Jump to content
  • Similar Content

• piowil3
      By piowil3
      Siema,
      Jakiś czas temu założyłem kanał na YT. Postanowiłem wrócić do nagrywania, nie chodzi o zarobek, nic na tym nie zarabiam, ani o fejma. Chodzi o to, aby pokazywać takie różne rzeczy na temat peugeota 206, taką mam serie, takie proste, ale jednak warto zobaczyć. Dwa odcinki nagrałem w ten sposób, zdobyłem wiedzę, zrobiłem u siebie = wyszło okej, zrobiłem filmik, staram się jak mogę, wiem, że nie są idealne, ale wszystkiego trzeba się nauczyć. Proszę Was o zostawienie tam subka czy łapki w górę, chodzi o rozpowszechnienie tegoż kanału, aby każdy świeżak mogł sobie pomóc.
      Prawko mam od kwietnia, pyzia tak samo, kto pyta nie błądzi, zawsze marzyłem o nagrywaniu, spełniam swoje marzenia, to nic nie kosztuje a daje ogromną satysfakcję. Polecam i Wam spełniajcie swoje marzenia, nawet jeśli jest ciężko dążcie do celu bo... warto

link do kanału :
      https://www.youtube.com/channel/UC_rq1A7Q3hfebFX8muXUmTQ
    • Symeon
      By Symeon
      Witam, jak w tytule.
      Jestem bardziej niż zielony jeśli chodzi o CA, coś poczytałem, coś pooglądałem i posłuchałem - jednak to dalej dla mnie czarna magia. Żaden ze mnie audiofil, po prostu chciałbym by mi głośniki nie pierdziały/nie trzeszczały - jak to teraz ma miejsce niestety. 
      Bodajże mam oryginalny CA i radio tak samo. Peugeot 2000r 2.0 hdi, 5drzwiowy. 
      Jestem w stanie rozważyć zakup nowego radia, choć wolałbym zostać przy oryginalnym. Nie chcę budować potężnego CA bo się po prostu na tym nie znam. Najlepiej by było, gdyby to była wymiana obecnych głośników, ew. wymiana również radia.. Czy jest coś takiego? Jeśli tak to co? Prosiłbym o producenta, model ew. link. I jeszcze jakby to było w miarę Plug&Play to już w ogóle miodzio..
      Im taniej, tym lepiej.. w końcu pug to nie jest auto premium
    • cana
      By cana
      Na wstępie chciałam podziękować za pomoc przy doborze zderzaka tylnego. Mój Peugeot już śmiga z nowym (używanym) zderzakiem, którego dopadłam dopiero 300 km od miejsca zamieszkania...ale czego się nie robi dla swojej kruszynki ;p. 
      Mam kolejny problem i zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Po wycedzeniu w bok mojego starego zderzaka tylnego, na nadkolu został zdarty lakier do 'żywego' - taka długa cienka linia.  Są też takie miejsca w samochodzie - gdzie lakieru brak (małe miejsca max 1cm x 1cm) i tam widać rdzę. ? 
      Pomyślałam, że muszę sama jakoś temu zaradzić. Moje pytania do osób, które może znają przepis jak temu zaradzić:
      1. Czym odrdzewić a następnie zabezpieczyć przed korozją takie miejsca? 
      2. Czy po ewentualnym spełnieniu pkt.1, takim środkiem: https://allegro.pl/duzy-lakier-zaprawka-2-pedzelki-do-roznych-zadan-i6420166857.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTM5MzgwNDEAMTU3OTMxAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=03d11981-2f77-4bef-8b7d-de069ede67ac , będę mogła w miarę skutecznie zamalować małe elementy? 

Pozdrawiam!?

