Jump to content

Need For Speed: Most Wanted

APROPO

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• APROPO

13

• Shapeshifter

13

• p4wl

9

• Kudlacz

8

A ja wlasnie pokonalem izzy :P

I kupilem forda mustanga - moze mi ktos cos wytlumaczyc?

Dlaczego mustang po wszystkich mozliwych przerobkach (wiekszosc level 1 :P) ma KAZDY atrybut (acc, max speed i handling) gorszy od supry ktora jezdze? :P

Ech. A mialem taka ochote sie mustangiem powozic :>

Shapeshifter

bo tak jest :) ja miałem coś takiego, że kupiłem caymana i potem carrerę i przy takich samych modyfikacjach cayman był dużo szybszy i zostawiał bratnie auto w tyle :)

• 3 weeks later...

no nareszcie dostałem gierkę ale czy ja wiem fajniejsza wg. mnie była 2

BIG ANGELO

NFS MW wymiata, jestem juz drugi na liscie :lol: kika nocek mi to zajęlo, dłuuugo sie bujałem clio VR6 bo najbardziej podobne jest do 206, szkoda tylko ze nie pomysleli o 206 WRc lub Gt albo chociarz o 307 :| WRC

• 2 weeks later...

Poczytałem Wasze posty i najarany jestem jak szczerbaty na suchary.

Mogę Wam polecić coś co nie wciąga aż tak bardzo ale dotyczy nas Polaków najmocniej.

http://www.ms2.pl Miłej zabawy. Grafika daje dużo do życzenia.

Sparkling Cocktail
i najarany jestem jak szczerbaty na suchary.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie wiem tylko czy mój komp to pociągnie. Ja opanowałem Flight Simulator 2004. Gram nocami jak moje dziewczyny śpią. :) Korba okropna, ale jak się raz spojrzy w niebo to na ziemię ciężko zejść.

ja swego czasu gralem w lineage2 oraz world of warcraft - to dopiero wciaga :D znikalem na pare miesiecy, zero kontaktu z rzeczywistoscia - uwaga bo to moze zmarnowac nasze zycie :lol:

Przejechalem dorobilem sie wysnionego DB9 i mercedesa maclarena oba w ful tuningu i blak edyszyn :D:D:D:D:D:D

Skrzypek, SH 3 i jej poprzednik wymiata. Do puki nie przeszedlem a trwalo to dlugo to nie mogle sie oderwac od tej gry. Realizm na wysokim poziomie.

Warcrafta to łoiliśmy w akademiku, Projekty czekały a walka szła. Później była epoka Age of Empires a teraz latam :)

Sparkling Cocktail
uwaga bo to moze zmarnowac nasze zycie

Dokłądnie ... Ja juz nie gram nałogowo od 8 klasy podstwówki ... Odpuściłem sobie ... Szkoda Życia ... Jasne troche popykac jest fajnie ..ale ... na dłuższą mete .. szkoda czasu zycia znajomosci które mozna by było zawrzec w tym czasie ...

W dwójke próbowałem, ale jak nie serwer error to inne gówno... :| Trochę pograłem i jazda była fajna :D Generalnie jakoś nie mam sentymentu do gier online. Może gdybym pograł w warcrafta albo coś w tym stylu... ale to są płatne serwy z reguły. Jedynie namiętnie ciąłem online w Diablo II ale to już jakiś czas temu. ;)