Jump to content

Need For Speed: Most Wanted

APROPO

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• APROPO

13

• Shapeshifter

13

• p4wl

9

• Kudlacz

8

Muzyka w NFS Most Wanted

Oto lista utworow w grze Need For Speed Most Wanted :

1. Bullet For My Valentine - Hand Of Blood

2. Avenged Sevenfold - Blinded In Chains

3. Celldweller feat. Styles Of Beyond - Shapeshifter

4. Dieselboy + Kaos - Barrier Break

5. Celldweller - One Good Reason

6. Disturbed - Decadence

7. DJ Spooky And Dave Lombardo - B-Side Wins Again feat. Chuck D

8. Jamiroquai - Feels Just Like It Should (Timo Maas Remix)

9. Evol Intent, Mayhem & Thinktank - Broken Sword

10. Hush - Fired Up

11. Hyper - We Control

12. Ils - Feed The Addiction

13. Juvenile - Sets Go Up

14. Lupe Fiasco - Tilted

15. Static-X - Skinnyman

16. Mastodon - Blood And Thunder

17. Rock - I Am Rock

18. Stratus - You Must Follow (Evol Intent VIP)

19. Styles Of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)

20. The Perceptionists - Let's Move

21. Suni Clay - In A Hood Near You

22. T.I. Presents The P$C - Do Ya Thang

23. The Prodigy - You'll Be Under My Wheels

24. The Roots And BT - Tao Of The Machine (Scott Humphrey's Remix)

ost z nfsa moge wrzucic do siebie,

moglbys? z checia bym skorzystal - z http leci duuzo szybciej niz z ed2k :) lub dc...

dodane po edycji ;P :

Jezu, slepy jestem. przepraszam, usunalbym tego posta, ale poniewaz juz nie moge... zostanie. nie zmienie, niech swiadczy jaki czasem glupi bywam :P

Shapeshifter

postanowiłem się pochwalić moimi ślicznotkami, a to chyba właściwe miejsce :)

caymann2pm.th.jpg

caymann20cj.th.jpg

gallardo3pp.th.jpg

gallardo21ei.th.jpg

o kur... :eek: :eek: :eek:

i takimi furami sie tam jezdzi? tzn w takiej "jakosci" ???? :eek:

Hehehe!! Ja sobie dzisiaj zainstalowałem bo miałem pierwszy dzień wolnego i już jestem #8. Tylko trochę komputer nie wydala. Soundtrack jest jak najbardziej ok. Tylko realizm i fizyka jazdy jest pożal się boże.W Porsche Challenge była o niebo lepsza. No cóż grafika jet super przynajmniej... :)

Shapeshifter

Anirack wszystko zależy od możliwości Twojej grafy, ale autka są piękne :) a co do fizyki i zachowania aut to się mylisz meles bo są bardzo dobre, a koncepcja jest świetna i daje dużo frajdy z gry :) grywalność jest na maxa :) a porshe unleashed to gra, w którą kiedyś patrzyłem jak w obrazek, a dziś patrzę na nią jak na antyk w porównaniu z Most Wanted :)

co do fizyki i zachowania aut to się mylisz meles bo są bardzo dobre

No ej, nie robcie sobie jaj :) wiem fajnei sie gra, 300km/h no ale z tą fizyką to chyba przesadziles :wink:

Porsche Unleasched - fantastyczna gra, kazde auto zachowywalo sie diametralnie roznie, bardzo mi sie to podobalo, do tego fizyka jazdy byla na dobrym poziomie. Jakos zawsze milo wspominam tą gre.

Tylko realizm i fizyka jazdy jest pożal się boże.

Zgadzam się z tobą w 100%, samochody poruszają się conajmniej sztucznie. Już w Underground 2 było lepiej. Niemniej jednak gra się w to bardzo fajnie (chyba za sprawą fabuły, a jeszcze do tego gliny). Co do grafiki to wypowiem się tak: patrząc na wygląd całości - powinno to chodzić lepiej, ale wiadomo - po co optymalizować kod skoro lepiej skłonić użytkownika do zmiany grafy. Gierka chodzi dużo gorzej niż Underground 2. Fajnie to działa na gf6600 (szadery 3.0). Ja gram na starej grafice gf4ti i też idzie pograć. Nie instalujcie na gf4mx, rad9200, gf5200. Na tej ostatniej po podkręceniu podobno da się grać 640x480 bez detali...

Shapeshifter

Oto dokładny opis instalacji i uruchomienia gry jeśli ktoś ma problemy ! a jeśli ktoś ma już cracka to czytanie dalszej części jest zbędne :)

1. Mamy grę w postaci czterech obrazów płyt DVD( mogą być one spakowane, ale to żaden problem je rozpakować :) ) więc je rozpakowujemy jeśli trzeba...

