Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

i oboje uzywacie internet explolera

to jest najwiekszy problem

jak to mowia IE jest wspaniałym programem do ogładania wszystkich zasobow internetu z poziomu komputera .... I ODWROTNIE

posłuchajie dyplomanta informatyki

Eeeeehmmmm sorry panie INFORMATYK ale to nie wina IE tylko forum i skryptow na forum oraz innych plikowa nie przegladarki :D U mnie na forum tez uzytkownicy mieli podobne problemy i wiesz co :idea: Sam sie tym zajalem i poprawilem baze danych oraz pliki a najczestrzym problemem sa pliki cookies :P i popatrz...dziala do dzisiaj..cuda nie :eek: Wystarczylo przeszukac forum przema i popytac moderatorow(a moze samego przema :P )

Two_O_Six, jak widzisz - problem niezależny od nas... zaraz ma wyjść wersja 1.9 phpBB by Przemo, nie będzie problemu.

Oj do Was do Was nalezy ten problem lenie :P:P

A FireFox owszem czasami sie sypie i dlatego powstaly skrypty i mody :D I nie koniecznie trzeba szukac info na stronie przema ale tez na zagranicznych forach z modami do phpbb(wiekszosc dziala na przemo) :P

Ale ogolnikowo powiem ze od strony technicznej forum niezle stoji 8)

Pozdrawiam i na przyszlosc radze poszukac wszedzie informacji a nie siac panike i zniechecac uzytkownikow :P 8-)

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

Rain, szczerze bym się zajął tym tematem, ale raz, że nie bardzo wiem jak to wygląda, bo u mnie tych problemów nie ma zarówno pod ffx, operą czy ie... a pytać o coś na forum przema to jakaś totalna porażka - ci goście traktują pytająch jak idiotów, z taką pogardą, że szkoda czas na nich marnować :( jak do czegoś sam nie dojdziesz, to ciężko będzie :(

Hmmm coz ja ilekroc zadawalem pytanie za kazdym razem dostawalem konkretna odpowiedz :wink: Ale looozik jak cosik bedzie sie dzialo chetnie pomoge(powiedzmy ze mam chody na forum przema :P:P )

Pozdro 8)

Guest Mecenas

rain a tyco obługa techniczna??

pisałem o ie ogolnie ze jest be

pisałem ze i ffx tez daje dupy

i pisałem tez ze jest bład wskrypcie

czytajmy uwazniej

a co do forum przema - zawsze pomogli

marecek wlasnie jak cegos ni bydziesz wiedzial wal do raina :P

jego forum dziala i to calkiem niezle :P:P

pozdro

To ja mam prosbe do admina o zredukowanie przynajmniej o 75% ilosci dzialow na forum. Normalnie jak pomysle, ze mam znowu sie przeklikac przez to wszystko (dzieki Bogu za operke i zakladki :D) to mnie trafia.

Kilgor walnal super boarda: http://twojepc.pl/board.php szkoda, ze nie jest opensource :(

Anyway - gielde np. mozna w jedno polaczyc i naglowkami niech userzy zaznaczaja [sprzedam], [kupie] itd. Silniki tez bym w jedno scalil :D Ale moze to tylko ja jakis inny jestem i nie trawie kolorkow/bajerkow/wodotryskow oraz zbednego klikania gryzoniem :D

BTW: Jakie obciazenie generuje tygodniowo/miesiecznie forum? Nie ma obawy, ze pewnego dnia pojawi sie 'limit transferu przekroczony' ? :DDDDD I dlaczego traceroute na strone leci przez telie? (moze to tylko u mnie?)

T.

To ja mam prosbe do admina o zredukowanie przynajmniej o 75% ilosci dzialow na forum. Normalnie jak pomysle, ze mam znowu sie przeklikac przez to wszystko (dzieki Bogu za operke i zakladki :D) to mnie trafia.

Kilgor walnal super boarda: http://twojepc.pl/board.php szkoda, ze nie jest opensource :(

Ja już się na ten temat wypowiadałem w naszym ukrytym moderatorskim topic-u. Mi też to przeszkadza, ale najwyraźniej jesteśmy tu mniejszością :P. Ale serio - coś z tym zrobię, bo też nie jestem zwolennikiem komplikowania sobie życia... Ludzie uważają natomiast, że forum jest teraz hmm przyszłościowe :P

A co do Kilgora - facet rozwija swojego boarda od czasów, kiedy ja zaczynałem się bawić internetem (6-7 lat!)... gościu już doszedł do perfekcji, więc nie ma się co do "miszcza" porównywać (na razie ;) ).

