Jump to content

Need For Speed: Most Wanted

APROPO

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• APROPO

13

• Shapeshifter

13

• p4wl

9

• Kudlacz

8

APROPO, no no wiem mam i gram :):):) szkoda ze nie ma 206 :

ogolnie bede mial cala plyte audio z gry :) polecam

Shapeshifter

na soundtracku z NFS Most Wanted jadę już tydzień...mam wszystkie kawałki i są naprawdę super a do puga idealne :) szkoda, że nie ma lata i szyb opuścić nie można troszkę i z wiatrem jechać :)

sorki za Off topic : w NFS most Wanted jestem na #4 on the blacklist i jest już kurde trudno :) ale jakoś dam radę a mój Caymann S i Murcielago wymiatają ostro :)

:lol: :lol: :lol:

ojć :oops: ale zze mnie gafa :) z rozpendu walnąłem Murcielago a nie o Murcielago mi chodziło tylko o Gallardo- mniejszego i młodszego brata Murcielago :)

ok, jak muza to muza - moze nie bedzie offtopicu :P moglby mi ktos (w domysle - shiverek ;) ) rzucic cala sciezke z nfs? bo ten kawalek mi sie wybitnie spodobal - i jesli cala muza jest taka... to z checia bym posluchal. co prawda prawka WCIAZ nie ma, ale moze w czwartek :P

Shapeshifter

nie wiem jak to zrobić więc może prościej będzie jak zapuścisz sobie strong DC++ i ściągniesz cały soundtrack...mi to zajęło trochę czasu z powodu łącza 256 kb/s neostradki, ale nie jest źle...usunąłem kawałki, które mnie wkurzały( czyt. mordodarcie :) ) no i wypaliłem sobie płytkę z 16 utworami :)

PS. chyba, że mi powiesz jak to zrobić to może mi się uda Ci to jakoś udostępnić :Wink:

Shapeshifter

to też jet myśl...ja osobiście preferuję strong DC++...wedłóg mnie jest super :)

The Prodigy zawsze jest cool Choc to nowe....wole stare

popieram ;-)

ja chce nowego eNeFeSaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:

sie ciągnie ten prądiż jak glut z nosa :P

Shapeshifter

Anirack jakbym mógł to bym Ci dał :) tylko nie ma jak :) ja od kumpla dostałem już półtora tygodnia temu i już sobie zrobiłem nawet polską wersję :) tak więc mam Polską grę :) a zrobiłem już prawie 60% gry :) ale jest wypas giera :) i muzyka oczywiście też żeby nie było OT :)

ost z nfsa moge wrzucic do siebie, gre niby tesz ale :roll: nie dacie zarobic producentom ?? :lol: :lol: :lol:

jak mi sie spodoba to dam zarobić (no mooooże :P niech mikołaj ewentualnie zarabia :P )

a jakie to ma w ogole min. wymagania sprzetowe?

podobnie do underground 2 (chyba), jak sie uda wrzucic do siebie to dam linka na pw :)

mozna by z tego zrobic osobny topic :)

:hurra: :hurra: :hurra: (no dobra, ściemniałam, nie ide spać, po prostu chamsko się wyręczam ;) /// tudzież staram się ośmielić i docenic zdolnosci forumowo-manualne a także pozwolić je doskonalić swiezym GTWowcom ) - niepotrzebne skreślić :P

dobra ide spać bo juz bredze po nocy

a bak tu topik - ile taki enefes waży?

ladnie to tak ?? :x:P

4 plytki wiec wydaje mi sie ze najlepiej to byloby przeslac poczta, chyba ze lubisz zostawiac kompa na noc wlaczonego :P

Wymagania NFS Most Wated

Zalecane

System operacyjny: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000

Karta graficzna: Geforce FX 5700 lub Radeon 9600 lub wyższa

CD-ROM: CDRom 52x lub DVD Rom 16x

RAM: 512 MB RAM

Minimalne

System operacyjny: Windows 98/2000/ME/XP

Procesor: Pentium PIII 800 MHz lub AMD Athlon

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2™ lub ATI Radeon™ 7000 lub wyższa

