Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

Rafał75
bo tak :P leżą w piwnicy więc przeciw wilgoci i by się guma nie kleiła do siebie :P

jednym słowem jeździsz na boazerii:rotfl

a poważnie to przed sklejaniem się gumy (wiem kretyńsko to brzmi) zabezpieczam się SONAXem do opon. Co do składowania opon bez felg w "stosik" to ja się kiedyś tak załatwiłem,że pozbyłem się 3 z 4 opon :mur

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

*RAMZES*
Co do składowania opon bez felg w "stosik" to ja się kiedyś tak załatwiłem,że pozbyłem się 3 z 4 opon

a ja składowałem po dwie na półce w piwnicy, przełożone drewnem i leżące na drewnie i problemów zero :P

kolego dav81,

:party :urodziny :stolat :party

Spełnienia marzeń, nie tylko tych motoryzacyjnych ;)

A teroz możesz lecieć po flaszka :P :alko:jd

:urodziny :stolat :party to dla Dav-a .

Dzięki Panowie,przy najbliższej okazji zrobimy jakąś flaszeczkę :D

Tyski i Ginger

No to widzę że zapodałem temat w miarę ciekawy bo zaczęła się mała dyskusja .Co prawda nie wiem nadal jak mam opony składować ale kto szuka ten znajduje .Dzięki chłopcy myślę że wasze wywody naprowadzą mnie na rozwiązanie . Buduję półkę na opony , kiedyś w Matizie miałem opony na felach i wisiały na ścianie przyszpilone tak jak w samochodzie. Planuję tak jak pisał Ramzes kłaść je w stosik po dwie wysmarowane środkiem do opon i w foliowych workach

---------- Po chwili dodano... ----------

Na pytanie jak składować opony znalazłem w google taki guide: http://www.opony.com.pl/encyklopedia/425_przechowywanie_opon.html

Rafał75
Co prawda nie wiem nadal jak mam opony składować ale kto szuka ten znajduje

sorki człowieku ale czy Ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem????

Zadajesz pytanie, ktoś Ci odpowiada, na co Ty stwierdzasz,że nadal nie wiesz???? Może drukowanymi literkami trzeba Ci napisać bo teraz nie kumam:ke

literkami trzeba Ci napisać bo teraz nie kumam:ke

Nie literkami, tylko najlepieij wziac jego opony skladowac samemu, za niego i do tego wziac pelna odpowiedzialnosc, jezeli cos sie z nimi stanie :)))

Tyski i Ginger

Jesteście pewni Ze to ja mam problem co ? Zastanówcie się za nim coś napiszecie napisałem że nie wiem ale bardziej chodziło mi że do końca nie zostałem przekonany jak te opony składować . Sorrki że źle się wyraziłem , Były dwie wypowiedzi jeden przekonywał że tak a drugi że jednak tak a że więcej chętnych do wypowiedzi nie było to postanowiłem się wysilić i znalazłem fachowy wykład na ten temat .Według niego Ty Rafale masz rację. Po co to się tak żołądkować proszę głęboko oddychać i się nie wpieniać . Dzięki za pomoc

Nie literkami, tylko najlepieij wziac jego opony skladowac samemu, za niego i do tego wziac pelna odpowiedzialnosc, jezeli cos sie z nimi stanie

Powiedział co wiedział !

Jesteście pewni Ze to ja mam problem co ? Zastanówcie się za nim coś napiszecie napisałem że nie wiem ale bardziej chodziło mi że do końca nie zostałem przekonany jak te opony składować . Sorrki że źle się wyraziłem , Były dwie wypowiedzi jeden przekonywał że tak a drugi że jednak tak a że więcej chętnych do wypowiedzi nie było to postanowiłem się wysilić i znalazłem fachowy wykład na ten temat .Według niego Ty Rafale masz rację. Po co to się tak żołądkować proszę głęboko oddychać i się nie wpieniać . Dzięki za pomoc

Powiedział co wiedział !

jakis czas czemu gogle sprawiały Ci problem więc gratuluje ze w końcu je opanowałes. Chce potwierdzic jestem pewien ze to ty masz problem.

*RAMZES*

Dobra dziewczynki, nie drapać się :P

Najwyżej dacie sobie po mordach na spocie, ale tu ma być spokój ;):P :lol2

Tyski i Ginger

No toć jest spokój . Co do walenia po mordzie to nie mam zamiaru nikomu tego robić .Będę nadal obstawał że nie ja w tym momencie miałem problem, a zdanie powiedział co wiedział odnosiło się do wypowiedzi Chałosia.

