Jump to content

Silesia Squad [pomysły, info, wszystko ;-) ]

Recommended Posts

witam :) jesli ktos bedzie mial wolna niedziele a lubi to co lata to zapraszam do Rybnika na dni tego miasta a dokladnie do Gotartowic

godz. 15.55:

* Blok Lotniczy - skoki spadochronowe z flagami

* Air Show - grupa akrobacyjna "Żelazny" (jedna z najlepszych światowych grup akrobacji lotniczej)

* Prezentacje Aeroklubu ROW - dwuhol, akrobacje szybowcowe, skoki synchroniczne, pokazy modelarskie i inne.

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Phantom

465

• *RAMZES*

330

• Tyski i Ginger

296

• Damian90

177

witam :) jesli ktos bedzie mial wolna niedziele a lubi to co lata to zapraszam do Rybnika na dni tego miasta a dokladnie do Gotartowic

godz. 15.55:

* Blok Lotniczy - skoki spadochronowe z flagami

* Air Show - grupa akrobacyjna "Żelazny" (jedna z najlepszych światowych grup akrobacji lotniczej)

* Prezentacje Aeroklubu ROW - dwuhol, akrobacje szybowcowe, skoki synchroniczne, pokazy modelarskie i inne.

A Ty tam będziesz latał? hmm

ogonek1989

ziaro ja wpadne :D szukaj 206 z naklejką nad lewą przednią lampą (patrząc od przodu)... mam na rzut kamieniem :D ktoś jeszcze ?

A Ty tam będziesz latał? hmm

hehe :) nie nie ja nie bede latal gdyz nie jest w Aeroklubie Rybnickim a wsrod takich tuz jak Zelazni mnie jeszcze nie ma :)

ziaro ja wpadne :D szukaj 206 z naklejką nad lewą przednią lampą (patrząc od przodu)... mam na rzut kamieniem :D ktoś jeszcze ?

no to spoko :) jak tam dotre to bede rzucal okiem :) bo Rybnik to magia :D

Michaleczek88

Wyizolowana grupa zabrzanska ni lubiaca nikogo i nie przyjezdzająca na zloty będzie :lol2:lol:)))

no ja moze na M1 podjade jak bede wracal z rybnika :) ale niczego nie obiecuje :)

Wyizolowana grupa zabrzanska ni lubiaca nikogo i nie przyjezdzająca na zloty będzie :lol2:lol:)))

potwierdzam przed mowe;)

dzisiaj bylem w tym Rybniku ooo dajcie spokoj :D od wjazdu do Rybnika do lotniska jechalem bagatela przeszlo godzine :P a i tak koncowke szedlem na piechote :P

widzialem oczywiscie klubowego puga stal przy drodze na poboczu w drodze na lotnisko :)

ziaro, to pewnie ogonkowy pug był. :) A dotarłeś na czas w ogóle? Ja się wybrałam z rodziną, ale nie dojechaliśmy z powodu korka. Z daleka zobaczyliśmy kawałek pokazu i tyle. :|

ja byłem :P

Ja tez bylem przez chwile :D Jak Pawciu do mnie zadzwonil :))) Wirtualnie bo wirtualnie, ale bylem :D a w sumie bylismy :D

PS.

Pawciu, mialem dac znac jak bede w Gliwicach :P no to daje, jestem do piatku do 15 :P

Michaleczek88

Nie jezdzaca na zloty grupa zabrzańska przesyła fotki ;)

pict3053.th.jpg pict3041.th.jpg pict3042.th.jpg pict3043i.th.jpg pict3044.th.jpg pict3047.th.jpg pict3046.th.jpg

