Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

Joanita, Nie wiem czy w tym całym zamieszaniu przeczytałaś mój post, ale film trwa 2h 30 min, dolicz do tego z pól godziny reklam to masz 3 godziny, więc na 16 nie zdążycie na spota.

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

Tyski i Ginger

Ramzes to poniżej litra nie podchodzi więc nie oceniaj ludzi po sobie :P

I super, że coraz więcej ludzi deklaruje swoje przybycie - jak tak dalej pójdzie to klientela M1 wzrośnie w sobotę o 100% :lol2

Czy masz na myśli tę sobotę czyli spot przecież na 3 Stawach M1 nie ma tylko Real:))) specjalnie dałem w tytule posta info co do miejsca i czasu spota aby już na starcie podać to co najistotniejsze :P

3 Stawach M1 nie ma tylko Real

zwał jak zwał ;) Trzy Stawy są tylko jedne więc i tak wszyscy trafią :P

Tyski i Ginger
Martwisz się, czy dotrzemy na spot, czy chcesz iść do kina? :D

Idziemy do IMAX-u. Na 3 stawy pojedziemy samochodem. :D

Zastanawiam się czy nie pójść dawno w kinie nie byłem a film ponoć dobry tylko zastanawiałem się gdzie Ty idziesz bo pisałaś że przy okazji spota a w okolicy 3 stawów chyba kina nie ma przyznam też obawiałem się że nie pojawisz się jednak na spocie bo film trochę trwa a ostatnim razem widzieliśmy się chwilkę w Chudowie.

---------- Po chwili dodano... ----------

Pomyślałem że po prostu masz na myśli inne miejsce :lol

Racja Trzy stawy są tylko jedne

Joanita, Nie wiem czy w tym całym zamieszaniu przeczytałaś mój post, ale film trwa 2h 30 min, dolicz do tego z pól godziny reklam to masz 3 godziny, więc na 16 nie zdążycie na spota.

Widzisz Damian, tak to jest ze spamowaniem, czyli gadką nie na temat lub nic nie wnoszącą do tematu, że istotne info umyka.

Może Phantom, pierwszy spamer forum, za każdym razem powinien zakładać dodatkowy temat pt. tu gadamy o wszystkim, tylko nie o spocie. :D

Niestety nie ma takiej opcji, żeby iść sobie do kina na godzinę, która pasowałaby nam. Po prostu spóźnimy się 20-30 min. Czy to jest jakiś problem? No chyba że RAFAŁ przygotowuje jakieś niespodzianki na starcie. :D

RAFAŁ no byś się wybrał do kina, tylko jak pisałam wyżej, musisz zakładać spóźnienie na spot, a to organizatorowi nie przystoi. :P

Może Phantom, pierwszy spamer forum
:?

nie obraziłem się, czy coś podobnego ale...

- skoro ktoś uważa coś za spam to jest od tego moderator forum tak:?

Chyba, jego zadaniem jest porządkowanie bałaganu :?

Oczywiście zaraz dostane warna albo jakąś ciętą ripostę typu: to dbaj sam o porządek bla bla bla... spoko, ale jak ktoś o coś pyta to mu odpowiem (nawet gdy robi się OT:!)

pozdrawiam

1. RAFAŁ

2.Ramzes

3.Danek

4.Phantom

5.Joanita

6.Sopel

7.Falcon

8. Ralf

9. Ela

chciala bym sprostowac pare spraw bo widzę w naszej grupie robie sie poprostu nie milo, i niesympatycznie, a czlonkowstwo w niej nie jest obowiązkowe tylko jest dobrowolne i jesli komus warunki panujace w SQ sie nie podobaja moze ja opuścić rownie szybko i skutecznie jak RAFAL czytaj TYSKI. a jesli raz ktos opuszcza grupe to musi sie postarac troszke zeby do niej wroci bo to nie wam pozniej urzadzaja gorzkie zale na PM tylko nam. Takze zaistniala sytuacja ma na celu uświadomienie co niektórym użytkownikom ze FORUM nie koncert zyczen i nie panuje tu anarchia, tylko sa jakies zasady jak w zyciu.

Primo - jak silesia byla bezpańska to nikt sie nie pchal i nie rzucal z entuzjazem zeby zadbac o jej nadzór, i organizacje czegokolwiek. Więc bardzo prosze o zakcetopwanie istniejącego faktu iz Karol, Chaos i Ja jestesmy osobami ktore starają przynajmniej w minimalny sposób jakoś o naszą grupę zadbac.

