Jump to content

wywoływanie nicka kliknięciem

Recommended Posts

Otóż... problem polega na tym ze brakuje mi ( jak i innym) tego co było na phpBB czyli.. chcemy odpowiedz w temacie skierować do jakiegoś konkretnego usera.. i klikamy na jego nick.. a do naszej odpowiedzi dodaje sie od razu owy nick pogrubiony i z przecinkiem... bardzo fajnie to dzialalo.. a na vBulletinie tego brak.. da rade cos z tym zmajstrowac panie prezesie ?

i w dodatku wtedy od razu powiadamiało mnie na gg o tym ze ktos odpisal w temacie..

zaznacz nick, kopiuj, wklej...

to już są 3 operacje. A życie trzeba sobie ułatwiać :-) więc jeśli się da, to czemu by nie

Jestem za ułatwieniem :P,ale tak myślę że tam są inne funkcje hmm

Edited by Boczek

teraz pod nikiem uzera macie podręczne menu (zobacz profil, wyślij pw etc), więc nie widzę możliwości zrobienia tego "po staremu"...

ewentualnie w jakby zrobić tak, że klikamy w "imię" uzera i to imię właśnie pojawia się od razu w polu szybkiej odpowiedzi... może tak być? :>

najlatwiej chyba bedzie wpisac te kilka literek/cyferek , juz tacy leniwi nie badzcie :]

no ale moment... to chcecie jeszcze jedną pozycję w menu po kliknięciu w nick?

pomysł zacny, tylko nie wiem czy mi wyjdzie ;) Ale spróbuję :>

Nie wiem czy chca ;) to taki moj pomysl, skoro inaczej sie nie da ;)

super wypaśnie byłoby gdy klikamy LEWYM, co dawaloby efekt taki jak w phpBB, a gdy klikamy PRAWYM to wtedy rozwijałoby się menu ;)

Ale ostatecznie kolejna pozycja w menu podręcznym jest dobrym pomysłem - najlepiej gdyby była to pierwsza pozycja :)

a gdy klikamy PRAWYM to wtedy rozwijałoby się menu

nie wydaje mi się aby to było wykonalne hmm przynajmniej nie słyszałem o takich operacjach ;)

albo ikonka obok nicka ze strzalka w dol oznaczajaca przeniesienie nazwy usera do okienka szybkiej odpowiedzi

lenie :P

no no no.. to by bylo super.. ;)
albo ikonka obok nicka ze strzalka w dol oznaczajaca przeniesienie nazwy usera do okienka szybkiej odpowiedzi
i to tez nieglupie.. ;)

-- automatycznie scalone ( 15/2/2009 o 18.13 ) --

albo moze jakis button obok Edytuj " Wywołaj " .. no pomyslow kilka jest zeby to nadal bylo takie 'jednoczynnosciowe'

cieszę się Panowie, że macie tyle fajnych pomysłów :!: postaram się to zrobić dziś albo jutro, bo będę miał trochę wolnego czasu wieczorem!

• Thanks 1

zrobione!

potestujcie i nie marudźcie ;) Pomysł Sopela okazał się nierealizowalny ze względu na naturę zjawiska "menu wyskakującego" (nie mogę umieścić nic w linii z imieniem, bo cokolwiek by to nie było, to i tak spowoduje otwarcie menu). Więc dodałem coś takiego jak napis WSTAW obok nicka, w rozwijanym menu po naciśnięciu na czyjegoś nicka... sprawdźcie, potestujcie czy to tak ma działać, czy nie...

...od razu odpowiem na pytanie - nie da się zamknąć tego menu po wstawieniu imienia do pola szybkiej odpowiedzi ;)