Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

Hej Heja Heja !

Więc mam rozumieć że będziesz????

Damian co to za rewolucje drogowe w Rybniku się szykują i to aż na 9 miesięcy jakiś wiadukt zamknęli czy co ?

Mieliście dziś też wypadek z ofiarą śmiertelną możesz przybliżyć tematy jeśli wiesz coś o nich ?

Taka rewolucja, że dziś o 11 zamknęli główną drogę na Racibórz. Efekt tego taki, że do domu zamiast 10 min jechałem godzinę, właściwie stałem w korku. Wszystko z powodu przebudowy mostu nad trakcją kolejową. W 9 miesiącach się to nie zamknie, bo pkp nie ograniczy ruchu, a plan był taki, że pociągi w ogóle miały nie jeździć.

Co do wypadku to w radiu coś słyszałem. Ale tym sie nie przejmuje, przez ostatni tydzień było z 6 wypadków, także przyzwyczaiłem się. Do tego niedaleko mnie koleś chciał zamordować całą swoją rodzinę, córka nie żyje, jego żona w ciężkim stanie, on po próbie samobójczej także w ciężkim stanie. Ostatni tydzień lutego to masakra jakaś...

*RAMZES*
Ramzes odbiera mi ochote na odwiedziny

ja też Cię baaaardzo lubię :dupa :lol :P

Rafał75
wkrótce drugie na głowie to wtedy pogadamy

czy można już gratulować?????????:):brawa:brawo:kciuki

*RAMZES*
Ostatni tydzień lutego to masakra jakaś...

pełnia była... :lol2

---------- Po chwili dodano... ----------

czy można już gratulować?????????

połowicznie, bo jeszcze nie ustalono czego :P

Ramzes odbiera mi ochote na odwiedziny ;)

nie przejmuj się RAMZES to spoko gość nikt ci krzywdy nie zrobi , pakuj się i przyjeżdżaj

*RAMZES*
nikt ci krzywdy nie zrobi

hmm :zliscia

większej na pewno nie... ;)

pełnia była...

Ale żeby cały tydzień? I dalej jest...:zalamany

Nie ma to jak godzinę jechać 5 km... na podwórku powitanie dziennikarzy i tak cały dzień leci.

*RAMZES*, Tak nie strasz ludzi bo jeszcze nikt nie przyjedzie ;)

Rafał75
połowicznie, bo jeszcze nie ustalono czego

nie ważne czy ustalone czy nie, ale szczerze OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!:)):)):))

he

Patrz mój wcześniejszy post. Od czwartku co chwila jakiś sie kręci.

*RAMZES*
Nie ma to jak godzinę jechać 5 km...

Z powodu remontu na Sośnicy też rok jeździłem w korkach - więc czemu masz się mieć lepiej?? :D:P

nie ważne czy ustalone czy nie, ale szczerze OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!

a dzięki kolego, dzięki... ;)

Z powodu remontu na Sośnicy też rok jeździłem w korkach - więc czemu masz się mieć lepiej??

Bo w zeszłym roku wcale nie było lepiej, 2 lata wcześniej także. Korki, korki, korki. Remontują, a efektu nie widać. No może jak przez pierwszy mesiąc się przejedzie nową drogą.

Rafał75
nie przejmuj się RAMZES to spoko gość nikt ci krzywdy nie zrobi , pakuj się i przyjeżdżaj

spoko Bist rozmawiać czy pisać z Ramzesem to już wyzwanie:sese, ale zobaczenie go live BEZCENNE :rotfl:rotfl:rotfl

Propo sparingu w KFC, to jeżeli będe miał dobrego głoda to się pisze. Może nie pobije was z racji moich rozmiarów, ale powalczyć można.

Są jacyś sponsorzy? Jakieś nagrody? :D

*RAMZES*
rozmawiać czy pisać z Ramzesem to już wyzwanie, ale zobaczenie go live BEZCENNE

nie wiedziałem, że mam agenta i menegera na forum :P

Rafał75
nie wiedziałem, że mam agenta i menegera na forum

to jeszcze mało wiesz (nawet nie wiesz jak się chłopaki o Ciebie martwili:P), a co do agentury to chyba jej nie potrzebujesz:sese2tym bardziej, że nie omawialiśmy jeszcze kwestii finansowej:rotfl

Propo sparingu w KFC, to jeżeli będe miał dobrego głoda to się pisze. Może nie pobije was z racji moich rozmiarów, ale powalczyć można.

Są jacyś sponsorzy? Jakieś nagrody? :D

Tak są SPONSORZY własne portwele he he

*RAMZES*
nawet nie wiesz jak się chłopaki o Ciebie martwili

bo nie wiedzą chyba, że złego licho nie bierze :P :lol2

Ale ostatnio też RAMZES tak straszył i komp mu padł

Tak są SPONSORZY własne portwele he he

No to mamy problem, bo mój pusty aktualnie :P

Tak przy okazji: "portfele" się pisze ;)

Gdzie nie spojrzeć tam tematy silesii. Od razu widać, że Ramzes wrócił i nadrabia to co stracił :)

Phantom, psia mać, co to za zamykanie tego skrzyżowania przy wjeździe na Chropaczoów od strony ul. Ostatniej ? Ostatnio szło tam sobie przejechać spokojnie, a dzisiaj stoją pachołki i brak przejazdu... zawiodłem się na tych Świonach strasznie...

;)

Tyski i Ginger
Nie będę z Tobą polemizował na tym poziomie a tym bardziej reagował na Twoje zaczepki. Będziesz miał rodzinę, małe dziecko i ... wkrótce drugie na głowie to wtedy pogadamy

Powiem tak myślałem że to ja tylko na tym forum nie znam się na żartach ale się chyba pomyliłem. Wcześniejsze posty to były zaczepki ale żartobliwe . Ten post o który się ciepiesz to tylko stwierdzenie faktu że się wykręciłeś byle wymówką . Nie mam dzieci i nie mam żony widocznie los inny mi pisany . Single też muszą istnieć ale co to opieka nad małym dzieckiem nie jest mi obca w wieku 15 lat urodził się mój drugi brat .Uwierz wiem co to przewijanie karmienie spacery i jakoś nie przesłaniało to całego mojego świata. Według mnie powinieneś się cieszyć że masz takie szczęście i jeśli nie chciałeś sie angażować w organizację spota to wystarczyło powiedzieć i już jest nas tylu w SS że nie ma problemu. Ja też powiedziałem żeby tym razem ktoś inny spróbował sił.

Nie mam nic do Ciebie w pewnym sensie lubię Cię i serdecznie gratuluję drugiego wspaniałego z pewnością prze pięknego dziecka.Trzymam kciuki za tym aby to był syn ale myślę że to chyba nie jest aż takie ważne w życiu. Także nie wadźmy się z błahego powodu i do zobaczenia na spocie w Tychach :kciuki