Jump to content

Ceny paliw

Recommended Posts

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shapeshifter

17

• AniracK

14

• Iceman_x

9

• Andrzej

8

przy taksówkarskich obrotach

widze ze sie dawno taksówka nie jechało...........

mialem tylko 30km do domu
no dobra ale jak Ty jezdzisz :P :P :P

ja przejechałam max na rezerwie niecałe 50kilosów, wiecej sie boje, poza tym syf zasysa wiec :yuck:

wali mi ponad dychę
no ale Ty jeszcze klime masz...

spalanie wskakuje do 16-20litrów
mi sie i wiecej "udało" - wir w baku :D :D :D
3.43
3,85zł
3,85 NESTE i 3,97 STATOIL

co jest kurna?!?!?!?!?! ja tankowałam tydzien temu to faktycznie było cos tam kolo 3,80 i bylo fajnie ale dzisiaj juz V-Power 95 na Shellu widzialam 4, cos-tam :| :| :|

zobaczymy jutro... zastanawiam sie czy zalać tylko za stówke (zeby do Człuchowa zajechać :P ) czy lać juz do pełna (a potem stanieje i bede sobie pluć w brode...) zobaczy sie jutro :/

mozecie wysylac karnistry z koperta zwrotna i pieniazkami, bede nalewal i odsylal ;)

Ale jest niezle - dlugo stoi sie w kolejkach, i gosc przede mna lal... 1000 (slownie tysiac :P) litrow benzynki. Zwykla osobowka, ale z przyczepka :P ja grzecznie za nim stalem, wiec podszedl mnie ostrzec - ucieklem w inna kolejke :P

ja grzecznie za nim stalem, wiec podszedl mnie ostrzec

do kanistrów w przyczepce to ładował? :eek:

Nie, poczatkowo myslalem ze gosc ma konie - mial cos na ksztalt zbiornika na konie ;) ale w sumie byl otwarty i tam w srodku wiozl duza puszke, do ktorej akurat lal. :]

Wroc. Auchan-3,74, Esso-3,79;Neste A24-3,75 :D

Ropka droższa :P :P :P

EDIT

A na Shellu się nie tankuje. Nie dość, że te ich "wipałer" przereklamowane to jeszcze drogie jak szlag :|

zbiornika na konie

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na Shellu się nie tankuje

jka najbardziej sie tankuje (przynajmniej na stacji obok mie) bo a) blisko b) nic mi sie nigdy nie dzialo po zatankowaniu u nich, a gdzie indziej, owszem... w miare czysto maja, i tylko dlatego, bo w zadne v-powery i tak nie wierzę...

Shapeshifter

W Nowym Sączu na orlenie 3,98 zł a na neste jakieś 3,80 więc nie jest źle :) ja także potrzebuję paliwa :) i jeszcze żeby LPG staniał to będzie raj :)

ja się tylko do esso zraziłem - raz nalalem i sie zaczął ksztusić :( teraz tylko BP, moze dlatego, że najbliżej domu mam ta stację ;)

A co do ceny paliwa- Bytom BP, 3,68, a ropa o grosz droższa

A co do spalania w zime, wczoraj bylem w peugeocie na wymianie napinacza, gościu poszedł wyjechać wozem z warsztatu, wraca i sie mnie zapytał czy mam silnik 2,0 bo takie ładne spalanie mi komputerek pokazuje :)

wraca i sie mnie zapytał czy mam silnik 2,0 bo takie ładne spalanie mi komputerek pokazuje

no to jak zdarzylo mu przy wyjezdzie z garazu juz cos tam pokazac (a pokazuje od powyzej 30kmph) to ja bym juz jakies zjobki na niego wrzucała :P

ileeee???

tam chyba miało być 3 zamiast 4 :P

no to dzisiaj na spota wyszło mi spalanie 6,66 ... machnałem 450 kilosów i tanknąłem 30 litra ... okazuje się, że fuszerke zrobili przy wymianie opon i miałem 1,8 zamiast 2,3 ... dopompowałem i spalanie wróciło do normy ... :)

i znów na 1/4 baku (wg wskaźnika) poganiam kotka 150 kilosów :D

spalanie 6,66 ...

iście diabelskie :twisted: ;):P :P

mi spalił w obie strony (a nie wiem ile km bo zapomnialam spojrzec :P ) niecałe pół baku... tzn 3/8...

froniu napisał/a:

wraca i sie mnie zapytał czy mam silnik 2,0 bo takie ładne spalanie mi komputerek pokazuje

no to jak zdarzylo mu przy wyjezdzie z garazu juz cos tam pokazac (a pokazuje od powyzej 30kmph) to ja bym juz jakies zjobki na niego wrzucała

chodzi o spalanie średnie, zapomniałem dodać :D

niop i troszkę mu dużo się wydawało, jak dla mnie około 9 litrów w zimie to norma

Shapeshifter

no 9 litrów to bez problemu, a nawet i dychę można dogonić ! ja teraz na LPG mam spalanie w granicach 9,5 litra ! więc nie jest źle :)