Jump to content

favcar.pl - portal społecznościowy

favcar

Recommended Posts

marecek

czy ten portal ma jakieś konkretne przesłanie, czy ma to być kolejne miejsce do wyświetlania reklam osobom, które nie mają co w pracy robić?

btw. zacznij już zbierać na serwer dedykowany, bo Cię z home.pl wywalą z hukiem jak zaczniesz to tak intensywnie reklamować, jak widzę, że zacząłeś :lol:

czy ten portal ma jakieś konkretne przesłanie, czy ma to być kolejne miejsce do wyświetlania reklam osobom, które nie mają co w pracy robić?

btw. zacznij już zbierać na serwer dedykowany, bo Cię z home.pl wywalą z hukiem jak zaczniesz to tak intensywnie reklamować, jak widzę, że zacząłeś :lol:

No nie do konca.... Fakt, pracuje jako programista i robie na codzien rozne portale, nad tym pracuje w wolnych chwilach z uwagi na moje zainteresowania. Sam bylem czlonkiem 206club do czasu kiedy (kilka miesiecy temu) mialem wypadek (dachowalem) moim pyziem... teraz juz mam innej marki samochod.

Portale ktore robie na zlecenie klientow w 95% wszystkie maja wbudowane systemy platnosci za jakies konta platne lub inne uslugi. Tu tego nie ma, zrobilem to po godzinach dla wlasnej satysfakcji i liczylem na pomoc przecietnych uzytkownikow, w jakim kierunku ksztaltowac serwis by spelnic oczekiwania fanow motoryzacji.

Sam bylem czlonkiem 206club do czasu kiedy (kilka miesiecy temu) mialem wypadek (dachowalem) moim pyziem... teraz juz mam innej marki samochod.

Jeżeli byleś userem 206 Club Net to pewnie zauważyłeś że będąc członkiem klubu niekoniecznie musisz posiadać puga,tu chodzi o coś więcej, więc nie widzę związku.

I założyłeś drugie konto na forum?

Tak. Nie logowalem sie na tamte konto przez kilka miesiecy z podanych wczesniej powodow, wiec nawet nie pamietam juz hasla, poza tym chcialem pozostac w pewien sposob anonimowy... co juz w tym momencie chyba jest bez znaczenia. Nikogo do niczego przeciez nie zmuszam, wiec nie wiem po co te zlosliwosci. Chcialem dac tylko info ze taki portal powstal.

Shapeshifter
Chcialem dac tylko info ze taki portal powstal.
No i wszystko ok. Dzięki za info, być może ktoś skorzysta.