Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

Tyski i Ginger

Słuchajcie no spamerzy wielcy zaczynacie mnie dopiero teraz wkurzać bo wmawiacie mi coś czego nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak do tej pory się nie wkurzałem . Wiem że to było odmienne zdanie choć trochę natarczywe . A z garażem to był sarkazm ale nie ze złości . A jak nie wierzycie onkelowi Tyskiemu to :dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa:dupa Żartowałem ale jeśli kogoś ten żart uraził to sorry ale ja nie nie znam się na żartach i nie czuję żartu taka ułomność wrodzona chyba

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

Tyski i Ginger

Skoro Ramzi coś tam wspominał o wpraszaniu się na krzywy ryj to ja na ewentualną bibę nie idę bo to o mnie chyba chodzi mam zasadę że nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą

taki cytat jest :

"Powaznie to bedziesz w grobie lezec"

Wiec juz dziewczyny, nie drapcie sie :D

mnie chyba chodzi mam zasadę że nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą
jeronie... Tyski... Ty kazdy tekst bierzesz do siebie :?

Serio, wyluzuj ;)

Ja jestem osobą, która mówi co myśli- i gdybym Cie nie chciał na bibie to byś to miał wypersfadowane już dawno.

Ale napiszę jak chcesz, to wbijaj- jesteś mile widziany jak każdy klubowicz (i/lub spoza klubu blondi/brunetka o długich nogach i slicznej buźce) :D sa sa sa :))

Fajna rzecz takie webasto ale mnie to do szczęścia nie jest potrzebne. A jeśli kolega Tyski chce taki bajer to juz jego sprawa.

Tyski i Ginger

Idę:spie sam se czytaj te dyrdymały ja nie jestem zdenerwowany jaki wdech wydech o co kaman zresztą to i tak by nie pomogło . Przyszedłem właśnie z pracy z popołudniówki więc czas najwyższy ciało swe wyłożyć w wyrku bo jutro znowu kierat.

Co do grzania to rzeczywiście nie macie racji ale takie wasze prawo zapodałem temat dyskusja się odbyła i ok a że nie było żadnego entuzjasty po za mną trudno także wierzcie mi nie wk.....m się

---------- Po chwili dodano... ----------

Już się miałem kłaść więc ostatni wpis już taki jestem nie mam poczucia humoru trudno . Ja się nie obraziłem tylko napisałem dla informacji że skoro taka jest sytuacja to ja odpuszczam po co mam drugiemu na złość robić . Ja już tak mam że przeważnie we wszystkim drugie dno widzę i rzadko się mylę a na sobotę bo piątek mam zajęty sobie zajęcie znajdę także no problem & women don't cry

NO choć kolega z pracy pochwalił pomysł no ale tak na serio to tylko pomysł a od tego jeszcze daleka droga do realizacji gdyby to był projekt czyli już jakaś wizja jak to rozwiązać jakie koszta to co innego a tak to tylko takie marzenie mrzonka. Teraz to już na 100% idę spać :spie:spie:spie:spie:spie:spie

ja się poddaję

Rafał75 - wdech, wydech, wdech, wydech... :P :lol :lol2

a ja ide na zakupy

Galerianki?? hmm ;)

Rafał75 - wdech, wydech, wdech, wydech...

nie znasz się:jezor Zosia wiesza pranie, Zosia ściaga pranie, Zosia wiesza pranie,......:party

a te Galerianki to jakieś bułeczki z nadzieniem???:rotfl:rotfl:rotfl

a te Galerianki to jakieś bułeczki z nadzieniem???

chyba jak je sam nadziejesz :P

Tyski i Ginger

Nie wiem czy Ślązacy mają inną definicję powiedzenia na krzywy ryj bo ja znam taką że jeśli ktoś wkręca się za darmochę tak po znajomości . No ale ja pochodzę z pomorza .

Lusterko lewe już mam a prawe u tego samego sprzedawcy co ma same lustra kosztuje ok 70PLN . W najbliższym czasie zorientuje się ile koszt malowania następnie koszt montażu . Chyba że Rafcio 75 wspomoże forumowicza oczywiście nie za darmo - czyli nie za krzywy ryj :)

a te Galerianki to jakieś bułeczki z nadzieniem???:rotfl:rotfl:rotfl

No ,ale nie każdemu smakują :rotfl

Nie wiem czy Ślązacy mają inną definicję powiedzenia na krzywy ryj bo ja znam taką że jeśli ktoś wkręca się za darmochę tak po znajomości .

Ślązacy mają dokładnie taką samą definicje :D

Tyski spoko pewnie się pomoże,a swoją drogą faktycznie można zrobić akcje grupową z tym,że to najlepiej na wiosnę bo przy tych temp. to ....:dupa

Phantom pod warunkiem,że one będą chciały być nadziane przez Ciebie:rotfl:majty

Phantom pod warunkiem,że one będą chciały być nadziane przez Ciebie
dostaną zestaw happy meal z MCD i gitaRa
dostaną zestaw happy meal z MCD i gitaRa

Chyba za pare dżinsów :D

Właśnie wróciłem z myjki, auto od razu inaczej wyglada :D

W kolejce za mną do mycia widziałem czarnego puga, chyba s16 bo miał szeroki uśmiech (nie pamiętam 3d czy 5d :ke) i z tyłu lexy czarne. Zauważyłem go jak już wyjeżdżałem po myciu. Niestety wlepy żadnej klubowej nie udało mi się zauważyć.

no ja też zauważyłem, ale to że mi przednie koła ni stoją równolegle do siebie ... :doh

a swoją drogą faktycznie można zrobić akcje grupową z tym,że to najlepiej na wiosnę bo przy tych temp. to ....

Zrobi się ściepę narodową, kupi co trzeba, do tego skrzynia gorzoły i ogórki - będzie gitara :P;)

Jestem jak najbardziej za :P

Nie wiem czy Ślązacy mają inną definicję powiedzenia na krzywy ryj bo ja znam taką że jeśli ktoś wkręca się za darmochę tak po znajomości

Daj już na luz Tyski z tym krzywym ryjem, bo o ile pamiętam to w tej sprawie ;) pisałem do Rafała a nie do Ciebie - więc wyluzuj, weź głęboki wdech, zrób parę pompek i przysiadów coby szare komórki dotlenić i zamknijmy już ten temat - OK?? :P

no w sumie biba można z wiosny zrobić na moim ogródku :)

Jeden minus jest taki, że jest na Lipinach :) ale bezpieczna dzielnica, bo początek lipin/koniec piaśnik ;)

Domek jest, altana też.

Miejsca dość ino prądu nie ma... :|