Jump to content

odnosnie spotów

Recommended Posts

poza kwestiami tajności, dostępności czy zaufania mamy jeszcze taki czynnik, który nazywa się google. Google ma taką brzydką cechę, że indeksuje w bardzo inteligentny sposób bardzo dużo ciekawych informacji...

...te 10 postów to ograniczenie głównie przed Googlem: dzięki temu nasze fotki nie pojawiają się w google images, ani nasze imiona nie są nigdzie indeksowane. Nie wiem jak dla Was, ale ja sobie cenię prywatność - tak więc to zabezpieczenie jest dość ważne w czasach, kiedy o ludziach można się dowiedzieć praktycznie wszystkiego dysponując tylko dostępem do internetu z komórki :!:

Druga przyczyna takiego a nie innego stanu rzeczy to to, że na forum co rusz pojawiają się dziwne osobistości, które wchodzą na forum tylko po to, żeby wrzucić ogłoszenie do giełdy, zbluzgać kogoś albo ogólnie narobić szumu...

takie osoby często robią problemy w wirtualnym świecie - nie potrzebujemy, żeby przeglądały informacje o tym gdzie można kogoś spotkać... Oczywiście jest to żadne zabezpieczenie dla chcącego. Ale pieniacza i awanturnika z niskim IQ powstrzyma skutecznie.

Jeżeli chcecie zrobić tak, że do danego działu ma dostęp tylko zaufana osoba, to lepiej zrobić już ograniczenie czasowe

Taka opcja też była rozważana, ale z racji na punkt 1 nie jest realizowalna (konta przeglądarek też mają swój "staż" na forum ;) ).

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dragon_84

17

• kocurr

7

• Brzuch

7

• ziachu

5

Top Posters In This Topic

Dziękuję Ci kolego za bardzo przemawiającą do mnie odpowiedź teraz rozumiem czemu jest 10 pkt i przyznam Wam racje - faktycznie jest to konieczne : ) aha ja na spotach kiedyś dawno temu bywałem i po prostu chciałem sprawdzić czy coś się nie zmieniło.

Dziękuję i Pozdrawiam

na gronie nie ma info ze to spot 206club.net ..

ale tak czy inaczej, ja wole klubowe spoty :)

a jaka jest koleżanko różnica w spotach klubowych a takich że przyjedzie ktoś nowy na spot????????? oświeć mnie !!!

dokladnie jest na "gronie" w gronie tematycznym "206"

smieszne, co za roznica czy ktos przyjedzie poznac ludzi z 206tkami, bo sie dowiedzial na gronie czy bo zdobyl fantastyczne 10punktow na forum?

to jakis wyznacznik elitarnosci? wydawalo mi sie, ze to nie ma za bardzo znaczenia, skad jestes, tylko ze masz 206...

poza tym, to ze sa zawsze w arkadii to znaczy ze nie można sie spotkac gdzies indziej? ehh...

to mój kaprys, a oświecać Cię nie muszę :)

i nie chodzi tu o to ze mam cos do "nowych"

aha to proponuję Ci zamknąć się w 4 ścianach tylko z ludźmi z klubu, to w takim razie o co chodzi bo ja nie wiem

Z calym szacunkiem, ale po cos do dzialu spoty mozna wejsc dopiero po jakims czasie pobytu na forum - nie jest to temat dostepny dla wszysktich.

Zapraszamy oczywiscie wszystkich klubowiczow, ale oglaszanie tego na gronie - MOWIE NIE.

Czasami sa spoty miedzyforumowe - ale miedzy ludzmi z innych klubow, a nie NK czy grono.

wiecej -> http://www.206club.net/showthread.php?t=57068 i nie zasmiecajmy juz tematu.

ok, rozumiem.

Czyli reasumujac, jesli ktos nie jest zarejestowany na forum, to nie moze przyjsc?

• Confused 1

zaraz posypia sie warny, bo napisalem gdzie jest miejsce do takich dyskusji kilka postow wyzej i dlaczego jest tak a nie inaczej.

ja w ogóle nie wiem o co Ci chodzi, będę czy nie będę na spocie gronowym, co za róznica ... po co wnikasz jakie mam kaprysy...

powiedziałam ze wole klubowe spoty i to moja sprawa...

