Jump to content
Sign in to follow this  
Jogi

Pomoc prawna przy odszkodowaniach

Recommended Posts

Jogi

Już prawie 10 lat zajmuję się odszkodowaniami. Współpracuję z kilkoma kancelariami prawnymi i biegłymi sądowymi w zakresie rekonstrukcji wypadków, szacowania kosztów naprawy itp. Mam doświadczenie w szkodach rzeczowych, osobowych (także świadczenia dla rodziny osoby, która zginęła), zdarzają się sprawy o odszkodowania za uszkodzony dach czy zalane mieszkanie. Pracuję tylko za prowizję. Klient nic mi nie płaci, puki nie otrzyma świadczenia od ubezpieczyciela. Realizuję także sprawy, w których nie występuje ubezpieczyciel - np. odszkodowanie za wady ukryte sprzedanego samochodu. W niektórych sprawach cofamy się nawet do 20 lat wstecz. Jeżeli miałeś jakąś przygodę to zadzwoń albo napisz, bezpłatnie przeanalizujemy sprawę.

Artur Zarwalski

tel. 692 418 960

www.delikt.com.pl

[email protected]

Edited by Jogi

Junk65

No i bardzo ładnie. Przykleję temat bo chyba warto.

emka

Pochwalam temat. Bardzo często nie mamy wiedzy na ten temat a uzyskanie jej jest naprawdę trudne.

Bern

Mowa tylko o odszkodowaniu zdrowotnym, czy również komunikacyjne? :)

Jogi

Szkody na samochodach są najczęściej zbyt małe żeby się nimi zajmować, a dochodzenie odszkodowań jest znacznie prostsze. Kancelarie prawne rzadko się zajmują takimi sprawami. Wygląda to tak, że jeśli uda się się wyciągnąć dwa, trzy tysiące z ubezpieczenia dodatkowo to już jest sukces, natomiast za złamaną nogę z można spokojnie nawet o 20 tysięcy walczyć.

zabayon

POLECAM WSZYSTKIM ZE SZCZECINIA I OKOLIC. CITO to naprawdę doświadczona ekipa zajmują się różnymi sprawami głównie komunikacyjne no i mają wypożyczalnie aut. Ja czasami dzwoniłem jak się coś musiałem poradzić i wiem, że jest to firma 100% rzetelna. Pozdrawiam

Guest bucuwa

JA POLECAM DAS 2 sprawy o odszkodowanie i 2 wygrane 242 zl na rok

Ralf

a ja DSA Financial Group.

olgierto

Witam

Jestem Doradcą Klienta D.A.S. Ochrona Prawna www.das.pl oraz Przedstawicielem EuCO Europejskie Centrum Odszkodowań www.euco.pl

Masz pytania dzwoń do mnie 698-657-136 Łukasz Serkowski

Banister

Witam!!

jesli ktos ma troche pojecia o samochodach i ubezpieczeniach to poradzi sobie.

Z doswiadczenia wiem jak sie walczy z firmami ubezpieczeniowymi. Mozna ladna kase wywalczyc tylko odpowiednnie podejscie i stanowczosc z naszej strony.

Teraz trzeba uwazac na podejscie firm ubezpieczeniowych po orzeczeniu Trybunalu Konstytucyjnego.

blondi81

MIAŁEŚ WYPADEK?

Pomożemy Ci uzyskac należne odszkodowanie z OC sprawcy:

uszczerbek na zdrowiu,

śmierc bliskiej osoby,

utrata korzyści.

ZADZWOŃ - 508324699

Adrianek.Style.206

przydatne to będzie w życiu:)

Roksi

Cześć, ja miałam stłuczkę, nie z mojej winy, ale dostałam w tył i poleciałam do przodu... na miejscu była policja i sprawca przyjął mandat - czekam już ponad 2 miesiące, żeby ubezpieczyciel "ustalił odpowiedzialność" :( dzwoniłam do nich tysiące razy, napisałam skargę do Zarządu i do Rzecznika Finansowego... Czy ktoś się orientuje czy ubezpieczyciel może na prawdę podważyć notatkę policyjną? Co jeszcze mogę zrobić? Samochód naprawiony, ale pieniędzy nie widać :(