2. Potrzebny będzie program ALCOHOL 120%, link do ALCOHOL 120%: http://www.cdrinfo.pl/download2.php?filename=software/cdr-alcohol/alcohol_120.exe&id=2245221558&baza=soft

3. Instalujemy grę w ALCOHOLU 120% montując kolejno obrazy płyt: cd1, cd2, etc. , instalacja przebiega normalnie aż do 100%

4. Jak już zainstaluje się gierka to ściągamy sobie kolejny programik o nazwie DAEMON TOOLS 4.0... link do DAEMON TOOLS 4.0: http://www.cdrinfo.pl/download2.php?filename=software/utils-emulatory/daemon400.exe&id=1106184719&baza=soft

5.Ściągamy potrzebny programik do ukrywania napędów wirtualnych o nazwie: SD4HIDER, link do SD4HIDER: http://www.gameburnworld.com/dl/dl3/dl.php?file=SafeDisc4Hiderv1.0Eng.zip

6. Włączamy ponownie program ALCOHOL 120%, wchodzimy w opcje i wchodzimy w zakładkę wirtualne napędy i tam ustawiamy liczbę wirtualnych napędów na 0( słownie ZERO )

7. Montujemy obraz pierwszej płyty w programie DAEMON TOOLS 4.0, jest on w pasku zadań( w postaci błyskawicy ), klikamy na niego prawym klawiszem i dochodzimy do zakładki: image---->device 0---->mount cd/image

8. Gdy już zamontowaliśmy obraz cd1 w DAEMONIE to odpalamy SD4HIDER( nie trzeba go instalować tylko rozpakować :) ) i widzimy napisy: HIDE i RESTORE...żeby grać wciskamy HIDE( co oznacza, że ukrywa on napędy wirtualne ) i gramy :) na pulpicie po naciśnięciu HIDE pojawi nam się ikonka o nazwie BACKUP i nie należy jej usówać ani nie z nią robić...

9. Jak już pogramy w nfsa i zamkniemy grę to włączamy ponownie SD4HIDER i dajemy przycisk RESTORE i wtedy ikonka BACKUP znika z pulpitu :)

10. Taką kombinację wykonujemy za każdym razem gdy chcemy grać :) obraz płyty pierwszej będzie zamontowany więc gdy chcemy grać ponownie to dajemy tylko SD4HIDER i dajemy HIDE a po grze RESTORE i tak w kółko :)

Ufff... trochę tego wyszło, ale opis mam nadzieję, że dużo Wam rozjaśni i pomoże w zainstalowaniu i odpaleniu gierki i czerpaniu z niej przyjemności, a jest z czego :) linki są już docelowe do stron z programami więc wystarczy tylko kliknć i pobrać :)

Miłego grania :)

Pozdrawiam ;-)

PS. gus83 dobrze pamiętam porshe unleashed i wiem jak się w to grało, było fajnie, ale znowu bez przesady ! wiem, że Most Wanted rządzi i nie było jeszcze lepszego NFSa, realizm jest jaki jest, ale gra się świetnie...grałem dużo w gran turismo 4 na play station i wiem, że tam nie miałem tyle frajdy z gry a też była zarąbiście dopracowana :)

;-)

dzieki. mam wlasnie taka wersje i guide przyda sie.

samochodowki to jedyne gry ktore czasami odpalam.

w weekend daje czadu!

pamietajcie ze to jest zwykly arcade wiec nie wymagajcie duzo od fizyki jazdy :) gra ma byc fajna, wciagajaca i prosta :)

jest prosta wciagnela mnie na maxa :):) a do fizyki jazdy nie przywiazyje wagi bo musialbym porownywac ja z Colinem McRaly 2.0 <moja ulubiona czesc> :):):)

postaram sie wrzucic to do siebie ale nic narazie nie obiecuje, narazie problem z serwerem (chwilowy)

Shapeshifter

ta giera żeby ją ściągać to nie polecam ! za długo przy nawet dobrym łączu... obrazy DVD to przecierz ponad 2,5 GB więc z deczka długo to potrwa :) polecam za to od znajomych wziąść a gierka już m ocno się rozproszyła w Polsce :) jest już popularna :)

dodam tylko, zeby raczej uzywac daemon tools w wersji starszej niz 4.xx - ta wersja posiada SPYWARE. Polecam wersje 3.47 - dziala tak samo a jest wolna od wszelkiego rodzaju swinstwa

jest dobry patencik na zarobienie duzej kaski i wcale nie trzeba sie wysilac wczoraj odkrylem niebawem bedzie mnie stac na wszystie autka jakie sa w grze :D:D:D:D