Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

No tak tak ale u mnie cala szerokosc zajmuja:

24%

11%

10%

2%

1%

A w statystyce pomagaczy cala szerokosc mam tylko ja a mam 5%

To tylko u mnie tak jest?

marecek

temp.jpg

U mnie jest chyba ok...

btw. ale serwer dostaje po dupie jak się statystyki generują - w zależności od pory dnia czas ładowania strony na serwerze wynosi od 5 do 10 sekund ! :]

dla porównania zwykła strona z wypowiedziami generuje się poniżej 0,2 sekundy :]

btw. ale serwer dostaje po dupie jak się statystyki generują

Jeszcze troche i znikna wszystkie staty ze strony...

To jest post do zacytowania za 3-4 miesiace :D

T.

jak dla mnie to statystyk moze nawet nie byc i tam w nie nie zagladam

Guest Mecenas

Panie adminie jak moze sie dostac do poczyt ze stronki??

mam juz full zapchana i usze co poniektore rzeczy wywalic

pozdrawiam

mec

Czemu moja poczta is dead????? Mail do mnie idzie już trzeci dzien :eek: :eek: :eek: Nawet przez Kamczatke szedłby krócej???? Co je????

a mi chodzi bez zarzutów wiec albo cos chwilowego albo cos u Was? :?:

Guest Mecenas

u mnie działa tylko dostałem @ ze mam zapcana skrzynke dlatego a outlooka mam ak skonfigurowanego by pozostawiał wiadomosci na serv dlatego prosiłem mereczka o podanie adresu gdzie moge sie zalogowac i ku mojemu zdziwnieu po zalogowaniu skrzynka była upełnie empty... wszystkie wiadmosci zniknęły ale na szczescie czesc zachowała sie na HDD

marecek

Nie ma ustawionego żadnego kasowania wiadomości, a poczta dochodzi w ciągu kilku sekund (przynajmniej mi). Jakby to była literówka w domenie @206club.net to by doszło do mnie, a nic nie dostaję nie do siebie.

Jest jeszcze taka możliwość, że spamAssasin - system antyspamowy - potraktował Waszego nadawcę jako spam i automatycznie usunął.

kelly, niech kolega pisze na inne konta albo przestanie korzystać z HTML-a - SpamAssasin tnie od razu maile napisane w html-u :)

Dlaczego nowe posty, których jeszcze nie wiedziałam napisane godzinę temu nie są u mnie jako nieprzeczytane????

Guest Mecenas

ja ma inne pytanie bo temat został zamkniety

czy oprawda jest to ze forum ma zmienic nazwe i ma stac sie dokłądka do strony klubowej Mario??

proszeo okreslenie admina w tym temacie

wogole z tego co slyszalem na zlocie to padl pomysl zrobienia strony poswieconej PEUGEOTOWI ogolnie a nie tylko 206 :P:P nie wiem jak to bedzie bo to tylko pogloski ale ja jestem za polaczenien 2 klubow im nas wiecej tym weselej i czesciej jakis zlocik :D:D:D

Guest Mecenas

kurw*

nie poto budowalismy i budujemy to forum zeby teraz podczepiło sie pod nas nie wiadomo co a co gorsza po co??

zakładałem to forum by było tylko dla 2o6

az sie zagotowałem

ale z wieksza iloscia komenarzy powstrzymam sie do momentu az admin sie wypowie co za plecami userów jest uzgadniane

to nie admin cos takiego powiedzial tylko jeden z userkuw klubu mario i nie ma sie co denerwowac sa plusy tego wszystkiego tak samo jak i minusy zobaczymy co z tych plotek urosnie

Mecenas, umiesz czytac ???? plotki a wiesz jakie one sa

Tummi, nie gwozdziem pozatym marecek juz napisal i nie wracajmy do tego wiecej :|

Guest Mecenas

hym... w stanie wojennym tez mowili ze to nie wojna

ale loooz

tylko zeby nie było jak u p.Jozka w piosence pt "Ja wiedziałem ze tak bedzie"

marecek

słuchajcie... forum jest, było i będzie. Po prostu myślę czy nie rozbudować klubu w taki sposób, żeby na głównej stronie nie było trochę treści klubowych, a forum jako obowiązkowy dział i przedmiot funkcjonowania klubu! Mario zaproponował tylko, że da na swojej stronie link do naszego forum, a później pojawiły się propozycje łączenia najstarszego chyba klubu z naszym forum. Pomysł mi się podoba, nie będę ukrywał, ale nie będzie tu żadnych radykalnych kroków, bez uzgodnienia z Wami :):D Co do kwestii transferowych - nie zamierzam się nigdzie przenosić czy zmieniać adresu :)

Zgadzam się z Mecenasem, że jak 206 to 206. Klub Peugeot-a jest opcją na przyszłość i nie oznacza tu żadnego zamykania istniejącego forum stricte-206.

Mecenas, spokojnie :) Mi połączenie sił nie przeszkadza, pozostałbym przy 206 natomiast to raczej strona Mario powinna być dokładką do forum, bo tam nic sie nie dzieje... przez ostatni rok zero zmian, pare osob tylko dołączyło, bardzo szczelne towarzystwo o słabym przepływie informacji dla kogoś spoza kręgu - wszystko via gg - nawet info o zlocie w Ustroniu. Fakt, robią super zloty, ale sami klubowicze nie palą się żeby tutaj zabrać głos, dla mnie 206club.net powinien pozostać naszym forum, jak widać taka forma funclubu lepiej sie sprawdza niż stronka z listą ludzi działająca na serwerze, który często muli. Doceniam bardzo wkład Mario i całego klubu, ale idea żeby przyłączyć forum do strony jest dla mnie niedocenieniem tego forum... Nie wiem jak bylo w Zakopcu, ale gdyby w Ustroniu nie bylo ekipy z 206club.net to na zlocie byloby tylko stare niepowiększające sie towarzystwo i mysle, że ze zlotu na zlot liczba 206clubowców bedzie coraz to większa i zacznie przewyzszać klubowiczow ze stronki, którzy nadal będą w starym składzie.

Forum się dynamicznie rozwija, za co :padam: Mareckowi, więc to jemu pozostawmy decyzję.

Moim zdaniem zrobienie z tego forum "forum przy www Mario" to obcięcie skrzydeł i myśle że gdyby ekipa z tej stronki częściej by tutaj zaglądała - jak na razie to mylą adres na club206.net - to by dostrzegli otwartą i przejrzystą formę forum sprzyjającą rozwojowi. Minęło 3 miesiące od powstaia forum i tylko czekać az zrobimy pierwszy własny zlot :) Współpraca jak najbardziej, łączenie sił owszem, ale w racjonalny sposób i z korzyścią dla obu stron.

[ Dodano: 2005-03-07, 20:36 ]

Mario zaproponował tylko, że da na swojej stronie link do naszego forum

Najwyższy czas ;) Możemy sie na wzajem promować, ale nie widze jakiegoś radykalnego hybrydingu :P

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...