EOT :)

Czyli reasumujac, jesli ktos nie jest zarejestowany na forum, to nie moze przyjsc?

moze (a nawet zapraszamy), ale nie robimy lapanki z ulicy a ogloszenie na gronie takim wlasnie jest.

-- automatycznie scalone ( 3/2/2009 o 14.54 ) --

poza tym, to ze sa zawsze w arkadii to znaczy ze nie można sie spotkac gdzies indziej? ehh...

mozna i sie spotykamy.

po prostu pomysl na otwartym powietrzu wiekszosci nie przyapdl do gustu. dlatego sam zaproponowalem np. bluecity.

Edited by ziachu
Automatyczne scalanie postów
moze (a nawet zapraszamy), ale nie robimy lapanki z ulicy a ogloszenie na gronie takim wlasnie jest.

NIE ROBICIE???? to ciekawe jakim cudem mam w samochodzie kluby kalendarzyk który dostałem na myjni samochodowej ???????

oj chyba robicie

ale w sumie to z górnego parkingu w GM jest ładne wejście do tej knajpianej części :)

wlasnie troche o to mi chodzilo :) zeby pieknie ustawic wszystkie 206 a potem udac sie na bilarda czy wczesniej wspomniane kregle.. :)

a nie zeby stac na dworze i marznac... :)

Ta Wasza tajność i elitarność mnie dobija - tu nie o to chodzi Nightwish dobrze napisała chodzi tylko o to że ludzie mają 206, a to czy są w WASZYM jak że elitarnym klubie to jest mało istotne !! !! !!

elitarnym klubie t

chyba sie cos Wam poprzewracalo w glowach.

Ten klub nie jest zadnym elitarnym to raz.

Dlaczego jest tak a nie inaczej zostalo wyjasnione w innym watku, do ktorego juz link dalem. zapraszam do lektury.

NIE ROBICIE???? to ciekawe jakim cudem mam w samochodzie kluby kalendarzyk który dostałem na myjni samochodowej ???????

bo dajemy 206tkom. ale nie kazdy jest na tyle otwarty itp zeby wejsc na forum i zaczac sie tu udzielac, zeby widziec tematy spotowe - a do takich osob te tematy sa kierowane. na pewno nie do calego grona...

Nie bede sie wiecej tlumaczyl. Takie zasady tu obowiazuja... jesli sie nie podoba... nikt tu sila nie trzyma

-- automatycznie scalone ( 3/2/2009 o 15.10 ) --

zeby pieknie ustawic wszystkie 206

byc moze o tym wiecie albo nie ale ten klub tworza glownie ludzie i to dla nich a nie dla samochodow sie nbajczesciej spotykamy...

bo wiekszosc z Nas juz dawno 206tka nie jezdzi...

PrzemkoPW
NIE ROBICIE???? to ciekawe jakim cudem mam w samochodzie kluby kalendarzyk który dostałem na myjni samochodowej ??????? oj chyba robicie

Dragon, my się chyba znamy ;)

Nie ma co się kłócić, wydaje mi się ze kłopot w rzucaniu info o spocie w rożnych miejscach może polegać na tym że nie wiadomo kto się zjawi i w jakich zamiarach. Zazwyczaj ktoś kto specjalnie loguje się na forum np. 206 daje się poznać choćby w minimalny sposób i dopiero później wpada na spoty, nie jest to wymóg tylko taka naturalna kolej rzeczy. Jeśli dobrze kojarzę to na spoty zapraszałem Cię nie raz i chętnie się spotkam ale może nie róbmy bałaganu w sieci i niech ustalanie spotów 206club pozostanie w ramach tego forum.

nightwish,

Jest forum, po wpisaniu w google hasła "peugeot 206" wyskakuje jako trzeci wynik. Na prawdę nie jest trudno tutaj trafić.

Zasady są jedne i są ustalone. Ktoś, kto chce się wkręcić, ma drogę otwartą. Ale przez forum a nie przez reklamy, których nie potrzebujemy.

Nie raz i nie dwa spotykamy się gdzie indziej, ale są miejsca, które pasują wielu od dawna - nie ma potrzeby tego ruszać.