A co do spotów nasze obecnosci sa prawie 100% a co niektórych ktorzy mają tu najwiecej do powiedzenia w temacie SQ nawet na oczy nikt z nas nie widzial.

a jeśli chodzi o organizacje spotów kazdy spota moze sobie zorganizowac obojetnie czy jest z SQ czy nie, ma do tego prawo, a po odopowiedniej prośbie wysłanej do nas chetnie roześlemy wiadmosci do wszystkich użytkowników grupy.

mam nadzieje ze pewne sprawy zostały wam wyjśnione a wszelke zażalenia i skargi kierujcie bezpośrenio do nas, a my postaramy sie aby je rozwiązać i dawać uzytkownikom jak najwiecej satysfakcji z korzystania forum jak rowniez uczestyniczenia wspolnych spotkaniach na forum i po za nim.

Silesia Squad Administration

P.S. sorry za offtopa

P.S.2 Nie zamierzam sie teraz z kazdym szarpac po kolei bo cos tam czy cos tam czy bla bla.... a chcecie rozpętywac sobie wojne to ja rozpętuje miedzy soba, załozcie osobyny temat w OT i robta co chceta. dla NAS sprawa jest jasna.

Primo - jak silesia byla bezpańska to nikt sie nie pchal i nie rzucal z entuzjazem zeby zadbac o jej nadzór, i organizacje czegokolwiek.

10 minut po pytaniu o moderowanie grup zglosil sie chaos

http://www.206club.net/showthread.php?t=53812

:D

ofkorz sory za offtopic :D

Primo - jak silesia byla bezpańska to nikt sie nie pchal i nie rzucal z entuzjazem

i niestety to widać... :P i tyle słowem komentarza, bo widzę, że głębsza polemika nie ma nawet odrobiny racjonalnych przesłanek, że moglibyśmy dojść do jakiegokolwiek konsensusu :P

9. Ela

a to Ela sama nie umie pisać?? ;)

zaraz dostane warna albo jakąś ciętą ripostę typu: to dbaj sam o porządek bla bla bla... spoko, ale jak ktoś o coś pyta to mu odpowiem (nawet gdy robi się OT)

święte słowa - tym bardziej, że dziwnym jest tolerowanie tego samego typu wypowiedzi w "swoich" tematach a to samo razi w "obcych"

No ale koniec OT - do spota niecałe 4 doby :P Tam to sobie najwyżej ręcznie wytłumaczymy ;)

Tam to sobie najwyżej ręcznie wytłumaczymy
w wolnym tłumaczeniu- przy coli ;)

a ja Wam powiem tylko tyle: pierdo...cie smutki i aż się tego czytać nie chce:mur i bardzo Was proszę skończcie robić siarę na całe forum. Te kwestie, które tu poruszacie możecie sobie wyjaśnić na spocie albo PW:kwasny

a żeby była jasność to nie musi mnie nikt dopisywać do jakiejś listy, a i tak się tam pojawię (choć ten podziemny spory, właściwie dwie jego części) :sese

Z góry sorry za offa, ale mam taką propozycję:

Rafał, zmień nazwę tematu na dyskusję o spocie i załóż nowy dotyczący spota.

Moderatorów poproszę o przeniesienie ostatnich list z osobami które będą na spocie.

ps. Jeżeli to jest zły pomysł to proszę o tym napisać.

ps2. Powoli wracam do zdrowia i możliwe, że na spocie się pojawię, więc możecie mi to powiedzieć prosto w twarz :)

Tylko, Damian, czy to jest dyskusja o spocie? :whstl

Szybkiego powrotu do zdrowia więc życzę. :) Zapilotowałabym Was na 3 Stawy, no ale kino wcześniej. Chyba, że skusisz się na "powtórkę z rozrywki" w 3D.

Tylko, Damian, czy to jest dyskusja o spocie?

Dobre pytanie :D

Chyba, że skusisz się na "powtórkę z rozrywki" w 3D.

Szczeże powiedziawszy, Avatar jakiegoś szczególnego wrażenia na mnie nie wywarł, przynajmniej nie aż tak mocnego, żeby go jeszcze raz oglądać w 3D.

ps. jeżeli masz neta z leona, to polecam ich huba z dc++, chłopaki dość szybko udostępniają najnowsze filmy. Ograniczenia w ściąganiu nie ma, także film masz po chwili na dysku i oglądasz bez ograniczeń.

Szybkiego powrotu do zdrowia więc życzę.

A dziękuję :)

Tyski i Ginger

Sensu w zakładaniu nowego tematu nie widzę gdyż jest już taki dział w offtopie właściwym - Silesia Squad pomysły ....wszystko a i tak przy okazji w temacie tym ktoś zawsze wypali z dyskusją na temat około spotowy ale jakby się nad tym zastanowić to to jest jak nie było w temacie.

