Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

Przepraszam o jakim regulaminie rozmawiacie bo mnie tu jakoś ostatnio duchem nie było i w temacie nie byłam.

P.S. Mecenas dzięki za wszystko :padam:

Co do złączenia klubów ja wypowiadałam się na zlocie i nie mam nic przeciwko zaproszeniu klubu Mario do nas. Im nas więcej tym lepiej.

Guest Mecenas

mecenas rowniez dziekuje

i pozdrawia

:mec

a rozmawiamy o regulaminie forum czyli o zasadach jakim maja kierowac sie uzytkownicy i modowie

zebys wiedziała za co mozesz a za co nie mozesz nawrzucac mecenasowi

i za co mzesz mnie wyrzucic :P

taaa, zeby jakos go rozszerzyc bo ten nasz niby kupy sie trzyma ale troszke taki uogólniony jest... nie zebym byla za rozwleczonym regulaminem na milion stron ktorego i tak nikt nie przeczyta... krotko i na temat to podstawa ale... ja bym chetnie poszerzyla go jeszcze o jakies konkrety

z tych linków powybieralam conieco i stworzylam jakies takie cos na bazie czego mozna by nasz poszerzyc... adminie - czy przyjmiesz ode mnie ta wersje robocza? ;) bo cos Cie zlapac ostanio nie moge :(

marecek

to ja też rzucę okiem :) tylko proszę bez rozciągania tego na drobne szczegóły :/ Już raz skracaliśmy regulamin bo i tak był nie do przeczytania :[ Na forum powinna być swoboda wypowiedzi ograniczona tylko ogólnymi zasadami zachowania się między ludźmi i dobrym smakiem. Takie jest moje zdanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...