Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

Wy tak nie macie?? Myslalem, ze Marecek cos pozmienial po tym, jak Kelly mowila, zeby sie wylogowywalo samo zeby mogla spokojnie forum w pracy przeglądać.....

Ja niczego nie dotykałem :whstl

mi sie tak raz czy dwa razy zrobilo ale to po tym jak mialam nagly reset wiec wywnioskowalam ze to przez to moglo sie cos popindolić.... ale bez resetowanie u mnie jest ok... :niekumam

Janus, nie powiem Ci co może być nie tak. Spróbuj usunąć cookies'a (z dysku) i zalogować się jeszcze raz... jeżeli nie to może to być albo jakiś zmyślny firewall, albo coś z ustawieniami bezpieczeństwa w opcjach internetowych... nie znam się na IE bo nigdy nie korzystam... może coś sie popierniczyło temu Twojemu IE :P a w ogóle to zmień przeglądarkę :D:P :twisted:

zazwyczaj uzywam mozilli, ale po ostatnim formacie jeszcze sobie nie zainstalowalem, taki zabiegany jestem :P

a ja łopery ale nie moge po w/w format c: znalezc instalki :( i tak kwitne na tym IE :roll:

ale jaja! Logowanie automatyczne mi nie działa gdy wchodze na stronke poprzez nazwe serwerka, natomiast gdy wchodze przez naszą domenkę logowanie mi działa!

Zmienilem sobie adres w ulubionych i wsio gra :)

Ech te kompjutery.....

Bo cookiesy są przypisane teraz do domeny 206club.net... nie uda Ci się zalogować automatycznie pod adresem pug.superhost.pl, bo chyba o tym mówimy?

tak o tym mowimy, ja wchodzilem przez adres pug.supehost.pl i dlatego sie wkurzalem

to ja już dawno pisałem, żeby zmienić adres w ulubionych :P No i przez portal wchodź lepiej, to zawsze tam jakieś newsy będą czy coś :P

Guest Mecenas

kolego ale juz jest temat :pytanie do admina"

prosze moda u przeniesienie tego w odpowiednie miejsce

zrob scrina tak najprosciej

i zmien przegadarke

DObra nie mogę zedytować postu bo go nie widzę. W ogóle nie moge oglądać 1 postów z każdego tematu. Co jest grane? ;(

Guest Mecenas

i oboje uzywacie internet explolera

to jest najwiekszy problem

jak to mowia IE jest wspaniałym programem do ogładania wszystkich zasobow internetu z poziomu komputera .... I ODWROTNIE

posłuchajie dyplomanta informatyki

tez to mam na IE, ale na Operze tez to mialam. Innych nie uznaje - sila przyzwyczajenia.

w firefoxie tez czasami niepoprawnie wyswietla pierwsza strone forum.

ale przyznaje, baaaaardzo rzadko.

Two_O_Six, jak widzisz - problem niezależny od nas... zaraz ma wyjść wersja 1.9 phpBB by Przemo, nie będzie problemu.

No to chyba poczekam. I będę wchodził i wracał i oglądał i wchodził i wracał. Bleee.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...