Choć pierwszy nie zacząłem offtopować ale dołożyłem swoje trzy grosze więc na spocie będzie się za co czerwienić .

Doskonale wiem że forum to nie koncert życzeń i przemyślałem swój błąd . Teraz niby muszę się postarać aby dołączyć do grupy a co to ma niby być elitarne stowarzyszenie wybranych nadludzi i pospolite jednostki którym zdarza się zbłądzić nie mają tam czego szukać?Uważam że już wystarałem się na dożywotni akces ale wygląda na to że zawsze będzie za mało co bym nie robił.- To tyle co do wypowiedzi pewnej osoby z 11 strony .

Sorrki miało nie być już ot ale jak tu nie odpowiedzieć jak słowa same cisną się na usta

Joanitą jeżeli bym szedł do kina to raczej na taką godzinę aby się nie spóźnić bo rzeczywiście mi nie wypada się spóźnić choć teraz to może powinno mi być wszystko jedno. Ty chyba idziesz do kina w Rybniku dobrze się domyślam ? Mi to nie po drodze choć fajnie by było na dwa auta potem jechać. W Tychach jest multipleks jakiś mógłbym też spatrzyć jakąś wczesną godzinę seansu w Silesii potem objechać dookoła i na spota się zjawić ale szczerze jakoś tak od paru lat do kina mnie nie ciągnie za bardzo wolę w domu obejrzeć jak już po latach puszczą w telewizji albo ściągnąć film i zobaczyć na kompie.Ekran mały ale efekty dźwiękowe nie odbiegają od kinowych bo do kompa mam podłączone głośniki dosyć dobrej jakości stanowią one zestaw kina domowego + dobra karta muzyczna i mi to starczy:)

Teraz niby muszę się postarać aby dołączyć do grupy a co to ma niby być elitarne stowarzyszenie wybranych nadludzi i pospolite jednostki którym zdarza się zbłądzić nie mają tam czego szukać?

nie rozumiem... czy ta beleczka pod nickiem robi Ciebie lepszym:? Czujesz się bardziej dowartościowany przez to:?

Chłopie... z igły- widły :)

Mieszkasz na Śląsku- to na spoty możesz jeździć (nawet jak nie mieszkasz to tez możesz bo to nie jest jakaś podziemna organizacja, albo bractwo)

czy masz belkę czy nie, masz peugeota i już ;) amen

Tyski i Ginger

To nie o to chodzi a o zasadę tzn na początku może być każdy jak się coś sknoci to żegnaj i nagle traktują cię jak śmiecia . Po za tym łyso tak nad nickiem zresztą od biedy wielkiej pewnie że nie muszę mieć a powyższa wypowiedź była tylko ustosunkowaniem na elaborat Pani Mod.

Mieliśmy pisać już na temat w tym topicu a tego typu posty to do topicu Silesia squad - offtop właściwy

Mieliśmy pisać już na temat w tym topicu a tego typu posty to do topicu Silesia squad - offtop właściwy
nie, napisalem wyraźnie że jeśli mnie ktoś o coś pyta (albo nie mnie tylko ogólnie- pyta) to odpowiadam ;)

RAFAŁ, Imax jest w katowicach, w rybniku go nie ma, więc raczej wybierają się nz ten film do Katowic.

nie, napisalem wyraźnie że jeśli mnie ktoś o coś pyta (albo nie mnie tylko ogólnie- pyta) to odpowiadam

Też tak mam, zawsze pakuje swoje 3 grosze.

Dobra ludziska, to nie temat do użalania się. Choć sam powinienem sie pożalić na moderatorów tego forum, za to, że w porę nie zareagowali i nie zrobili porządku. Dobrze, że sam nie jestem moderatorem i to nie mnie się dostanie po głowie (choć pewnie zapunktuje), ale jak się zostaje moderatorem, to chyba jednak do czegoś zobowiązuje?

święta racja.... dlatego ja się w temacie nawet nie udzielam a jestem członkiem squadu...

a ja myślałem,że milczysz bo ze swoim "potworkiem" spędzasz cały czas:P

Wiecie co widze ze co jakiś post to lezy wam to Zabrze na sercu tylko nie wiem o co wy macie taki zal do nas? ze u nas w miescie da sie spotkac z klubowiczami czesciej niz z waszymi. jak zazdrościcie to ja juz na to nic nie poradze i zaden mod i zadna belka. Musicie sie nadal w tym pogrązać. Jezeli ktoś ma do Zabrza jaka awersje to chętnie wyjaśnie wszystkie pytania na spocie.

ze swoim "potworkiem" spędzasz cały czas
potworek śpi grzecznie w garażu i czeka na słoneczną pogodę :D