Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

ale chyba raczej fotel pasażera ??

ew. skurcze się na tył ;) Nie jest tam tak źle :D Nie jestem też specjalnie wysoki, damy radee :D

ew. skurcze się na tył ;) Nie jest tam tak źle :D Nie jestem też specjalnie wysoki, damy radee :D

tak, tak miałem na myśli fotel pasażera

Czy Ty jesteś z Silesii ? Nie Twój dział kolego raczej

a Ty rozumiem jesteś z Silesi???:rotfl:rotfl:rotfl

a z tym Waszym wyjazdem do Bronka to pewnie jak z piciem: w ciu.. gadki, a mało picia:bleble:majty

mam pytanie nie jestem dlugo na forum i jestem ciekawy czy w najblizszym czasie jest jakis zlot 206

Mi wiadomo o jednym spocie na którego mam zamiar się wybrać. Polecam sprawdzanie działu "spoty" tam znajdziesz jakiś spot bliżej swojego miejsca pobytu :)

---------- Po chwili dodano... ----------

Dobra ludzie konkrety. Sam na bronka nie jade - zbyt małe fundusze na paliwo. Mogę gdzieś podjechać, kogoś zabrać/ z kimś się zabrać (tu licze na Bista i Phantoma).

do Maja daleko, poczekaj aż się wszystko wykrystalizuje, ludzie się określą czy jadą na jeden dzień, czy na więcej etc... :)

a Ty rozumiem jesteś z Silesi???

Ja się wybieram do Was ;) a kolega raczej się Warszawiaków powinien o spota pytać :)

Mogę gdzieś podjechać, kogoś zabrać/ z kimś się zabrać (tu licze na Bista i Phantoma).

Ja zabieram kogoś z Krakowa, jeżeli phantom będzie jechał w miare pusty to na pewno Cię weźmie :D:D

do Maja daleko, poczekaj aż się wszystko wykrystalizuje, ludzie się określą czy jadą na jeden dzień, czy na więcej etc... :)

Sopel dobrze gada. Jeszcze się może dużo pozmieniać :D

Tyski i Ginger

No właśnie wszystko się może pozmieniać.

Zastanawiam co się dzieje z kolegą Ramzesem pamiętam kiedy co post lub co drugi miał coś do powiedzenia a teraz cisza jakby makiem zasiał. Może kolega ma karę na komputer albo zepsuł kompa ? Podejrzane to trochę Krzysiu co z tobą?

remont synek mo, dejcie mu pożyć i się kobietą i bajtlem nacieszyć :)

wiadomość do:

1) Bist

2) damian90

Ujek Phantom mo szpil 18.05 :), a 15.05 wolny :) tak więc oznajmiam że jeśli wszystko się ułoży po mojemu (czyt. kasa, zdrowie, itp) to jedziemy do Bronka :)

Ujek Phantom mo szpil 18.05 , a 15.05 wolny tak więc oznajmiam że jeśli wszystko się ułoży po mojemu (czyt. kasa, zdrowie, itp) to jedziemy do Bronka

Jeee 15 :D 16 w razie co też :> No to... Jedziet ! :ciuchcia:ciuchcia:ciuchcia:ciuchcia:ciuchcia

u Bronka

:rotfl

Kolega to z ironią, czy na poważnie ?:D Nie wiemy co to Bronek ? Bronek = Bronisławów - miejsce co rocznego zlotu motoryzacyjnego Peugeota 206 z całej Polski ( to tak w skrócie tylko :D )

:rotfl

Kolega to z ironią, czy na poważnie ?:D Nie wiemy co to Bronek ? Bronek = Bronisławów - miejsce co rocznego zlotu motoryzacyjnego Peugeota 206 z całej Polski ( to tak w skrócie tylko :D )

W moim pytaniu nie ma ironi, ja sie pytam poważnie, wydaje mi sie że lepiej bedzie przespac sie w namiocie niż w samochodzie:) bo jesli jest taka możliwość to zabieram namiot,

W moim pytaniu nie ma ironi, ja sie pytam poważnie, wydaje mi sie że lepiej bedzie przespac sie w namiocie niż w samochodzie bo jesli jest taka możliwość to zabieram namiot,

Ale ja nie o namiot pytam :D Tylko o 'u Bronka' :D

Ale ja nie o namiot pytam :D Tylko o 'u Bronka' :D

tak miałem na myśli Bronisławów, jesli kogos uraziłem to przepraszam

tak miałem na myśli Bronisławów, jesli kogos uraziłem to przepraszam

Nie uraziłeś ;) Śmiesznie to zabrzmiało, bo jeszcze nie widziałem u nikogo z klubowiczów hmm tej 'odmiany' ;)

EOOT :D

Nie uraziłeś ;) Śmiesznie to zabrzmiało, bo jeszcze nie widziałem u nikogo z klubowiczów hmm tej 'odmiany' ;)

EOOT :D

Więc jak myślisz czy będzie można tam rozbić namiot???