Jump to content

Śnieżek sypie i sypie :)

Shapeshifter

Recommended Posts

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shapeshifter

41

• AniracK

18

• Pablo

15

Wawkę caaaaaałą zasypalo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Shapeshifter

Sącz- dziś znów raport śnieżny :) otóż jest tutaj masakra :) śnieg sypie bardzo mocno i do tego jest -1 na termometrze co powoduje, że osiada on cały czas na drodze a ja itak jadę się dziś przejechać za miasto...o tak bez powodu :) pojeżdżę sobie wolniutko po śnieżku :)

[ Dodano: 28-12-2005, 11:58 ]

ja też dziś na LIDLA wskakuję podriftować i pobokować :)

Bytom calusi zasypany , wczoraj wieczorem jak się zabrało za sypanie to wyjeżdzając od mojej lepszej połowy :) nie wiedziałem czy to mój pug czy jakiś inny,po za tym dziś też sypie i wszystko bielusie, tylko Froniuś siedzi i pisze pracę zamiast na parkingu sobie podriftować :D

a tu sniegu tak sobie... za to łod jest... i to jzu takie fajne nie jest.... na sylwka do wawy to ja myslalam ze tam wiosna a tu doopa nie wiosna :|

Ale dzisiaj wykutałem w krewęznik..ale nic sie nie stało :twisted: trenuje dalej :P

[ Dodano: 28-12-2005, 22:08 ]

A kwestie ślizgania wyjaśnił nam kolo z Imprezy GT..przyjechał zrobił nawrót przy predkości gdzie ja na aswalcie bym tak nie atakował i pojechał driftem caaaały objazd parkingu..a najsmieszniejsze ze ja to nagrałem :P

Śnieżek może być! Najgorsze jest to, że w naszych pugach trzeba przed otwarciem drzwi zgarnąć śnieg z ich górnej krawędzi, inaczej nawali ci go do środka. Nie jest to, niestety, zbyt miłe. :(

Impreza GT z nalepkami 555 przez cala karoserie..przed chwila slyszalem, ze kolo wrocil i zrobil sobie caly OES na parkingu i wszyscy nie mogli sie pozbierac :D

Trzeba tego pana na spota zaprosic...tylko najpierw trzeba go dogonic :twisted:

no i wreście cosik posypało w tym marienburgu ale na myśl, że jutro ma byc znowu szaro - nic sie nie chce....... :(

qfa moja miescina zasypana taka ze ja odsniezam na seryjnym zawieszeniu :P:P:P nie zniese hyhyhyhy

o nadkolach nie wspomne cale zaklejone nie ma miejsca zeby palca wetknac trzeba bedzie to oderwac bo to niebezpiecznie z tym jezdzic

tutaj też sasypane..

cały wczorajszy dzień sypało i noc ..

i dzisiaj drogowcy zostali zaskoczenie :mad:

jak zawsze :mad:

Biedni ci drogowcy… współczuje im… -prawie każdy kierowca się czepia że drogi nie odśnieżone… -nie jest możliwe fizycznie tyle ton śniegu ściągnąć z tylu kilometrów dróg w ciągu np. jednej nocy… pomyślmy o tym zanim dopowiemy klasyczny tekst: I znów zima zaskoczyła drogowców…

Maciek_Łódź
Biedni ci drogowcy… współczuje im… -prawie każdy kierowca się czepia że drogi nie odśnieżone… -nie jest możliwe fizycznie tyle ton śniegu ściągnąć z tylu kilometrów dróg w ciągu np. jednej nocy… pomyślmy o tym zanim dopowiemy klasyczny tekst: I znów zima zaskoczyła drogowców…

Masz rację, ale co powiesz na sytuację, gdy w jednym z największych miast Polski: w nocy pada, potem cały dzień nie pada i świeci słonko, drogowcy mają cały dzień, ale jednak do wieczora nawet na głownych ulicach miasta full śniegu?

To nie bajka. To sytuacja sprzed kilku dni z mojego miasta :kwasny:

Rozumiem kiedy pada można nie nadążać z odśnieżaniem - cóż, siły natury. Ale...

Masz rację, ale co powiesz na sytuację, gdy w jednym z największych miast Polski: w nocy pada, potem cały dzień nie pada i świeci słonko, drogowcy mają cały dzień, ale jednak do wieczora nawet na głownych ulicach miasta full śniegu?

ano pewnie jest tak, że to zależy od Kierowników, budżetu danej firmy, etc. a na pewno nie od samych kierowców tych śnieżnych machin

No właśnie w tym cały problem...

w nocy pada, potem cały dzień nie pada i świeci słonko, drogowcy mają cały dzień,
a skąd wiesz czy oni właśnie w tym czasie nie walczą na drogach dojazdowych właśnie do tego jednego z największych miast w Polsce bo tiry wyjeździły idealną szklankę... chyba lepiej jeździć po śniegu w mieście niż blokować drogę dojazdową do miasta z powodu ślizgawicy...