Jump to content

Śnieżek sypie i sypie :)

Shapeshifter

Recommended Posts

Shapeshifter

A u mnie śnieżek sypie i sypie jak szalony :) w minioną noc nasypało chyba z 20 cm. i nieżle się to prezentuje jak narazie :) niebawem będzie można się troszkę poślizgać :) dobrze jest :roll: jedyny minus to mus odśnieżania pod domkiem, ale coś za coś :)

PS. ooooo, ale teraz sypie mocno :)

ZIMA, ZIMA, ZIMA :hyhy:

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shapeshifter

41

• AniracK

18

• Pablo

15

jedyny minus to mus odśnieżania pod domkiem, ale coś za coś Smile

Niestety.

U mnie mnie tez pada ale kiepsko bylo na wschodzie polski bo nie bylo pradu i telefonów.

Super ze na święta będzie śnieg.

A u mnie śnieżek sypie i sypie jak szalony

to by oznaczalo ze u mnie tez :/ i co gorsza masz racje :| nie lubie sniegu

Shapeshifter

dziecial nie lubisz? ale chyba nie masz wyjścia i musisz się pogodzić z tym, że nam Nowy Sącz zasypie :) popatrz za okno i przeanalizuj sytuację :lol: w tym tempie będziemy mieli na jutro ze 2 metry i do szkoły nie dojedziemy :lol:

Super ze na święta będzie śnieg.

U nas w dolnoslaskieeem to nigdy nic nie wiadomo, teraz ladnie sypie, ale moze byc tak ze w przeddzien wigilii przyjdzie +5 stopni i po sniegu :( Czesto sie tak zdarzalo, wiec na razie ...emocje na bok ;-)

ale chyba nie masz wyjścia i musisz się pogodzić z tym, że nam Nowy Sącz zasypie

tutaj to mnie nic nie zdziwi :) ale przynajmniej od godzinki dookola akademika jezdzi traktorek i odsnieza, w domu ja bym musial

każdego dnia coś dosypuje, ale ja jako kamikadze na letnich jestem wciąż górą? /jak długo?/

w inowroclawiyu jest doslownie z 15cm sniegu wczorja zabawa byla przednia na parkingach :) samochod zagrzalem do prawie 100 stopni :]

zabawa byla przednia na parkingach

a na letnich bucikach jak pięknie! i chociaż z ok.8cm to i tak super!

Przy okazji pytańko - czy można założyć pod maske jakąś uszczelkę na wzór w Polonezie, by nie syfiło na silnik i machę od spodu??, bo już cała biało - szara i pół silnikaaaaaa :(

Shapeshifter

a W Sączu już narazie nie sypie ! za to przywaliło takim mrozem, że się można normalnie przekręcić :( i mój biedny lew stoi na zewnątrz taki zmarznięty :( straszne to !

dziecial a nie wiem czy wiesz jaka się fajna miejscówka zrobiła pod szkołą na parkingu tylko nie tym głównym tylko na takim mniejszym kolo hali do tenisa( tej niebieskiej ) zapoczątkowana była dziś przeze mnie i porzez jakiegoś kolesia w focusie :) wykonywałem ślizgi przez kilka minut i poszedłem na zajęcia a tamten dalej wywijał jak szalony i czasem to jakoś niebezpiecznie blisko się pojawiał...na szczęście mojego pyzia schowałem jako ostatniego w rzędzie i był osłonięty jeszcze drugą 206 kumpla :lol: ale jest tam równo i fajnie i teraz to tak wyślizgane, że prawie lodzik :)

jutro pewnie znów ślizgi :) ale ostrożnie, bez przesady :)

ja nic nie wiem, ja zawsze kolo C stoje i dalej sie nie zapuszczam ale jak polecasz to moze jutro podjade zobaczyc :)

Shapeshifter

zawsze kolo C stoisz? :lol: dalsze rejony są wrogie :) ja zawsze kolo A, koło hali tenisowej... co do miejscówki to zawsze warto zaglądnąć :) nie jest zła pod warunkiem, że nie ma tam tego focusowca...widziałem z okna będąc na angielskim, że walnoł kołami o krawężnik tam dalej jak jeździł bokami( poza parkingiem ) , jakiś kamikaze :lol:

osobowice to to samo co na andersa... a to towarzycho to takie srednie na mnie wrazenie robi... a moze jelcz?:P

zawsze kolo C stoisz?

nie liczac srody kiedy mam zajecia pod Toba (Ty masz francuski) to zawsze jestem w C i z tamtej strony mam blizej wjazd wiec tam sie zaparkowuje

Shapeshifter

zgadza się kolego :) prawo bliższej odległości rządzi :) pozdrawiam :)

dziś znów opady i mrozik cholerny :)

Shapeshifter

gwizdon piękna syberia ! u mnie w mieście też jest podobnie z tym, że cały czas dosypuje :) i z łopatą muszę latać co chwilę odśnieżać pod domkiem :) ale fajnie jest :) ślizgam się pugiem pod szkołą :)

Shapeshifter

taaa kolizje są straszne ! ja dlatego ślizgam się tylko i wyłącznie pod szkołą na parkingu, który jest szeroki i gładki i zdala od innych pojazdów :) i nie z dużych prędkości bo mnie się generalnie podoba jak zarzuce klamę i niesie mnie bokiem i wtedy staram się operować gazem i kierownicą w taki sposób by wyjść z poślizgu i kontrolować auto na bieżąco :) i to mi sprawia przyjemność... jeśli widzę, że podczas kontrowania daję zbyt dużo gazu to stopniowo odpuszczam i ucze się w ten sposób za każdym razem nowych umiejętności i w bezpieczny sposób poznaję zachowanie się auta w sytuacjach kryzysowych !