Jump to content

Egzaminator prawa jazdy do kursantki: to za głupotę spotkała panią kara

Recommended Posts

Wracając do tematu oblanej dziewczyny. Mam nadzieję że tego prawka nigdy nie zda. Totalny brak pewności siebie, nie wie co ma zrobić jak się zachować. Tacy ludzie powodują najwięcej wypadków. Co do wyprzedzania na rondzie tego ciągnika to pawda jest taka że nie wolno. A w praktyce i tak nikt na to uwagi nie zwraca. Egzaminator trochę pojechał po bandzie, ale i tak go podziwiam za cierpliwość bo ja bym ja oblał od razu na początku za zbyt małą dynamikę jazdy (czyt. stwarzanie zagrożenia, tamowanie ruchu). Ale to tylko moje zdanie a co do zamulaorów i ludzi jeżdzących jak pi*dy to jestem faszystom i wszystkim bym prawka pozabierał (sam nie jestem wspaniałym kierowcą ale przynajmiej wiem co chce zrobić na drodze)

Brzuch, Twoja ocena jest na wyrost. Owszem, na tym filmie widać, że w tym momencie nie jest materiałem na kierowcę. Ale nie możesz jej jednoznacznie szufladkować, że nigdy a nigdy... Kiedyś może się wyrobić....

Ale to tylko moje zdanie a co do zamulaorów i ludzi jeżdzących jak pi*dy to jestem faszystom i wszystkim bym prawka pozabierał

Nikt nie lubi zamulaczy, lae żeby im robić holocaust to lekka przesada... Tracisz dystans a poziom frustracji moze u Ciebie przekroczyć niebezpieczną granicę :pardon

Tracisz dystans a poziom frustracji moze u Ciebie przekroczyć niebezpieczną granicę

Niestety tak już mam. Po prostu widziałem kilka sytuacji jak przez takich kierowców była jakaś kraksa. Sam wpadlem do rowu bo gościu bo gościu stał na poboczu i nagle przedemnie wyjechał. A co się okazało jak wyszedłem e to nierozgarnięta pi*da z wąsem która chciał zawrócić i myślała że jest czysto a lusterka miała zawalone brudem wieć g*wno widziała.

Od tego czasu jestem strasznie przewrażliwiony, bo skasowałem autko przez takich kierowców. Jak ma się zamiar wyjeżdzać na droge publiczną to trzeba zdawać sobie sprawę z tego że prucz nas ktoś inny jest na drodze. A przedewszystkim trzeba być pewnym decyzji które się podejmuje.

Ale nie można z frustracji szerzyć nienawiści...

Otóż to. Podobnie jak u egzaminatora, który zachował się nieprofesjonalnie, dając upust frustracji, zamiast zachować dystans bez obraźliwego oceniania oczywiście.