No i potworek do ktorego ustawiało sie na zapisy :D

pict3049.th.jpg pict3051.th.jpg

no i w taki oto sposób grupa zabrzańska ktora jest zła ,miała okazje posmigac potworą DariaG , a reszta niech zazdrości;p

ziaro, to pewnie ogonkowy pug był. :) A dotarłeś na czas w ogóle? Ja się wybrałam z rodziną, ale nie dojechaliśmy z powodu korka. Z daleka zobaczyliśmy kawałek pokazu i tyle. :|

tak sadze ze to byl on :) no wiesz przyznam ze dotarlem na lotnisko z 20 minut pozniej niz to sie zaczelo :) jak szedlem na piechote to akurat Zelazny latal w ilosci 3, zero zdjec akurat z tego, dobrze ze potem jeszcze Wojtek latal to sie zrobilo pare zdjec. Generalnie w 1,5 godziny 4 giga zdjec zrobionych :)

ha! i nawet mnie złapali na zdjeciu ;D tak wiec moja kochana grupo zabrzanska dozobaczenia w niedziele;):hurra:brawa:kciuki:D

mam nadzieję że znowu się tam pojawię. jak na pierwszy mój spot było nawet spoko. szkoda że wczoraj musiałem już spadać:( następnym razem zostanę dłużej.

ps. nadal mam przed oczami Pawcia za kładem hehe

ale musze wam powiedziec ze ten quad tak mnie szarpnoł ze jeszcze dzis mnie ręka boli;) ale nie połamałem sie ;) za tydzien reaplay

no i w taki oto sposób grupa zabrzańska ktora jest zła ,miała okazje posmigac potworą DariaG , a reszta niech zazdrości;p

Kto mówi, że zła?

Ja nie zazdroszczę. ;)

Generalnie w 1,5 godziny 4 giga zdjec zrobionych

Może kilka fotek wrzucisz na jakiś fotosik czy coś?

Wyizolowana grupa zabrzanska ni lubiaca nikogo i nie przyjezdzająca na zloty będzie

ja wczoraj jadlem McFlurry, kto nie jadl niech zazdrosci :>

no czy Wy jestescie wszyscy poryci czy co ? ja Was lubie (no prawie wszystkich :P ) , ale nie zachowujmy sie jak gowniarze i nie przekrzykujmy sie jeden przez drugiego, ze ja widzialem to jestem lepszy itd... moi rodzice ostatnio Malysza widzieli i sa lepsi od Was :P (a co! :D)

a jeszcze mialem kiedys nawiazac do tego co Cobra napisal, ale wtedy mi sie zapomnialo.

tak, grupa Slaska spotyka sie pod M1 w Zabrzu co niedziele, niewazne, ze jest to lokalne spotkanie, w ktorym uczestniczyc moze mniejsze grono osob (z powodu odleglosci,tylko i wylacznie), ale sa w tej grupie i maja takie samo prawo do nazywania tego spotu, spotem Silesia Squad.

za spokojnie cos na tym forum ostatnio :>

Może kilka fotek wrzucisz na jakiś fotosik czy coś?

No cos tam wyszukam ciekawego i zarzuce :) w mojej pieknej rozdzielczosci zdjec

nie zachowujmy sie jak gowniarze i nie przekrzykujmy sie jeden przez drugiego, ze ja widzialem to jestem lepszy itd.

Brawo brawo panie kolego. :hurra

Co do tego co pisał Cobra, to zdaje się, że chodziło o konkretną sytuację, a mianowicie wyjaśnienie, że nie cała Silesia Squad się spotyka tu czy tam, bo to może wprowadzić w błąd kogoś nowego, kto pyta się o spoty. Tak to zrozumiałam. Burza w szklance wody jak dla mnie. Nie ma o co kruszyć kopii i zachowywać się j.w. zostało opisane. :)

No cos tam wyszukam ciekawego i zarzuce w mojej pieknej rozdzielczosci zdjec

OK, to czekam na linka. :)

ale musze wam powiedziec ze ten quad tak mnie szarpnoł ze jeszcze dzis mnie ręka boli;) ale nie połamałem sie ;) za tydzien reaplay

next time wezmę dla ciebie zbroje i fullface'a :D wtedy nawet za Dariem będziesz mógł śmigać ;)