Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

Rafał75
Huta Florian :? :) teraz Arcelor Mitall (czy jak się to tam pisze)

toś teroz mi zaimopnowoł:lol

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

Tyski Człowieku ty umiesz czytać? Sporo osób tu milczy w twojej sprawie uwierz a ja w końcu napisałem tylko co widzę, a ty już jak by, ci auto podpalał. Widzę, że nie potrafisz kulturalnie odpowiedzieć tylko od razu atakować. Miło że sam szukałeś, widzisz Google(coraz lepiej ci idzie) nie boli ,nie chodzi mi o tą akcje tylko też nawiązałem do wcześniejszych podobnych. Co do tego, że tu nie pisze; nie mam aż tyle czasu żeby tu siedzieć i co chwile odświeżać i wkoło pisać tak jak Ty bo mam ciekawe rzeczy do roboty. Jak czegoś nie wiem najpierw szukam odp w Google obojętnie na jaki temat a potem pisze na forum. Problemy twoje wychodzą właśnie w odpowiedziach, nie wiem jakieś kompleksy?

Tak jak napisałem wyżej zapraszam szczekać na PW a nie na naszym pezotowym forum, zresztą ja już się wypowiedziałem i temat zakończyłem , wiec nie musisz dalej pisać na forum do mnie, jak coś to PW ale tez nie mam ochoty. pozdro :*

PS. co do spotu to jak wiesz każdy dostał oficjalne PW więc ci cos nie wyszedł atak z pojechaniem że nie szukałem ojej anyway dzięki skrótowi Dava81 więcej osób będzie wiedziało o spocie jak ktoś przeoczył wątek o idei spotu w tym dynamicznym temacie.

a właśnie i dzięki Dav81 za link :)

zapomnialem!:P juz wrzucam Michaelo:D

270220101562.th.jpg

co tam, że robione liczydłem :D liczy się czyn :D i że się pogadało, posłuchało i poświeciło np. lampami :D

*RAMZES*
to się czepiają a racji nie mają

Tyski - ja tylko słowem komentarza - racja jest jak :dupa - każdy ma swoją, :P

i tym akcentem proponuję zamknąć tą coraz bardziej żenującą dyskusję... Chcecie się dziewczynki drapać to róbcie to na PW, GG czy gdziekolwiek indziej by inni nie musieli czytać Waszych wynaturzeń :zliscia . Samego słownictwa nawet nie wspomnę, bo nie wymaga komentarza... :mur

I rzekł Starszy bliźni by zakończyć te waści albowiem racja jest jak :dupa i każdy ma swoją lecz często bywa że większość się spina i wychodzi z tego wieprzowina :D

ja szanuje to forum od początku zapraszałem na PW :) uuuu ale też teraz będziesz wrogiem bo napisałeś słowo komentarza :P a słownictwo coż Ramzesie Człowiek nie zwierze a nie panuje czasami, nie poradzimy

ja mam inny spot już :P bo pod awfem ostatnio słabo z miejscami, więc jadę na to osiedle naprzeciwko za przystankiem

czyli ciebie tez tam wywiało :P za basenem to już w ogóle abstrakcja, myślę czy karty nie brać tylko jeszcze mi sem został a karta na cały rok :/

ja parkuje na osiedlu, ale po drugiej stronie- naprzeciwko przystanku :) Zawsze jest miejsce ;)

Tyski i Ginger

Ostatni mój wpis tu i powiem tak rzeczywiście jedyny mój problem jest taki że dołączyłem do grupy którą w większości stanowią nie użyte palanty. Uważam że forum nie jest tylko po to by pisać o pierdołach ale by też zdobywać wiedzę a klubowicze z większym stażem na forum powinni w tym pomagać choćby nawet poprzez podanie linku do tematu bez zbędnego było szukaj .

oprócz nacisku na pisownię na tym forum powinna być jeszcze szczególna dbałość o koleżeństwo i uprzejmość.

TO BY BYŁO NA TYLE CO BYM MIAŁ WAM DO POWIEDZENIA A WY RÓBCIE SOBIE Z TYM CO CHCECIE

---------- Po chwili dodano... ----------

Zapomniałem dodać: Jestem całkowicie wyluzowany i mam to wszystko głęboko w :dupa!!!!Nara:ciuchcia

*RAMZES*
dołączyłem do grupy którą w większości stanowią nie użyte palanty

Nikt tu nikogo na siłe nie trzyma - a pisanie tego typu prostackich komentarzy świadczy tylko o Tobie i daje innym kolejne argumenty by traktowali Cię w ten a nie inny sposób na forum. Obrażasz innych za każdym razem gdy coś jest tylko nie po Twojej myśli - w dodatku w większości przypadków nie mając absolutnie racji. Każdy tutaj ma absolutne prawo mieć inne zdanie niż Ty - a jeśli nie potrafisz tego uszanować i dostosować się choć trochę poziomem i kulturą wypowiedzi do panujących tu zwyczajów - zwyczajnie przestań tu pisać i zaglądać. :P

A tak w ogóle, to koledze Tyskiemu należą się conajmniej dwie "nagrody" za słownictwo na opamiętanie... ;)