• cana
      By cana
      Witam serdecznie wszystkich miłośników Peugeota 206 :D
      To mój pierwszy post na tym forum. Jak do tej pory czytałam to forum, aż przyszedł czas żeby coś napisać i to w dość przykrych okolicznościach. Zacznę od tego, że Peugeot 206 jest moim pierwszym autem i nie żałuję wyboru. Jest trochę humorzasty ale i tak kocham to auto. Potrzebuję pomocy. Na przydomowym 'parkingu' kolega przypierniczył mi w tylny zderzak i teraz trzeba go wymienić. Chcę rozpocząć poszukiwania zderzaka na szrotach, jednak nie mam pojęcia jak dobrać odpowiednią część do mojego modelu samochodu. Czy mogę liczyć na pomoc w tym temacie? Byłabym wdzięczna i dorzucam piwko w pakiecie :D Mój model auta: Peugeot 206 Hatchback 3D z 2003r. 

Ps. Kolega nie zna się kompletnie na tym, więc wolę wziąć sprawy w swoje ręce.;p

Pozdrawiam!
    • Xion
      By Xion
      Mam problem od miesiąca z samochodem, chciałem sam go zrobić, jednak jak na razie bez skutecznie.
      Co i jak? Mianowicie, samochód wygląda jakby nie miał podawanego paliwa, gaśnie chwile po uruchomieniu (o ile podciągnę gruszą paliwo, tak to nie odpala). 
      Sprawdziłem wężyki, wszystkie całe, paliwo po odpaleniu leci bardzo wolno praktycznie nic, porównując jak robię gruszką.
      Pojawia się kontrolka auto-diagnostyki silnika, paliwo jest, kręci normalnie. 
      Nie wiem czy jest pompka w peugeot 206 ponieważ koło baku jej nie ma. 
      Sam nie wiem co już mam robić, pomocy
Prezes18

Książka serwisowa

Recommended Posts

Prezes18

Witam!

Potrzebuję pilnie książki serwisowej do Peugeot 206 1.4 HDI :206 najlepiej w języku polskim (może być też angielski i niemiecki) do skserowania !!!PILNE!!!

Kupiłem niedawno 206 i właściciel nie posiadał KS :( Więc mam wielką prośbę aby ktoś pożyczył KS do skserowania :P

Piszcie na moje GG albo E-Mail xD z góry dziękuje, Pozdro :fala

Edited by Prezes18

Junk65

Zaraz, zaraz, co to za wesołe miasteczko? KS potrzebujesz, czu po prostu instrukcje obsługi? Weź sie Prezes ogarnij i napisz po ludzku. Jako mod narazie ładnie proszę!

Fidel

A w ogóle, to czyste książki serwisowe są na Allegro. A potem już tylko trochę zabawy i mamy samochód z pięknie udokumentowanym, dowolnym przebiegiem.

A jeśli po prostu chcesz mieć dokumentację przeglądów, to zostawiaj sobie faktury i ew. zlecenia serwisowe.

Junk65
czyste książki serwisowe są na Allegro. A potem już tylko trochę zabawy i mamy samochód z pięknie udokumentowanym, dowolnym przebiegiem.

Ja kolegi nie poznaje... Zawsze taki ekologiczny i praworzadny a tu takie porady...

Fidel

Kolega by mnie lepiej zrozumiał, jakby admin do zestawu emotek dorzucił jeszcze :ironia: i :sarkazm:

;)

Junk65
:ironia: i :sarkazm:

aaaa. pełna jasność...

Phantom

heh... a potem na allegro się widzi- rok 99, przebieg 50 000km + "książka serwisowa od nowości" ... ehh... ale nie wrzucajmy do jednego worka Prezesa. Może on jest uczciwy :P

Osobiście też nie mam ks. serw. ale mam książeczkę napraw (u mechanika dostałem), i tam na bieżąco wpisuję co robię, ile km + spinaczami dowalam paragony.

Mam nadzieję, że w tym samym celu chcesz KS

-- automatycznie scalone ( 10/3/2009 o 23.21 ) --

Piszcie na moje GG albo E-Mail xD z góry dziękuje, Pozdro
a może frytki do tego? Takie coś też mnie "rajcuje" :/ Loguje się na forum tylko po 1 sprawę, i więcej nie zaglądnie- ale My mamy pisać ehh... adres trzeba było dać. poleconym bym posłał :P :ironia:

Bist

Może tak zamknąć ten 'festyn' tutaj ? ;) allegro.pl , tyle w temacie i close :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...