Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

*RAMZES*

A co te śląskie pierony tak ucichły?? hmm

:wojak:wstyd

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

To teraz może o....czym?

O pogodzie :rotflSorki, ale tak mi się samo dopisało :))) Ja się na piłce nie znam, ale chętnie pogadam i posłucham co Panowie mają do powiedzenia ;)

Nie no o pogodzie też można :P np. dziś taki upał a od jutra ma byc już do dupy pogoda :)

z tego co mi wiadomo po przegladnieciu map pogodowych jutro ma byc mega kicha :) a potem juz ladniej :)

*RAMZES*
jutro ma byc mega kicha

Ty już lepiej nie słuchaj rad szamanów co wróżą z fusów :P - i jak już, to jutro jest środa, a nie żadna mega kicha :P

KrejzOLA
:))) Ja się na piłce nie znam, ale chętnie pogadam i posłucham co Panowie mają do powiedzenia ;)

tez sie nie znam ale w sumie dobrze ze nas na Euro nie wybrali ;) bo przynajmniej korków nie bedzie...

po ostatnim meczu i braku możliwosci dojechania do domu i rozpaczliwym płaczu przed policja ze chce do domu :P stwierdzam ze nie lubie piłki i dobrze sie stalo :P niech sie stolica martwi zapchanym miastem :P :P :P

ale nie krzyczcie na mnie ;)

Rafał75
tez sie nie znam ale w sumie dobrze ze nas na Euro nie wybrali ;) bo przynajmniej korków nie bedzie...

po ostatnim meczu i braku możliwosci dojechania do domu i rozpaczliwym płaczu przed policja ze chce do domu :P stwierdzam ze nie lubie piłki i dobrze sie stalo :P niech sie stolica martwi zapchanym miastem :P :P :P

w 100% się z Tobą zgodzę:lol

Phantom

no ja też się zgadzam ;)

podwyżki paliw nie będzie takiej dużej, nie będzie tylu (...) wiemy o co kaman ;)

a Warszawa i inne miasta niech się gnieżdżą...

jestem fanem, graczem piłki nożnej ale pewnie na żaden mecz ME na Śląskim jakby był, to nie poszedłbym ($$) dlatego jeden pieron ;) czy to we Wrocławiu czy Warszawie ;)

ale ważne, że na Ślonsku jest Ruch!

Niestety tragiczne jest to że Polskę wybrali.

Bardzo w to wątpię byśmy na tym coś zyskali, jak na razie to tracimy a przynajmniej ja.

Phantom

nie ma za co krzyczeć, mimo że jestem kibicem, i graczem (jak to już pisałem wyżej) to też uważam że będzie jedna wielka kompromitacja...

niestety, taki naród taka mentalność...

heh... 2 lata po wyborze oni projekty dopiero oddają hah.. śmiechu warte...

a na deskę ratunku biorą chinoli żeby za miskę ryżu wybudowai nam stadiony...

już się boję o jakość tych stadionów- na odpieprz robione...ehh paranoja..

a Śląski stoi...

pesymisci :]

jakos ja juz widze , ze jest fajnie, bo pobudowali Orliki, ktorych znajac zycie by nie bylo jakby nie Euro :)

Phantom

Sopel u mje na Skałce wybudowali orlik, w miejsce bocznego trawiastego (pełnowymiarowego) boiska...

zysk jak pieron...

już wiem czemu to sie nazywo Orlik, a nie Orzeł :P haha 30x40m ;)

wolisz sztuczne, proste , czy trawiaste, pelnowymiarowe, na ktorym pilka podskakuje co pol metra ? :)

Phantom

szczerze?? :)

to teraz mi to lotto, bo mam sztuczne pełnowymiarowe odkąd zmieniłem klub :)

ale dzieciaki pewnie ucieszą się na ten orlik... ale znów ucierpi płyta na stadionie bo wszyscy teraz trenują i graja na niej ;)

Rafał75

szczerze to moim zdaniem pod kątem Euro to najmniejszą kompromitację widzę w stadionach. Bardziej bym się skupił na całej infrastrukturze obok. Gdzie są drogi? (bo o autostradach to już nawet nie mówię); Gdzie są hotele, motele czy hostele?; Gdzie są restauracje? A i najważniejsze z mojego pkt. widzenia PARKINGI!!!!!!!!!!!!!! To co się dzieje w weekend np wokół Stadionu Śląskiego to jest.....:mad

Phantom

no dokładnie, ale nasze wspaniałe władze wolą wszystko od zera potawić, niż zmodernizować...

Śląski stoi... wystarczy go zmodernizować, a wtedy więcej czasu zostanie na inne roboty które wymienił Rafał

ale nie nam oceniać Panowie ;)

ważne że jest Ruch :):D

u nas sa :P

parking tam sie chyba jakis buduje, tylko ze raczej skromny.

o weekendzie bylo ostatnio napisane, ludzie wola nie placic 5zl, tylko stawiac samochody gdziekolwiek sie da przy Chorzowskiej.

a jeszcze odnosnie zapotrzebowania na Orliki i tym podobne sztuczne boiska, dzwonilem ostatnio dopytywac sie o wolne terminy na sztucznej trawie w Radzionkowie, jedyne wolne terminy to po godzinie 23 30 , przez caly tydzien. Wiec widac, jak sa potrzebne takie boiska u nas :)

też sie ciesze z tych euro bo kilka udogodniej w drogach w naszym miescie bedzie;)

wieczny
To co się dzieje w weekend np wokół Stadionu Śląskiego to jest.....
Tee... A znajdzie się tam w sobotę miejsce na mojego puga? :)
*RAMZES*
Tee... A znajdzie się tam w sobotę miejsce na mojego puga?

Rafał mieszka blisko stadionu, więc lepiej zostawić auto gdzieś w jego okolicy niż płacić za nic przy Śląskim :P

---------- Po chwili dodano... ----------

o też uważam że będzie jedna wielka kompromitacja... niestety, taki naród taka mentalność...

Taki naród, że tylko narzekać i marudzić potrafi :P Porównujecie nasz kraj z zachodem, zapominając że przez ponad 40 lat okradał nas wielki brat ze wschodu, gdy kraje zachodnie spokojnie się rozwijały. A jeśli ktoś liczył, że przy stanie polskiego przemysłu na przełomie lat 80-tych i 90-tych zbudujemy w Polsce przez 20 lat drugą Japonię (Wałęsa) czy Irlandię (Tusk) - to chyba jeszcze bardziej był oderwany od rzeczywistości niż nasi kochani politycy :P

Ja osobiście z Euro 2012 się cieszę - w końcu ruszyła budowa stadionów na mistrzostwa, modernizują się też powoli mniejsze stadiony klubowe, ruszyły szybciej budowy dróg i infrastruktury. Wiadomo, że do "cywilizacji" jeszcze nam dużo brakuje - ale czy bez Euro tempo byłoby równie intensywne?? Wątpię...

A wstydzić to sie możemy zwłaszcza poziomu naszych kopaczy i kiboli... Resztą bym sie nie przejmował :P Zdążymy :P

Phantom

RAMZ kandyduj do Sejmu! Mosz mój głos !

jak Ty to pięęęęknie napisałeś... mmm

Na carefuorze możesz auto postawić naprzeciwko stadionu :) na pewno bedzie miejsce:)

Rafał75

teeee ....... a brakło Ci kiedyś u mnie miejsca?????