AMEN :P

Rafał75
Nikt tu nikogo na siłe nie trzyma - a pisanie tego typu prostackich komentarzy świadczy tylko o Tobie i daje innym kolejne argumenty by traktowali Cię w ten a nie inny sposób na forum. Obrażasz innych za każdym razem gdy coś jest tylko nie po Twojej myśli - w dodatku w większości przypadków nie mając absolutnie racji. Każdy tutaj ma absolutne prawo mieć inne zdanie niż Ty - a jeśli nie potrafisz tego uszanować i dostosować się choć trochę poziomem i kulturą wypowiedzi do panujących tu zwyczajów - zwyczajnie przestań tu pisać i zaglądać. :P

A tak w ogóle, to koledze Tyskiemu należą się conajmniej dwie "nagrody" za słownictwo na opamiętanie... ;)

AMEN :P

Ramzi przytul mnie:majty

Tyski i Ginger

Rzeczywiście łachy mi nie robicie mogę nie pisać w ogóle w tym temacie !

Ciebie Ramzes nie zaliczałem do tej grupy ale chyba się myliłem a co do prostackich komentarzy to akurat Ty mi nie praw morałów bo w co drugim poście cztery litery pokazujesz i myślisz pewnie że to zabawne.

Żeby sprawę załagodzić to olbrzymie sorry wszystkim tym którzy uważają że są zbluzgani prze ze mnie .

Teraz 200 razy zastanowię się za nim się o coś spytam bo nie bawią mnie takie wojny słowne.

Choćby mnie kroili zdania nie zmienię mam akurat w tym momencie rację a chodzi mi dokładnie o moment w którym nie zgadzałem się że mam problem odnośnie pytania o opony. Pytałem jak składować a nie jak Wy składujecie. Uzyskałem odpowiedź nie do końca satysfakcjonującą ale przecież nikogo za to nie zjechałem ale za to zjechany musiałem być .Dzięki za to skoro mnie tak nienawidzicie to okey nie będę pisał ani się pojawiał na spotach proszę bardzo.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za wpisy obrażające i za swoje prostactwo i do nie zobaczenia

Ciebie Ramzes nie zaliczałem do tej grupy ale chyba się myliłem a co do prostackich komentarzy to akurat Ty mi nie praw morałów bo w co drugim poście cztery litery pokazujesz i myślisz pewnie że to zabawne.

hmm....:)))

krejzKarol258

Tyski czy tego nie rozkminiasz, że zawsze będzie riposta na twojego posta, a dla mnie ciągła dyskusja w tym temacie to jakaś porażka po prostu :mur

Żeby sprawę załagodzić to olbrzymie sorry wszystkim tym którzy uważają że są zbluzgani prze ze mnie .

Teraz 200 razy zastanowię się za nim się o coś spytam bo nie bawią mnie takie wojny słowne.

Choćby mnie kroili zdania nie zmienię mam akurat w tym momencie rację a chodzi mi dokładnie o moment w którym nie zgadzałem się że mam problem odnośnie pytania o opony. Pytałem jak składować a nie jak Wy składujecie. Uzyskałem odpowiedź nie do końca satysfakcjonującą ale przecież nikogo za to nie zjechałem ale za to zjechany musiałem być .Dzięki za to skoro mnie tak nienawidzicie to okey nie będę pisał ani się pojawiał na spotach proszę bardzo.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za wpisy obrażające i za swoje prostactwo i do nie zobaczenia

Nie dalej jak post wcześniej zobligowałes sie do nie odzywania, teraz znów piszesz , sam przeczysz swojej poprzedniej wypowiedzi, ja mysle stary ze masz poważny problem <baby Ci trzeba > bo twoje męskie decyzje pozostawiają wiele do zyczenia. Wiec proponuje umow się z Phantomem, idzcie na jakies panienki ulzyjcie sobie, a napewno ciśnienie na forum też sie zmniejszy.

krejzKarol258
Nie dalej jak post wcześniej zobligowałes sie do nie odzywania, teraz znów piszesz , sam przeczysz swojej poprzedniej wypowiedzi, ja mysle stary ze masz poważny problem bo twoje męskie decyzje pozostawiają wiele do zyczenia. Wiec proponuje umow się z Phantomem, idzcie na jakies panienki ulzyjcie sobie, a napewno ciśnienie na forum też sie zmniejszy.

:ok

Tyski i Ginger

Postanowiłem że jednak będę bronił się gdyż dyskryminujecie a przynajmniej mam takie odczucie. Inni mogą pisać cokolwiek a na mnie robi się nagonkę . Nie zaprzeczajcie bo tak jest i basta skoro tego nie widzicie to należy iść do okulisty. Rozmawiałem z dwiema osobami i nie zgodziłem się w pewnej kwestii ale nie prosił nikt dwóch innych osób o głupie komentarze na mój temat. Będę hamował swój język ale nie mam zamiaru godzić się na takie sytuacje jakie tu mają miejsce. To by było na tyle a w związku z tym że nie jadę jednak z bracikiem do Krakowa na hokej to pojawię się na spocie i chciałbym jeśli nie proszę o zbyt wiele aby tam nie poruszać tematu który jest już zamknięty jak dla mnie .Przyjeżdżam na spota po to aby odpocząć a nie licytować się kto miał rację kto nie miał :)

hmm

ale, że Dudka nie wzięli na mundial....