Jump to content

ELA w Operacji Tuning

Recommended Posts

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• emka

19

• ela

19

• Lajtmen

13

• Phantom

10

Top Posters In This Topic

Phantom

haha... nie no... poprostu megane coupe mimo, że fajne autko... ma coraz więcej właścicieli jak Calibra i Golfy haha...

ale gamonie ;) :rotfl :lol

się usmiałem... haha

tomasz01

Czy ktoś w ogóle wie jaki był wynik głosowania, bo jakoś nic nie mogę znaleźć :|

My już mamy 10 stron, a "Megane Coupe Klub" dopiero 4 i piszą o więcej o pierdołach niż kto głosował wstawiam link, jakby ktoś nie mógł znaleźć: http://forum.meganecoupe.pl/viewtopic.php?t=15134

ale co w zwiazku z tym, ze oni maja 4 ? zajmijmy sie swoim podworkiem, a nie patrzmy na innych :]

My już mamy 10 stron, a "Megane Coupe Klub" dopiero 4 i piszą o więcej o pierdołach niż kto głosował :rotfl:lol

Czyli jest dobrze :D

Dragon_84

Może to było ale na tej stronie megankowej gość napisał że Ela śmiga 207 no na litość boską

gość z jego klubu ładnie go skwitował hahahaha

"

Sorry za OT ale nie moglem sie powstrzymac z pytankiem. Co to za czaszki na tym zdjeciu? icon_surprised.gif noc kairu i czarno-biale czachy? icon_pice.gif"

Czy ktoś w ogóle wie jaki był wynik głosowania, bo jakoś nic nie mogę znaleźć

Właśnie kto wygrał ??

sorry za OT

Ela skad bierzesz takie fajne kawalki :)

Poprostu bomba ;)

A możesz podać parametry sprzętu CA tego kolesia, jak już tak brniesz ?

sam sub ma 700 W w rmsie, o przodzie mówi kolo, ale nie mogę go zrozumieć (twinse, twixe :/)

a tak całkiem bezstronnie,kolesiowi ta zabudowa strasznie charczała,robili mu dwa nagrania drugie na o połowe ciszej,a mimo to...masakra

a tu masz rację, przysłuchałem się i w tle rzeczywiście coś mu skacze, czegoś kolo zapomniał wygłuszyć, ale część należy zrzucić na moc suba :)

ale co w zwiazku z tym, ze oni maja 4 ?

to znaczy że:

jest dobrze

zajmijmy sie swoim podworkiem, a nie patrzmy na innych

na ich forum, tak samo jak na nasze każdy może wejść i poczytać, linka dałem dla zainteresowanych, nie chcesz to nie czytaj :P

przeciez o yt to juz dawno tu pisalismy :P

na ich forum, tak samo jak na nasze każdy może wejść i poczytać, linka dałem dla zainteresowanych, nie chcesz to nie czytaj

a gdzies napisalem ze czytalem ? :]

najlepiej zawsze kombinowac jak zgnoic tego drugiego, ktory jest po drugiej stronie barykady, zamiast po prostu pochwalic Ele i nie zajmowac sie innymi.

Powiem szczerzę po dwukrotnym obejrzeniu stwierdzam iż dwa samochody dobrze wypadły, Co do Peugeota to radyjko faktycznie fajniejsze było by z monitorem (multimedialne) no ale zależy kto co ocenia bo brzmienie rewelacyjne. Co do Renault to ten subwoofer jak dla mnie coś za bardzo latał wydawał mi się taki zrobiony na szybko. Ogólne wykończenie obić lepsze w Peugeocie widać profesjonalizm a w Renault jakoś tak z tego głośnika w drzwiach jakby klej wystawał... Ale za to ładnie pomalowany.

Stawiam na Ele :) Widać że sprzęt konkretny.

Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Phantom
radyjko faktycznie fajniejsze było by z monitorem (multimedialne)
heh... czy Wam wszystkim kasa leci z kokotka? (kranu)

Bo jak tak czytam niektóre na forum wypowiedzi, to dochodzę do wniosku że chyba jestem lewy. Bo muszę miesiąc za&^%&^ć żeby mieć kasę ;)

.........z tubą w bagażniku za 99,80 i puszczają biesiady..........
:mur

Ja mam tube i tez jest warta coś koło tego no i co z tego? Taaaaa, bo trzeba mieć audio za 3k zł żeby sie odzywać :sciana? Każdy orze jak może. A biesiadne kawałki są dobre :P

Tak czy inaczej Ela :victory powodzonka :) jeszcze jeden głos poleciał :)

a gdzies napisalem ze czytalem ?

to poczytaj, zmienisz zdanie :)))

najlepiej zawsze kombinowac jak zgnoic tego drugiego, ktory jest po drugiej stronie barykady, zamiast po prostu pochwalic Ele i nie zajmowac sie innymi.

Ela ma super sprzęt, więcej nie będę pisał bo wyjdzie na to że gnoję tamtego :rotfl

Ela, kiedy będziesz znała wyniki, bo to chyba do wczoraj można było głosować.

najlepsze jest to ze koles nie wie z kim startowal

Witajcie,

już jutro t.j. niedziela o godzinie 11:30 w programie OPT na TVN Turbo odbędzie się pojedynek CarAudio mój Renault Megane Coupe vs. Peugot 207!

!!WOJNA!!

nie wiedzialem ze EVI jezdzi 207 :D:P

oddalem 5 glosow pod rzad :)

wyników jeszcze nie znam:)

a wysyłanie sms-ów zakończyło się wczoraj o 11.30:)

jak cokolwiek się dowiem...czy ja czy on to dam znać bezwzględu na wynik.

dzięki za wsparcie sms-owe i duchowe:)

Pozdrawiam wszystkich:)

co do muzy?????

muza z netu np.

http://www.freemobo.com/Categories.aspx?langid=pl-PL

no i od Pavka ma od kolegów:)

---------- Po chwili dodano... ----------

no niestety:piromanpugi przegrał,ale są tego plusy:) nie musze jechać do wrocławi:)nie musze jechać do warszawy i się znowu stresować:)

mimo wszystko dzięki wszystkim :)

i tak:klubowy:206

PrzemkoPW

Cholerka, nie sądziłem że ta Megi pokona naszego :] Lwa. No ale cóż i tak gratuluję a do Wawy to mogłabyś kiedyś zawitać :)

to tylko 8,06% przewagi glosów ,to prawie jak nic:)ale za to byłam w Łodzi w Manu..... i wiem już jak to jest być w telewizorni:) fajna zabawa no i tyle....:)

i tak do tego podchodziłam od samego początku:)