CD-ROM: 4X lub szybsza

RAM: 256 MB RAM

Shapeshifter

te wymagania co podaje producent to można włożyć między bajki :) na takich minimach to by sie nawet nie ruszyła gra...co do jakości i obrubki graficznej to nie ma nawet porównania z NFS Underground 2 ! wątpie czy grafa tej gry w ogóle opiera się na grafie NFS Underground 2...ten przeskok to jest wielka przepaść...zupełnie inne doznania wizualne :) samochody dopracowane miodzio, w menu jak się patrzy na lakier to można odnieść wrażenie, że to prawdziwa bryka...prowadzenie samochodów idealne...realizm duży...po dodawaniu kolejnych upgrade`ów części możemy odczuć różnicę zarówno w przyśpieszeniach jak i nawet odgłosie silnika co jest świetne, ajak wspaniale turbinkaśwista w moim Caymannie :) to jest coś !

a teraz podam moją konfigurację sprzętową tak dla porównania:

- procek: AMD Athlon Barton 2600-------> podkręcony na 2800

- 512 DDRam Kingston 400 mhz

- Grafa ASUS Geforce 5700 LE-------> standartowe parametry: 225 mhz rdzeń i 400 mhz pamięci a moje ustawienia za pomocą POWER STRIP`a to: rdzeń 285 mhz i pamięci 587 mhz... grafa obsługuje wszystkie Vertex Shader`y i Pixel Shader`y.

to tyle co się liczy do grania poza innymi oczywistymi rzeczami.

u mnie NFS Most Wanted chodzi ładnie na rozdzielczości 1024x968 i na prawie full detalach prócz anti alising. gra się fajnie tylko czasem zaczyna mi pracować komp i wtedy są lekkie przycięcia, które sam dokładnie nie wiem czym są spowodowane :) acha ja zdobyłem gierkę w postaci czterech obrazów płyt DVD, które następnie zainstalowałem w ALCOHOLU 120% i potem potrzebowałem jeszcze dwóch fajnych programików: pierwszy to: DAEMON TOOLS 4.0 a drógi to: SD4HIDER( słóży do ukrywania napędów wirtualnych)...ja nie miałem cracka bo był to gorący towar a teraz już cracki pewnie są i takich obejść robić nie trzeba więc sprawa będzie dużo prostsza, choć i w moim przypadku nie było to aż takie trudne, ale trochę się nad tym pogłowiłem :)

PS. Jak już się zaopatrzycie w NFSy to jak by ktoś chciał informacji o spolszczeniu gierki i ewentualnych linków tam gdzie trzeba to zawsze mogę pomóc :)

pozdrawiam :wink:

nie ma nawet porównania z NFS Underground 2 ! wątpie czy grafa tej gry w ogóle opiera się na grafie NFS Underground 2

silnik ten sam napewno zostal, podmiana texturek na wieksze, ladniejsze plus pare dodatkowych efektow ale naprawde gra wciaga, furki miód, fabula troche plastikowa no ale czego sie spodziewac, piekne uczucie jadac 300km/h i wrzucac 6 bieg :lol: noi ta policja - niczym w polsce tylko zamiast polonezow maja szybsze wozki :D

No kurczefajnie juz macie

Ja na razie zasysam prez osiolaka.

Kiedys mi DC++ wymatalo po 90kB/s a teraz jak juz nie moge "telii" znalezc to ledwo zasysa.

Za to osiolek 60kB/s trzyma wiec troszke potrwa (bo takze ine rzeczy sciagam)

ja mam niestety wersję piracką za co bardzo przepraszam producenta i twórców gry, ale kupię oryginał. Po prostu brat przyniósł od kolegi i nie mogłem się powstrzymac...... a jak mnie wkręciło tak nie puszcza. Na szczęście ze sprzetem nie mam kłopotów i wszystko młócę na HIGH (details i resolution). :lol::lol::lol: MW rządzi :D