Jump to content

Rzucam palenie, jak myślisz dam radę?

Czy uda mi się rzucić palenie?  

73 members have voted

1. 1. Czy uda mi się rzucić palenie?

• Tak, dasz radę!
      46
    • Nie, nie masz szans!
      27

Recommended Posts

Ja odstawiłem fajki bez żadnych wspomagaczy, więc uważam, że do tej decyzji [o rzucaniu] po prostu trzeba dojrzeć; wcześniej też mi się nie udawało...

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• smart206

76

• Phantom

19

• irae

18

• emka

17

Top Posters In This Topic

Ja rzuciłem palenie 1 kwietnia (prima aprilis) będzie dwa lata i wystarczyły mi do tego trzy plastry Nicoret .I przez ten czas jak nie myślałem o papierosach to mnie nie ciągnęło.Ale jak przebywam w towarzystwie palących to mnie jeszcze kusi ale nie zapale.Tak ze rzucić palenie jeszcze idzie ale jak rzucić towarzystwo palących???

• 4 weeks later...
smart206

10 miesięcy minęło,

ja nie mam problemu z palącymi w moim towarzystwie, nie powiem samo bierne palenie jest "miłe"

smart206

he he ja rzadko kiedy przekraczałem paczkę dziennie [24 h dyżur, albo raz po wypadku autobusu, za który byłem odpowiedzialny] ale z jednej paczki udało mi się "uciec szokowo", oczywiście miałem backup w postaci jakichś tam środków z nikotyną, ale nie użyłęm ich ani razu.

• 5 weeks later...
smart206

spoko, gdyby ktoś chciał wiedzieć to nadal nie palę, a wagę mam - 6 w stosunku do tej z momentu rzucania palenia

spoko, gdyby ktoś chciał wiedzieć to nadal nie palę, a wagę mam - 6 w stosunku do tej z momentu rzucania palenia

Brawo ! Ja wzięłam z Ciebie przykład i rzuciłam chwilę potem :)

Też nie zapaliłam ani jednego chociaż właśnie przed chwilą miałam na tyle nie przyjemną sytuację, że chętnie sięgnęłabym po fajeczka :(

Ale twardym trzeba być nie miętkim :)

Guest Pawełkowy

Podziwiam, ja rzuciłem niedawno na 3 tygodnie...Najlepsze jest wstawanie rano gdy się nie pali...tak po tygodniu. Palę ponownie od miesiąca...Naprawdę miałem zapał by nie palić, te 3 tygodnie były naprawdę spokojne, ale jednego dnia przyszedł taki stres pewną sytuacją i znowu palę...tyle, że około 4-6 dziennie. Dzisiaj na przykład spaliłem już 4, a pewnie jeszcze z 2 mnie czekają dzisiaj. Mam nadzieję, że rzucę jeszcze tej wiosny. Gdy jest ciepło strasznie się męczę paląc :/ i papieros nie smakuje.

Mam nadzieję, że rzucę jeszcze tej wiosny. Gdy jest ciepło strasznie się męczę paląc :/ i papieros nie smakuje.

Życzę wytrwałości! Myślę, że jeżeli palenie Cię męczy to masz dużą szansę pozbycia się tego wstrętnego nałogu :P

• 1 month later...
smart206

Ponieważ niepalenie stało się już dla mnie normą , dlatego nie odliczam dni bez dymka...

Niemniej rok minął, a w zasadzie 13 miesiąc leci

Pozdro

papuc_2004

hehe ja nie palilem 1,5 roku w Bronku jaralem a teraz co znowu apstynencja od fajow :P

lechoo, Ty ponoć rzuciłeś w nocy z soboty na niedzielę ;)

lechoo, Ty ponoć rzuciłeś w nocy z soboty na niedzielę
tego nie pamiętam :D
  • 1 year later...
Goliat8800

pozazdrościć ja co dziennie wieczorem rzucam a rano zaczynam od nowa... może to wina stresującej pracy... zazdroszczę tym co rzucili!

Goliat8800, odgrzałeś kotleta. Ostatni post w tym temacie był rok temu ;).

Ja rzuciłem sześć lat temu :whstl

Ponieważ niepalenie stało się już dla mnie normą , dlatego nie odliczam dni bez dymka...

Niemniej rok minął, a w zasadzie 13 miesiąc leci

Pozdro

ja już prawie traumę wyleczyłem, a tutaj łup znowu ten temat się pojawił, wszedłem i koszmary powróciły na nowo...

:cieszesie

smart206

A ja jako autor tematu widma, pozdrawiam wszystkich serdecznie i uprzejmie informuję, że nadal nie palę. I ponieważ przeżyłem kilka sytuacji stresowych, kilka imprez alkoholowych to myślę, że problem palenia mam z głowy. Oczywiście na zasadzie alkoholika niepijącego, nawet jeden "mach/ sztach" mógłby zniweczyć moje wysiłki.

Walczącym z nałogiem życzę powodzenia.