Jump to content

"Uwaga , Pirat" w TVN Turbo

Recommended Posts

Tak pomyslalem, ze moze warto zalozyc taki temat, aby porozmawiac o tym co wyprawiaja kierowcy w tym programie.

Co mnie dzis rozbawilo, to ta babka, ktora wychodzi z mercedesa a klasy i mowi ze zarabia 600 zlotych :D "zero szacunku dla was" :D :D

kolejna sprawa, ten koles w 206tce , podobnie jak pani wyzej, a policjanci z jajem do niego :)

aha i pytanie, czy w tej pierwszej sytuacji, co przy wyprzedzaniu ten koles zajechal policji droge, to czy policjanci mieli prawo wyprzedac tego co zajechal?

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sopel

12

• wiktor

8

• Lajtmen

7

• latawiec

6

Dobry był ten gość z tira co chciał wyhamować osobówke na rondzie i wymusił pierszeństwo !!!!no i ten z puga 206 jak mu udowodnili nie możliwe cuda + 24 punkty.ogólnie to teksty były zajeb......te !!!!600 to mi na tydzień wystarcza ledwo????!!!!

co sopel zamkneli Ci temat z cichociemnymi to założyłeś kolejny :D

ale spoko loco nie wydam Cię modą :P

kolejna sprawa, ten koles w 206tce , podobnie jak pani wyzej, a policjanci z jajem do niego

dzisiaj jechałem tą drogą na której ten gość jechał

jasiek,Wujowo wygląda Twój podpis na czarnym stylu.. :P

ogólnie to teksty były zajeb......te

ten kierowca policjant jest mi znajomy... ostatnio byłem świadkiem wypadku, przyjechał ten policjant (dziarmaga sie nazywa), jeden gość miał 2 promile, wsadził go do radiowozu, podchodzi za 10 min, otwiera dzwi do radiowozu i z takim tekstem : "ale k***a wali z tego samochody" albo potem jak go odwozili na komende też prze teksta walnoł : '"aleś k***a bracie narozrabiał"

latawiec

Bo panią z A-klasy gonili:biggrin::biggrin::biggrin: bo przecież w korku nie mogła szybko jechać:biggrin:

kamil20011

Oglądałem ten odcienek najbardziej podobał mi się pan z 206-stki który zarobił 24pkt i zabranie dowodu rej. + sprawa w sądzie

dopiero zobaczy jak mu sąd nałoży kasy , chyba myśli że to jemu policja zapłaci a nie on im :D

Co jak co ludzie jeżdza jak jeżdza jeden zarobi 2pkt drugi 24 a kolejny dostanie pouczenie m ale nic mnie tak nie w q.... jak ten gość który odzywa się przeważnie pod koniec kontroli teksty typu "może warto przesiąść się na rower a nie jezdzić autem" lub inne teksty to mam zamiar pojechać do warszawy pojezdzić zanim z kamerą i zobaczyć czy tak jezdzi zgodnie z przepisami . Naprawde jak bym go chyba spotakł na ulicy to bym go pobił

chopie, te teksty pewnie mu pisza, on jest tylko lektorem

-- automatycznie scalone ( 7/3/2009 o 19.40 ) --

co sopel zamkneli Ci temat z cichociemnymi to założyłeś kolejny ale spoko loco nie wydam Cię modą

znajac zycie, z tydzien temat pobedzie , potem closed! :P

znajac zycie, z tydzien temat pobedzie , potem closed!
w sensie ze co.. ? że mody śpią ?:P

dlatego dzialamy od dzisiaj incognito i mowimy o zlych kierowcach a nie panach policjantach :D

Oglądałem ten odcienek najbardziej podobał mi się pan z 206-stki który zarobił 24pkt i zabranie dowodu rej

Ja też oglądałam :) Nie rozumię takich ludzi co mają przedstawione dowody na taśmie a i tak się z tym nie zgadzają. Przecież i tak nie zmniejszą kary.

kamil20011

dostanie w sądzie mandat do zapłaty i jeszcze za sprawy w sądzie a gdzie stracony czas ? ale to jest własnie to jak pan Kaziu wyjedzie ze wsi do miasta i dostanie mandat to będzie zwalał na wszystkich a sam będzie nie winny niestety sąd go wyprostuje :)

latawiec
ale nic mnie tak nie w q.... jak ten gość który odzywa się przeważnie pod koniec kontroli teksty typu "może warto przesiąść się na rower a nie jezdzić autem" lub inne teksty to mam zamiar pojechać do warszawy pojezdzić zanim z kamerą i zobaczyć czy tak jezdzi zgodnie z przepisami . Naprawde jak bym go chyba spotakł na ulicy to bym go pobił

Człowieku przecież to lektor:biggrin:on tylko czyta co mu napiszą a nie sam wymyśla te teksty

tornado
ale to jest własnie to jak pan Kaziu wyjedzie ze wsi do miasta i dostanie mandat to będzie zwalał na wszystkich a sam będzie nie winny niestety sąd go wyprostuje

Kolego "miastowy" nie bądź taki do przodu.

hmm wyprzedzanie na pasach, przy znaku, po ciaglej, skrzyzowanie , cos jeszcze ?

Wyprzedzanie na ciągłej, wyprzedzanie na pasach, wyprzedzanie za znakiem B-24 (chyba takie oznaczenie) - zakaz wyprzedzania samochodami osobowymi oraz na skrzyżowaniu.

latawiec

No tak ale lektora wina tu najmniejsza , prędzej tych co te teksty wymyślają chociaż w niektórych przypadkach są adekwatne do sytuacji-choć denerwujące

Lektor jest cięty i czasami mówi całkowicie bez sensu. Czasami trafnie, ale był kiedyś taki przypadek, że gość dostał telefon że matka mu umiera, więc zebrał się pewnie jak najszybciej mógł i jechał do niej, a lektor mówi, że mógł wyjechać trochę wcześniej... No wtedy mi ręce opadły.