Jump to content
  • Similar Content

• Morfi
      By Morfi
      Hej,

Mam pytanie do osób z Wrocławia lub okolic, czy ktokolwiek z Was przeprowadzał renowację felg aluminiowych u kogoś we Wrocławiu i był zadowolony? hmm Potrzebowałbym sprawdzić czy felgi są proste i ewentualnie wyprostować (jedna rzekomo jest lekko krzywa), uzupełnić ubytki (kilka razy przejechały rantem po krawężniku..) i zmienić kolor. Ktoś może ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Z góry dzięki.
kajka

brawo Wrocław

Recommended Posts

Osa

Mam nadzieję że coś z tego bedzie :D Bo mieszkam we Wro :P

BartMan

fajnie, że Wrocek wygrał ale nic z tego nie będzie bo FIA nie weźmie nawet pod uwagę Polski

inne państwa mają bardziej rozbudowane zaplecze pod F1 a dodatkowo kto wypuści bolidy F1 na tory tramwajowe? nisko posadzony pug się odbija a bolid?

Osa

No w sumie BartMan ma racje :) Te nasze drogi to masakra :x

kajka

niby tak.. najwyżej czeka nas jeszcze więcej remontów dróg we Wro.. ;)

Osa

i jeszcze większe korki ( jeśli to w ogóle jest możliwe ) :jezor

kajka

oj... to już wtedy wszyscy zaczną chodzić pieszo ;)

cerber

byłem we wrocławiu parę lat temu i byłem też w tym roku.wtedy drogi były okropne ale za to teraz zdecydowana poprawa,więc może jeszcze parę lat i już całkiem będzie super.:hurra

Lajtmen

Ja też byłem tydzień temu nawet i drogi w centrum miasta to porażka. Prawda, wszystko inne w budowie, ale drogi straszne.

kajka

no wiecie.. we Wro wszystkie lwiątka są crossowe ;)

wieczny

Głosowałem na Wrocław w Tym plebiscycie, ale i tak nic z tego nie będzie.

drogi w centrum miasta to porażka
Którędy Wy jeździcie? Przejechałem cały nasz kraj i uważam, że we wrocku wcale nie jest źle. Powiem nawet, że bardzo lubię tam jeździć.

Avans

ja tez nie wiem jakimi drogami jezdzicie:) pokażcie mi miasto w Polsce, które tak szybko idzie do przodu? ja we Wrocławiu jestem bardzo czesto i drogi widać coraz to lepsze..miasto bardzo mądrze rządzone jest..cały rozwój kazdego miasta jest oparty na infrastrukturze, a co za tym musi isc budowa i remont dróg:) ja złego słowa nie dam powiedzieć jesli chodzi o to we Wrocławiu..chciałbym, żeby u mnie tak też było no, ale trudno..:)

kajka

ja uwielbiam to miasto..ale roboty drogowe... ciężko im się zgrywają i wloką niemiłosiernie, tu gdzie mieszkam to od 1,5roku jeden wielki plac budowy i końca jeszcze długo nie będzie widać..., ale samo centrum..brak zastrzeżeń :)

Lajtmen

Chodzi o tę kostkę w centrum, która jest połatana asfaltem.

GOLDI

spokojnie niedługo usypią nam obwodnicę i będzie luzz... :) a tak na powaznie to wygląda to coraz lepiej.

Lajtmen

Ale mnie nie interesuje obwodnica :] Chodzi mi o centrum miasta :)

GOLDI
Chodzi mi o centrum miasta

jak wiekszosc w naszym pieknym kraju rozkopane ale zeby sie jezdilo to najpierw trzeba swoje odpokutowc w korkach. najgorsza droga do tej pory (ul. Krakowska) niedlugo bedzie juz oddana po remoncie wiec nie ma co sie martwic.

wieczny
wiec nie ma co sie martwic
Wiesz jak jest. Najbardziej narzekają ci co się tam pojawiają raz na rok, lub rzadziej :P

GOLDI

ale i tak najlepsza "zabawa" - i to chyba we wszystich większych miasach jest przy pierwszych opadach śniegu :)

ja jak jezdze po Polsce to zdaza mi sie klnac przez remonty ale tylko dlatego, ze najczesciej mam napiety grafik i czasami mam male obsuwy w czasie ale niestety jeszcze nikt na swiecie nie wymyslil technologii ktora pozwoli budowc drogi w tydzien ktore wytrzymaja lata.

---------- Po chwili dodano... ----------

a wracajac do tematu to nie wydaj mi sie zeby tor - prawdziwy tora w Polsce powstal w najblizszych latach. jedyny tor w miare porzadny - Tor Poznań jest strasznie słabo zabezpieczony (potwierdza to ostatni wypadek na rundzie WMMP) i mam problemy natury organizacyjnej - jest wiele osob wokol ale nikt nie bierze odpowiedzialnosci.

wazniejsze od bezpieczenstwa sa normy głośności a okoliczni mieszkancy Przeźmierowa bardziej nazekaja na tor niz polozonr blizej zabudowan lotnisko. ale ja niewiadomo o co chodi... to wiadomo o co chodzi.

z niecierpliwoscia czekam na dobre informacje i oddanie do uzytku nowobudowanego toru w Pionkach - budowany z mysla o motocyklistach i na ptrzebt WMMP przez grupe pozytwywnie zakreconych i zmotywowanych ludzi.