Jump to content
cybernetic

Rodzaje zderzaków, zderzaki w 206

Recommended Posts

ToszToSzok

A jaki zderzak wchodzi w grę z moimi obecnymi nadkolami i obecną belką? Czy taki z halogenami i szerokim uśmiechem ale z plastikowymi kratkami spasowałby?

grzesiek12

Przy wąskich błotnikach tylko zderzak z wąskim uśmiechem z halogenami lub bez. Możesz zmienić jeszcze kratkę na plaster miodu.

damson93
A jaki zderzak wchodzi w grę z moimi obecnymi nadkolami i obecną belką? Czy taki z halogenami i szerokim uśmiechem ale z plastikowymi kratkami spasowałby?

Pierwsza strona masz wszelkie kombinacje z numerami katalogowymi nadkoli.

Przy wąskich błotnikach tylko zderzak z wąskim uśmiechem z halogenami lub bez. Możesz zmienić jeszcze kratkę na plaster miodu.

Nie wprowadzaj w błąd... Można założyć szeroki zderzak do wąskich błotników, tylko są inne nadkola.

mim

Błotniki nie są przeszkodą. Nadkola od biedy mogą zostać stare ale na dole nie da się ich przykręcić więc trzeba na trytytki przyczepić żeby nie latały i małe szpary zostają po bokach. Sam tak długo jeździłem bo nie mogłem dostać nadkoli typu szeroki zderzak/wąski błotnik tylko jak już szeroki zderzak/szeroki błotnik i wtedy pod wąski błotnik były za szerokie a błotników nie chciałem wymieniać :P Natomiast belka nie jest problemem, przecież większość zderzaków jest wystawiana razem z nią w komplecie - lepiej kup taki aby był kompletny.

marsyn

Czyli z uwagi na liczbę drzwi nie ma różnicy w zderzakach? Planuję wymienić uszkodzony tylny zderzak a mało kiedy aukcje allegro mają informacje o samochodzie z jakiego zostały zdemontowane, stąd moje pytanie.

fozilisu

Bez znaczenia