Uważam że to logiczne że skoro nie satysfakcjonowały mnie odpowiedzi na pytanie to mogłem stwierdzić że nie wiem jak składować opony, ale mimo to dziękuję obu klubowiczom za wypowiedzenie się w temacie

Ja tak po cichu obserwuje rozmowy dot. Pana Tyskiego i moje wrażenie jest takie ze Pawcio ma 100% racje(inni wcześniej też). Zawsze masz pretensje ze ktoś głupio odpowiada na Twoje pytania. Naprawdę Google odpowie na każde pytanie czy to dotyczące opon czy dojazdu na spot(tez parę akcji było) czy nawet zbudowania własnego helikoptera. Napisałem moje zdanie i proszę żeby mnie w to nie wciągać bo szkoda mi czasu na szczekanie na naszym forum:)

BTW. Coś wyżej było o jakimś Spocie, jakiś skrót otrzymam ;>

Tyski i Ginger

Ufik skoro taki mądry jesteś pytasz o skrót a przecież google na wszystko odpowie więc czemu nie korzystasz można by to hipokryzją nazwać . Przy........sz się do mnie tak jak Pawcio zresztą nie byliście w temacie a potem wyskakujecie jak filip z konopii i mądrości swe tu wynaturzacie . Nic wam nie zrobiłem więc odpier....... się ode mnie jest wolność słowa i swoboda wypowiedzi i dla tego uważam że Rafał nie miał racji mówiąc że mam problem

Rafał75
dla tego uważam że Rafał nie miał racji mówiąc że mam problem

Dobra mnie już możecie wyłączyć z tego tematu, nie będe się rozpisywać i tyle. Swoje zdanie już mam: na pewne zapytania poprostu nie będe odpowiadać i tyle. I nie bierz tego Tyski do siebie. Nie ma w tym żadnej złośliwości.

a i jedno nie odzywajcie się do siebie w stylu ".... odpie....cie się...." czy coś tam bo siarę robicie na forum, a pamiętajcie,że sporo ludzi to czyta i czasem warto coś przemilczeć niż napisać. Macie okazje do wyjaśnienia pewnych spraw na PW lub na spotach

j/w :)

pozdro od Onkela Phantoma :)

Rafał, nie jechałeś po Świonach w piątek ok 10.30 ul. W. Polaka?

Bo szedłem w kondukcie pogrzebowym na cmentarz i jakiś takowy SHowy 206 puszczał nas :)

Rafał75
j/w :)

pozdro od Onkela Phantoma :)

Rafał, nie jechałeś po Świonach w piątek ok 10.30 ul. W. Polaka?

Bo szedłem w kondukcie pogrzebowym na cmentarz i jakiś takowy SHowy 206 puszczał nas :)

nie wtedy Pyzio stał grzecznei zaparkowany na terenie AMP Poland:lol więc to nie ja byłem taki uprzejmy (ale w wszystkie SH.... są tak wysoce kulturalne:rotfl)

Tyski i Ginger

Widzę że się obraziłeś Rafał ale nie wiem o co przecież ja do Ciebie nic nie mam nawet podziękowałem za twoją wypowiedź pretensje mam tylko do Ufika i Pawcia a i wkurzył mnie ten tekst że mam problem. Nie miałem żadnego problemu tylko chciałem konkretnej odpowiedzi jak składować same opony i dlaczego tak a nie inaczej ale skoro takiej nie dostałem no to nikogo nie zjechałem tylko szukałem dalej. Masz rację że słowa nie cenzuralne nawet wykropkowane to siara ale normalnie wnerwili mnie do żywego nie odzywają się w temacie Silesii a jak się już pojawią to się czepiają a racji nie mają.

Rafał75
Widzę że się obraziłeś Rafał

spoko ja nie w wieku przedszkolaka żebym się obrażał:)

A kaj ty na tych Świonach robisz

a umiemy czytać ze zrozumieniem?:jezor jak żeś synek jest ze świon to AMP rozszyfrujesz pra?

Tyski i Ginger

Przestanę się wielmożnych Panów o cokolwiek pytać skoro normalna odpowiedź bez zbędnych złośliwych uwag na zadane pytanie jest zbyt ciężka do wykonania i uwłacza waszej godności .

Huta Florian :? :) teraz Arcelor Mitall (czy jak się to tam pisze)

jeronie jenak co szkoła to szkola;) jakis Ty mondry synek:) bez podtekstów bitte:)

no dyć mieszkom tukej 22 lata :)

Onkel tam boł nawet Schweißer :)

Ale to boło znim nos te gorole z warszawy wyżarły itd. = sami wjycie ;)

beztusz godom ze cie synek rozumia albo kej teros modzi godajom kumom choć ropuch żech niy jezd;):)