Skocz do zawartości
tygrysek8027

Prosze o pomoc dla mojej przyjaciółki

Rekomendowane odpowiedzi

tygrysek8027
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie wszystkich

Mam przyjaciółkę, która jest chora na mukowiscydozę. Ma 26 lat i czeka ją przeszczep obydwóch płuc. Pod koniec marca tego roku ma wyznaczona pierwsza wizytę w klinice w Wiedniu, tam też będzie mieć później operację. Ta klinika specjalizuje się w przeszczepach płuc u chorych na mukowscydozę, w Polsce takich operacji nie przeprowadza się. Wyjazdy do Wiednia oraz wizyty kontrolne u tamtejszych lekarzy są bardzo kosztowne. Za wszystko trzeba tam zapłacić. Na szczęście chorym i ich rodzinom pomaga w finansowaniu leczenia Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

W związku z tym bardzo Was proszę o podarowanie 1% swojego podatku dla mojej przyjaciółki Renaty Cysek

Aby dokonać wpłaty 1% na jej subkonto, należy w zeznaniu

podatkowym w rubryce "Nazwa OPP" wpisać:

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Z dopiskiem: 1% na leczenie Renaty Cysek

w rubryce "Numer KRS" wpisać: 0000064892

W rubryce: Informacje Uzupełniające - cel szczegółowy

W podanych linkach dowiecie się więcej na ten temat:

http://www.ptwm.org.pl/index.php?id=290

http://www.ptwm.org.pl/index.php?id=163

Nas nic to nie kosztuje, a mojej przyjaciółce pomoże. Jeszcze raz bardzo Was proszę o pomoc w imieniu mojej przyjaciółki Renaty.

Pieniądze wpłacone na jej subkonto będą przeznaczone między innymi na leki, leczenie i rehabilitację po operacji.

Mam nadzieję że moderatorzy przykleją ten temat.

Edytowane przez tygrysek8027

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tygrysek8027

Własnie dowiedzieliśmy się, że moja koleżanka Renata będzie musiała zapalcić sama za operację. Koszt samej operacji (przeszczep płuc) to 100 tys. euro, do tego będą dochodzić koszty częstych dojazdów na konsultacje i rehabilitacje do Wiednia. Od tej operacji będzie zależeć czy będzie dalej żyć.

Bardzo Was proszę o pomoc dla mojej koleżanki!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
emka

Bardzo współczuję Twojej koleżance, mam dziesięcioletniego sąsiada chorego na mukowiscydozę i wiem jaka to jest straszna choroba i ile kosztuje. Życzę jej powodzenia i dużo zdrowia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tygrysek8027

Dlatego właśnie proszę tu o pomoc, bo przyda się każdy grosz. Ja osobiście nie chwaląc sie, chce zalatwić dofinansowanie od pewnego przedsiębiorcy w mojej miejscowości i mam nadzieję, że mi się uda.

Liczę na Waszą pomoc!!!

I mam nadzieję, że prześlecie na jej subkonto swój 1% podatku dochodowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tygrysek8027

Cześć dziewczynyJ i chłopaki !

Bardzo dziękuję tym z Was, którzy przekazali na subkonto Renaty swój 1% podatku dochodowego.

Dzięki Wam Renata będzie mieć więcej środków finansowych na przeszczep płuc ratujący jej życie i późniejsze leczenie.

Właściciel Staszowskiej firmy udzielił miejsca na swoim serwerze i stworzył za darmo stronę internetową dla Renaty, dzięki której będzie mogła powiedzieć więcej o swojej chorobie i swoim życiu innym ludziom. A także prosić o darowizny ludzi o Wielkich Sercach, bo teraz po wycofaniu się sponsora, może liczyć tylko na pomoc ludzi. A więcej jest na jej stronie internetowej:

www.renata.grasoft.pl

Jeszcze raz dziękujemy Wam za pomoc!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta