skoro i tak się nie utorzsamiasz z klubem to po co ci wgląd do tematu spoty???

Co do zabijania na światłach to była przenośnia a nie dosłowne stwierdzenie - strasznie widzę się uczepiłeś tego stwierdzenia. Co do spotów to mam takie widzimisię, nie muszę być miłośnikiem czy wyznawcą klubowym (czy muszę? kurcze poważna sprawa sam już nie wiem :P ), by jak to mówisz zaprezentować moje 206.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...