Jump to content
kamil20011

SZOK !! Młody kierowca + bmw = poniższe zdjęcia

Recommended Posts

krejzRudy

Mógł się tak nie spieszyć ..

• Thanks 2

Waheto206

W sumie dzięki, sam się łapię ostatnio, że za szybko potrafię pojechać...

Lajtmen

Jest jakiś artykuł, czy tylko zdjęcia?

kamil20011

raczej ciężko coś takiego opisać :( , napewno jakiś portal się tym zainteresował

natrek

nie potrafie sobie wyobrazic jak szybko musial jechac i w jaki sposob musial w cos uderzyc zeby zlozyc auto w harmonijke na latarni....

kamil20011

http://motoryzacja.interia.pl/news/koszmarny-wypadek-bmw,1288449

Jasiek mnie wyprzedził Jasiu zwolnij :)

Patrząc na zdjęcia jak się zawiną nie jechał 50km/h Bmw serii 7 to bardzo duże auto a na tych zdjęciach myślałem że to 5-tka :( dopiero jak przeczytałem artykuł i zobaczyłem bmw serii 7 aż mi się wierzyć nie chciało

Dwie końcówki wydechu na zwykłe 2.0 mi to nie wygląda moc w tym aucie była tylko żle wykorzystana

jasiek
Jasiek mnie wyprzedził Jasiu zwolnij
no chyba będe musiał bo po zimie mnie znów nosi ;)

kamil20011

Wszystkie poduszki które posiadało to BMW wystrzelone a i tak są osoby śmiertelne :( czasami nawet 10 poduszek nie pomoże

• Thanks 1

jasiek

przed głupotą poduchy nie uratują ;)

kamil20011

Naprawde na Bora Komorowskiego można dobrze się rozpędzić 4 pasy nowy asfalt lekko z górki to miejsce kusi , przy takiej prędkości jak on odbił się od krawężnika leciał jak pocisk niestety na czymś musial się zatrzymać padło na słup :(

karbed19

Kurcze a wystarczyło jechać wolniej

Machalas

to tylko brak wyobraźni

Dragon_84

Ale muszę przyznać że do tego potrzeba specjalisty by się podwoziem zawinąć w około latarni, szkoda tylko furki bo widać że bawarskie śmigiełka były całkiem młode :)

*RAMZES*

Natura eliminuje idiotów... Niestety nie jechał sam (*)

Niemniej każdego życia szkoda... Nawet jeśli to ktoś, kto mógłby się ubiegać o nagrodę Darwina. I skasować tak "siódemkę" hmm - musiało być duuuuużo za szybko...

szymm
http://motoryzacja.interia.pl/news/koszmarny-wypadek-bmw,1288449

Jasiek mnie wyprzedził Jasiu zwolnij :)

Patrząc na zdjęcia jak się zawiną nie jechał 50km/h Bmw serii 7 to bardzo duże auto a na tych zdjęciach myślałem że to 5-tka :( dopiero jak przeczytałem artykuł i zobaczyłem bmw serii 7 aż mi się wierzyć nie chciało

Dwie końcówki wydechu na zwykłe 2.0 mi to nie wygląda moc w tym aucie była tylko żle wykorzystana

Mi się jednak wydaję że to jest 5-tka.

Krew na poduszce daje do myślenia.

Phantom

jest to 5tka jednak :)widać na zdjęciach gdzie są tylne lampy :) 7mka miała inną maskę-znacznie dłuższą, no i rozmiar felg- 7mki mają 18'' a to nie są na zdjęciach 18'' :) to tak na marginesie :PP

Krew na poduszce- rzekłbym normalna sprawa. Jak się poducha otwiera to Ci życie czasem uratuje, ale pokaleczyć przy tym może. Nos połamać, żeby wybić itp ;) w końcu jest to siła :)

A co do wypadku.... szkoda ludzi :(( no ale widać że 50 nie jechał niestety :/

ogonek1989
Ale muszę przyznać że do tego potrzeba specjalisty by się podwoziem zawinąć w około latarni, szkoda tylko furki bo widać że bawarskie śmigiełka były całkiem młode :)
specjalisty to i może potrzeba...
szkoda tylko furki bo widać że bawarskie śmigiełka były całkiem młode
ale to co powiedziałeś było najgłupszą rzeczą jaką kiedy kolwiek mogłeś powiedzieć :dobani

MOD:

Ja tylko ostrzegam przed kłótniami, które w takich tematach wynikają. Bede sypał warnami jak leci, bez wyjątku. Kulturalnych wypowiedzi oczekuje, bez zaczepek.

Edited by chaos

lechoo

dobrze ze na słup pierdyknął a nie na ludzi... swoją drogą chyba zrobie akcje naklejek z przekreslonym logo bmw :/ mowi sie trudno tylko szkoda mi najblizszych tych ludzi

• Thanks 1

szymm
jest to 5tka jednak :)widać na zdjęciach gdzie są tylne lampy :) 7mka miała inną maskę-znacznie dłuższą, no i rozmiar felg- 7mki mają 18'' a to nie są na zdjęciach 18'' :) to tak na marginesie :PP

No właśnie oglądałem te zdjęcia i byłem pewien że to 5tka, policjant z filmiku mówi że 7mka no to jeszcze raz, zdjecia obracałem i jakby nie patrzeć to 5tka.

A z felgami to dowaliłeś :ok

Lajcik_

Widać, że nawet najlepsze fury nie zapewnią bezpieczeństwa. Ale przy takiej prędkości nic go nie zapewni... Brak wyobraźni... :(

No właśnie oglądałem te zdjęcia i byłem pewien że to 5tka, policjant z filmiku mówi że 7mka no to jeszcze raz, zdjecia obracałem i jakby nie patrzeć to 5tka.

Obejrzyj filmiki to zobaczysz, że to jednak 7-mka

Cwikol

Dobrze że nie przeleciał na przeciwległy pas. Jego prędkość widać nie mała (tam jest ogr. do 70 km/h) + nawet przepisowa kogoś z naprzeciwka .... ciężko sobie to wyobrazić... co mogło by się stać... skoro sama BMka owinęła się tak o lampę...

Szkoda ludzi... No ale nie można powiedzieć, żeby przynajmniej kierowca nie był sobie winien. Skoro aż tak się rozwalił i to po "długim hamowaniu awaryjnym" przy którym wytracił pewnie sporo prędkości mimo wszystko...

jasiek
Widać, że nawet najlepsze fury nie zapewnią bezpieczeństwa
bo w takich furach ludzie czują się nieśmiertelni, 10 poduszek, abs, asr i inne system bezpieczeństwa ze zderzeniu z głupotą prowadzą do tego co się stało w krk ;)
  • Thanks 1