Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

Tyski i Ginger

Nie wiem o czym wy piszecie jeżdżę z niebieskimi diodami na postojach już od jakiś dwóch lat bo wcześniej miałem je w Matizku i nic na halogenach przednich to jeżdżę gdy fest pada nawet w dzień i też nic widocznie macie pecha

Spoty libacje nie dla mnie ja wolę spożywać alkohol w kulturalnych ilościach i najlepiej we własnych czterech ścianach . Kiedyś jak się było młodym to różnie bywało ale teraz to już tylko wspomnienie ale życzę miłej zabawy:)

PONAWIAM PYTANIE CO SIĘ DZIEJE Z NASZYM KOLEGĄ NACZELNYM OFF TOPEREM RAMZESEM CZY KTOŚ WIE ? BO TAK UCICHŁ MOŻE FARAON CHORY ALBO JUŻ ZABALSAMOWANY LEŻY NA DNIE PIRAMIDY?:lol

widocznie macie pecha
a Ty Rafale widocznie masz szczęście, bo mi zabrali dowód za trochę przyciemnione przednie boczne szyby, a jakbyś u mnie na mieście wyjechał z takimi postojami jak masz, to ani 50 metrów środkiem miasta byś nie ujechał, zresztą wspominałem Ci na spocie, że jesteś hardkorem :P
PONAWIAM PYTANIE CO SIĘ DZIEJE Z NASZYM KOLEGĄ NACZELNYM OFF TOPEREM RAMZESEM CZY KTOŚ WIE ? BO TAK UCICHŁ MOŻE FARAON CHORY ALBO JUŻ ZABALSAMOWANY LEŻY NA DNIE PIRAMIDY?

Spoko, spoko - Ramzes czuwa :P

W gadki alkoholików gawędziarzy się nie wcinam bo i tak na gadaniu się skończy :P - a o krakusie to nawet nie ma co gadać - bo prędzej ja na piechotę do Krk dojdę niż on tu dojedzie :lol2

Także Tyski - martwić się nie musisz :P

a jakbyś u mnie na mieście wyjechał z takimi postojami jak masz, to ani 50 metrów środkiem miasta byś nie ujechał, zresztą wspominałem Ci na spocie, że jesteś hardkorem
Mam niebieskie postojówki prawie tak długo jak mam lwa, przez Racibórz przejeżdżam kilka do kilkunastu razy w roku, jeszcze nigdy nie miałem kontroli drogowej z powodu koloru świateł.

wszystko zależy od mundurowych... jak będzie miał kaprys to uwali za postojówki, a inny puści 16 000k xenon w maluchu :) nie ma się o co sprzeczać ;)

Lepiej ustalcie termin spota na powitanie wiosny:! :)

lub/i libację :)

wszystko zależy od mundurowych... jak będzie miał kaprys to uwali za postojówki, a inny puści 16 000k xenon w maluchu :) nie ma się o co sprzeczać ;)

Lepiej ustalcie termin spota na powitanie wiosny:! :)

lub/i libację :)

Phantom dobrze pisze ma racje, wiosna już za pasem:))

Dla mnie wiosna przychodzi gdy można zmienić kapcie na aluminiowe, a to następuje gdy drogowcy połatają dziury po zimie. To znów tak szybko nie następuje :-P

Dla mnie wiosna przychodzi gdy można zmienić kapcie na aluminiowe, a to następuje gdy drogowcy połatają dziury po zimie. To znów tak szybko nie następuje :-P

Fakt, ja też będę zakładał alu jak będą dziury połatane, bo jak narazie to jest masakra na naszych drogach.

Tyski i Ginger

Ja uważam że po prostu zatrzymali Was bo nie spodobaliście się z twarzy - za krzywy ryj :))) Ja jeżdżę dwa lata tata co prawda od nie dawna ale był teraz tydzień w Grudziądzu i przez prawie 500 km tam i 500 km z powrotem nic go przykrego spotkało wystarczy jeździć jak przepisy każą i ok a jak się trafi na s.......a to można dostać mandat bo mu się marka auta nie spodoba. Aha tatko ma C3 i postojówki są w środku reflektora między H7 a H1 i niebieskiej poświaty tak nie widać u mnie jest z tym gorzej

---------- Po chwili dodano... ----------

Cieszę się że Faraon żyje.

Zapomniałem dodać że w Matizie miałem małe halogeny z dodatkowymi niebieskimi ringami świecącymi osobno tzn. nie potrzeba było załączać halogena i podłączone były pod postoje i jakoś żadnego smerfa to nie raziło mi się wydaje że z Wami było tak że zatrzymali Was do rutynowej kontroli a że nie było się do czego przyczepić no to mandat za światełka

Nadal martwi mnie milczenie kolegi RAMZESA juz nie pisze od kilku postów. A jego uwagi są bardzo cenne :ok

Tyski i Ginger

danek Ty chyba jeszcze masz zaspane oczy przetrzyj je i spójrz nieco wyżej kolega Krzysiuniuniu -Ramzes przemówił

Widziałem widziałem :) ale to było wczoraj, a my już nie piszemy o alkoholu , wiosna idzie więc nie ma potrzeby sie dogrzewać ALKOHOLEM , teraz trzeba pomyśleć o spocie. Może kolega RAMZES coś zorganizuje, Tyski juz pokazał że potrafi teraz niech się inni wykażą.

Ja pokazałem, że nie potrafie - Tyski potwierdzi :)

Co do szczęście to rok na moplu bez tablicy po śląsku jeździłem, wiele razy za mną policja jechała przez kilkadziesiąt kilometrów i mnie nie zatrzymali. Za postojówki mnie zatrzymali 100m od domu...

Co do spota to zerknijcie do działu o spotach. Jeden co prawda r-t-k się szykuje, ale będzie paru naszych klubowiczów.

Tyski i Ginger

co to r-t-k?

Ja miałem szczęście z tym spotem nic wielkiego nie uczyniłem ale rzeczywiście chciałbym zobaczyć ile ludzi przyjedzie na spota kolegi Ramzesa .

R-T-K - Raciborski Tuning Klub

Więcej info pewnie przybliżyć może ROBERT206, bo jest ich członkiem.

R-T-K - Raciborski Tuning Klub

Więcej info pewnie przybliżyć może ROBERT206, bo jest ich członkiem.

Dzięki kolego teraz już będę wiedzieć :ok

chciałbym zobaczyć ile ludzi przyjedzie na spota kolegi Ramzesa .

Yyy coś przeoczyłem? Ramzes spota organizuje??

I kto na Bronka sie wybiera? Ja podobnie jak Phantom mam zamiar wpaść na kilka godzin. A przy okazji informuje, że jade tam moim gratem i mam miejsca jak by ktoś chciał się zabrać z okolic Rybnika lub coś po drodze na bronka :)

Yyy coś przeoczyłem? Ramzes spota organizuje??

Taa organizuje ,tylko że jeszcze o tym nie wie :lol2