Jump to content

RapidShare za sms-a

Recommended Posts

Czy jest możliwosć (sprawdzona) na platność za konto Premium sms-em, no zwyczajnie słuzbowym burakiem chce zaplacić

maciej_mw

Jeśli chodzi o r-s to wczoraj sobie za 17 zeta dałem na allegro na 30 dni. Chyba taniej i mniej problemów.

krejzRudy
Chyba niecale 3gb na dobe
Można i ściągnąć 25GB, tylko że przez następne 4 dni konto będzie zablokowane ;)

Dzienny limit, aby nic nie blokować, to 5GB

Ja wchodzę na Allegro i kupuję sobie doładowanie na RSdown - ileś tam GB jest możliwe do ściągnięcia przez rok ;)

• 2 weeks later...

Nie lepiej zostawić komputer na noc i korzystać z jakiegoś programu? np. dodatku do Firefoxa Rapidshare Downloader? Koszta tyle co prądu się zużyje...

działa, mi dociaga do 125 kilo ale takie łącze więc spoks gwarantuja 200.

ja i tak wiecej nie uciągnę, mam 1 Gb łącze co daje 125MB na sek

krejzRudy
125MB na sek
Wątpię, żeby w NASA takie łączę mieli ;)

U mnie średnio 800-900kb/s leci, więc u mnie serwery grają dużą rolę :)

• 4 months later...

Trochę odgrzeję.

Jakby ktoś jeszcze chciał smsem płacić za rapida to tutaj można (testowane i działa) :

http://rsweb.pl/index.php?page=cennik

i tu jest trochę taniej:

http://rapideo.pl/

ale i tak jest dużo drożej niż przelewem, chyba że ktoś ma zbędne złotówki na karcie tel.

Tylko że sms można kupić konta na rapidzie, a jedynie pobierać pliki poprzez w/w serwisy (serwis generuje link do pliku), ale z pełną szybkością łącza i bez czekania.

a moze to koledze pomoze http://fixrapid.com/?premium=czendi
To nie działa, sciąga tylko 30.6KB pliku i przerywa ściąganie. Fryc, Jak u Ciebie to działa/działało? Edited by michal77

Słabo jak smok co prawda zaplacilem raz kilka miesiecy temu, jedyna zaleta to że nie trzeba czekać, ale maks co wyciaga to 128kb/s

Czyli ok 16KB/s to rzeczywiście się nie opłaca, zresztą teraz to i tak nie działa.

Lepiej zapłacić te 1.22zł za SMSa i mieć 1.26GB z pełną szybkością. :ok

Edit:

Fryc, Ile zapłaciłeś za SMSa?

Niezły chwyt z tym

Kod aktywacyjna można uzyskać poprzez wysłanie SMS o treści TC.NXZZ pod numer 91968.

Tylko teraz promocja, rejestracja za 1 ZŁ!

a w regulaminie pisze
V.4.Kod aktywacyjny niezbędny do rejestracji na czas nieokreślony można zdobyć na dwa sposoby:

V.4.a) Poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS pod numer 91968 o treśći: TC.NXZZ. Po wysłaniu wiadomości użytkownik otrzyma Kod zwrotny który należy wpisać przy rejestracji (kod jest ważny na czas nieokreślony) koszt wysłania wiadomości to (19 zł netto / 23,18 brutto)

V.4.b) Poprzez system płatności online PayPal wysyłając 1,00 ZŁ (PLN) netto / 1,22 ZŁ (PLN) brutto na konto paypal administracji o loginie w systemie paypal: [email protected], Użytkownik otrzymuje kod po przesłaniu dowodu płatności z systemu PayPal pod adres: [email protected].

tym samym każdy zrozumie że SMS kosztuje 1zł a wychodzi 23.18zł :kijemgo
Wątpię, żeby w NASA takie łączę mieli U mnie średnio 800-900kb/s leci, więc u mnie serwery grają dużą rolę
pamietam jak przeszło 2 lata temu czytalem o rekordzie 9GB/sec pobitym w USA.. taki mały ot'cik :D
DZIala ta stronka? czy zwykle naciaganie bo rejestracja platna przez sms
Mówisz o fixrapid? Mnie to nie działa, naciągają ludzi na smsa za 23.18zł, a promocja 1zł jest tylko za przelewem :kijemgo Podobno jest więcej takich stronek (znam już druga, brat też się naciął). Składam reklamację.

Polecam natomiast www.rapideo.pl za te 23.18zł bym miał 30GB bez limitu czasowego.(sprawdzone i działa bez zarzutu)

P.S. Zanim gdziekolwiek wyślecie smsa, przeczytajcie dokładnie regulamin.

Edited by michal77
krejzRudy

a ja tam dalej wolę sobie zebrać, to co potrzebuje, kupić konto na RS (via Allegro) i ściągnąć w jakimś szybkim czasie - płacę mało, a mam dużo ;)