Poza tym, wychodzisz z propozycją jako świeży user, forsujesz swoje koncepcje, oburzasz się na krytykę. Proponuję jednak trochę pokory!!!

Jeżeli nie zgadzasz się z panującymi tu zasadami i obyczajami, nikt nikomu nie zabrania stworzenia własnego podwórka (forum). Droga wolna.

Ludzie w klubie 206club.net są bardzo otwarci, ale nikt tu nie lubi tego typu wyskoków. Tym bardziej nie zarzucaj nam, że jest to zamknieta elita, do której nie mozna się dostać. Jak ktoś chce to się dostanie. Jeszcze raz podkreślam, nie potrzebujemy robić "łapanek na mieście".

No właśnie jest elitarny bo skoro laska mi jakaś tam pisze że ona się nie spotyka z innymi posiadaczami 206 bo ma kaprys(nie z klubu) - dziwne, ale to są jej poglądy ma prawo jak najbardziej, to jest właśnie nie zrozumiałe dla mnie. Prośba nie odsyłaj mnie do tematu który znam dokładnie bo sam go wywołałem - Dziękuję

A poza tym to była propozycja w GM można zawsze to zmienić i zrobić gdzie indziej !!

Czyli boicie się spotykać z innymi ludźmi bo mają złe zamiary co polują na Was czy coś - zaczynam się martwić

• Confused 1

Dodam jeszcze, że słowo "elitarny" skierowane do nas to jak kwiatek do korzucha ROTFL. :)))

Są kluby, w których klub i forum to rozłączne pojęcia. U nas nie. Tam zaś, mozesz być na forum, ale nie w klubie. Do klubu możesz się dostać po spełnieniu kilku warunków, np. udział w spotach, rekomendacja przez innego klubowicza itp... (składki pominę).

Jeżeli nie widać różnicy to przepraszam :lol2:

-- automatycznie scalone ( 3/2/2009 o 15.19 ) --

Prośba nie odsyłaj mnie do tematu który znam dokładnie bo sam go wywołałem - Dziękuję

No to wypadałoby w nim kontynuować myśli :]

No właśnie jest elitarny bo skoro laska mi jakaś tam pisze że ona się nie spotyka z innymi posiadaczami 206 bo ma kaprys(nie z klubu)

Więcej szacunku do kobiet i pokory!

No właśnie jest elitarny bo skoro laska mi jakaś tam pisze że ona się nie spotyka z innymi posiadaczami 206 bo ma kaprys(nie z klubu) - dziwne, ale to są jej poglądy ma prawo jak najbardziej, to jest właśnie nie zrozumiałe dla mnie.

jakas tak laska- sandra ...

słuchaj, co Cie obchodzi czy przyjade na taki spot czy nie, bedzie Ci zle, jak nie przyjade? czy to bedzie jakis problem? wiec po co ciagniesz temat?

ja mam kaprys, i nie przypinaj reszcie klubu tego kaprysu, to bylo moje zdanie, a nie zdanie klubu.. widzisz roznice :)

Proszę o spokojną dyskusję bez słów o znaczeniu pejoratywnym!!!

-- automatycznie scalone ( 3/2/2009 o 15.28 ) --

ciekawe jakim cudem mam w samochodzie kluby kalendarzyk który dostałem na myjni

...z adresem www strony klubowej a nie z datą i miejscem spotów - to mała różnica

I jeszcze inna sprawa Kolego, jak Ty robisz taką aferę o spota i nie potrafisz przyznać racje ze źle postąpiłeś, to nie wiem czy jest warto się spotykać z taka osoba i pewnie nie tylko ja tak myślę.

A ja i tam sądzę że są tu tacy którzy czują się ważni i ważniejsi - tak wynika z tych wypowiedzi : ) niestety "przepraszam za moje niefortunne stwierdzenie odnośnie Pani"

Nie chcecie się spotkać w GM poznać nowych ludzi nie tylko z klubu trudno nikt WAS nie zmusza, po prostu chcieliśmy by było więcej ludzi by się poznać porozmawiać - Wy się wszyscy znacie fajnie my nie znamy prawie nikogo, dla tego taki był pomysł widać się nie spodobał szkoda :(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...