Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

jak sie za to nie chyci TYSKI to niy bydzie spota
Właśnie, kaj je TYSKI? Po jego debiucie powinno być jeszcze lepi
dajcie Im piwo dobrze gadaja! :)

No oczywiście nie jedno :P. Ilość wedle uznania, no chyba, że kogoś piwo męczy i woli mocniejsze napoje :D. Ja osobiście wolę herbatkę z colą (czyt. pan Daniels :D )

a co jo mom 16 lot żeby piwo pić:? :P

no wyglondosz chopie na conajmniej 17 lot także możes cosik mocniejsego potrinkować:sese

Nie czepiajcie się słówek :P. Poza tym ja myślałem, że my o spocie gadamy, a nie o wielkiej libacji alkoholowej :P:P (tak poza tym, to też niezły pomysł :D:D:D). Śnieg topnieje, wiosnę już prawie czuć, niedługo laczki zimowe pójdą w niepamięć :))

przyjemne z pożytecznym :) spot + libacja ;) (oczywiście powrót TAXI, albo komunikacja miejska, lub inny transport:!)

Poza tym ja myślałem, że my o spocie gadamy, a nie o wielkiej libacji alkoholowej

Temat libacji na spocie jest ciągnięty juz jakieś 10 stron wstecz :D Trzeba tu częściej zaglądać ;)

(oczywiście powrót TAXI, albo komunikacja miejska, lub inny transport)

jo mom kara, ale nie wiym kto ja pociśnie :D

spocic się można przy libacji nie ma problem jo tysz chetny tylko kiedy bo u mnie grafik napięty jak baranie jaja...

No trochę ciężko by to było zorganizować, znajdź takie miejsce do którego każdy będzie miał blisko taksówką :P. Chyba, że Onkel Phantom funduje :P:P

---------- Po chwili dodano... ----------

Temat libacji na spocie jest ciągnięty juz jakieś 10 stron wstecz Trzeba tu częściej zaglądać
zaglądam codziennie, tylko tyle tu spamu, że łatwo przeoczyć ważne info :P
No trochę ciężko by to było zorganizować, znajdź takie miejsce do którego każdy będzie miał blisko taksówką .

Hmm praktycznie niewykonalne. Ja do Chorzowa mam jakoś 45 km, do racka nawet nie wiem, trochę bliżej, ale taxi i tak drogo wyjdzie. O Krakowie nawet nie wspominam :D

Na libacje można by wynająć domek na rybnickiej kotwicy. W sumie tam tylko takie imprezy są organizowane. Przyjechać tam gdzieś koło 16, a do domu następnego dnia koło 14. Ale to raczej na lato by sie organizowało.

Chyba, że Onkel Phantom funduje
jo funduja, Wy placicie :P

P.S

Stawiam wszystkim....:!

... po faworku ;)

Tyski i Ginger

Wypowiedź Damiana

Niebieskie postojówki = mandacik w wysokości 100zł, zabranie dowodu rejstracyjnego do czasu zlikwidowania nielegalnego oświetlenia, do tego przegląd sobie dolicz :)

Człowieku H1 z ALL RIDE świecą na biało jedynie postoje lekko na niebiesko i jak na razie nie mam z tym problemów a po za tym mam białe w zapasie

Co do molestowania mnie to se wypraszam a co do spota to wtedy miałem po prostu pica i drugi raz nie wyjdzie nie ma szans także ja się nawet nie piszę na organizatora niech inni też próbują zresztą ja to na razie nie wybieram się na spoty brak czasu szmalu i ochoty;)

Na spocik bardzo chętnie sie wybiorę , ostatni był SUPER!!!

Mi wypisali 200 zl i ledwo udalo mi sie uratowac dowód

Bo z bieruńską policją nie pogadasz mnie też chcieli zabrac dowód , za mały wyciek oleju nawet to nie był wyciek tylko sie pociło, ale wcisnołem im kit że auto sprzedaje, i jak go sprzedam bez dowodu i odpuścili he he a zatrzymali mnie za halogeny w nocy i stówa poszła na pocztę ale dostałem na pamiątkę ustnik z alkomatu he he

Człowieku H1 z ALL RIDE świecą na biało jedynie postoje lekko na niebiesko i jak na razie nie mam z tym problemów a po za tym mam białe w zapasie

A bo ja wiem co ty tam masz. Piszesz o niebieskich postojówkach to niebieskie postojówki. Mi wpakowali stówkę, do tego 20zł płaciłem za podbicie przeglądu (po znajomości) i dopiero mogłem dalej jeździć. :)

Co do spota - libacji to gdyby byli chętni to mogę załatwić ten domek. Ale wszystko i wszyscy wcześniej musieli by być na pewniaka. I nima, że Phantom stawio, my płacymy yno Phantom płaci, my pijymy ;)

To bylo akurat w zabrzu pod m1 2 radiowozy pojechaly na sygnale w niedziele kolo 21 ciezko sie z nimi rozmawialo.

Ale policja robi takie akcje zatrzymują auta z nie właściwym oświetleniem , głośnymi wydechami albo za przyciemnione szyby itp. a Ty akurat na coś takiego trafiłeś,