Anyway - gielde np. mozna w jedno polaczyc i naglowkami niech userzy zaznaczaja [sprzedam], [kupie] itd. Silniki tez bym w jedno scalil :D Ale moze to tylko ja jakis inny jestem i nie trawie kolorkow/bajerkow/wodotryskow oraz zbednego klikania gryzoniem :D

Will do.

BTW: Jakie obciazenie generuje tygodniowo/miesiecznie forum? Nie ma obawy, ze pewnego dnia pojawi sie 'limit transferu przekroczony' ? :DDDDD I dlaczego traceroute na strone leci przez telie? (moze to tylko u mnie?)

Obiciążenie miesięczne jest na razie niewielkie :P Nie wykorzystujemy nawet 10% możliwości i to przy sporej ilości filmów na serwerku (bez tego jest to jakieś 50-100MB dziennie).

A co do Telii - trzeba się spytać naszego providera jakie ma układy ze Szwecją...

[ Dodano: 25-01-05, 09:10 ]

BTW. Tummi, next time jak będziesz na forum, to wciskasz tylko "Pokaż posty od ostatniej wizyty" i nie musisz już biegać po kategoriach :]

tak właśnie sobie zdałem sprawe z tego, że ten cały bałagan z kategoriami to tylko utrudnienie dla osób, które są tu pierwszy raz albo chcą nowy temat zapodać... reszta i tak klika zawsze na "pokaż posty od ostatniej wizyty" albo "nieprzeczytane posty" :[

(kurde, ale mam zły humor.. nie podchodzić bez kija... facet zaczął oceny z laborki wystawiać i wszyscy są wkur..ni :[) :idiota: :krzeslem: :kijemgo:

teee marecek a gdzie sie daje to pomogl bo kilku osobom chcialmym dac i wiedziec na zapas :P:P:P

Kudlacz, jak zajrzysz do swojego posta, to domyślisz się jak możesz dać komuś punkta "pomógł" :P Pod wypowiedzią każdej osoby (ale powtarzam jeszcze raz - tylko jeżeli TY jesteś autorem tematu) będzie dodatkowy przycisk "pomógł", obok przycisków "profil", "pw", "email" oraz "www"... powodzenia.

Guest Mecenas

a nie mozna pominac tego ze ktos musi byc autorem??

to bezsens bo nap ja zarzuce jakis temat ktos inny odzieli pomocy osobie 3 i co?? ja mam w czyims imieniu zapodac punkt??

Tylko autor może punktować. Taki jest cel pomocy - autor ma problem - autor pyta, autor dostaje odpowiedź. A to że przy okazji osoby trzecie uzyskają pomoc - to już bardzo dobrze...

ok dla mnie wsio jasne :):) to teraz bede odpowiadal na dreczace pytania z instrukcja obsloogi :P:P:P

tylko powiedz mi czemu mialem :Pomogl 1 raz a teraz juz go nie mam ??? ktos sie rozmyslil ???

Guest Mecenas

nie mozna tego:Modyfikujemy, czyli "tjuning" oraz "stajling" jakos skrocic bo burzy cała kolumne w "postach nieprzeczytanych"

[ Dodano: 26-01-05, 17:26 ]

znow problemy z logowaniem przy kazdej wizycie...

nie loguje mnie automatycznie za kazdym razem musze wklepywac login i hasło... nie mam pomysłu czemu sie tak dzieje

dodam tylko ze mam forum jako strone startowa ustawina ale nie portal tylko forum

prosze o pomoc...

Ffx problem pojawił sie od momentu zainstalowania SP2

Mecenas, cookiesy są skonfigurowane poprawnie. Działa przekierowanie z www na bezposredni adres 206club.net. Nie wiem czy to, że wchodzisz przez stronę forum ma znaczenie - nie powinno, ale spróbuj. A co do SP2 to może sprawdź czy tej super inteligentnej zapory nie włączyłeś niechcący...

Łapek, wrzuciłem tylko te, które wyszły ostro... mam jeszcze 3, może 4 więcej (głównie filmowałem przecież), ale patrzeć się na nie nie da, takie nieostre wyszły... :[

No to żeby nie było, że nie idę z duchem czasu to je też mam już firefoxa i thunderbirda :)

A tak wogóle to czy ktoś kożysta z tego drugiego???? Bo ja mam na nim listę dyskusyjną i on mi nie sumuje maili o tym samym tytule tylko rozdziela je na kilka...co jest troszkę upierdliwe :( Panie admin???? Mecenas???? Panowie???? i ta no z tej to Gdańska hahahaha???? :)

Jeżeli masz wszystkie posty w jednym oknie, to zmień tryb wyświetlania z FLAT na THREADED (thunderbird jako przeglądarka grup NEWSowych powinien mieć taką opcję). Co innego jeśli przeglądasz trigera na zasadzie poczty > grupy dyskusyjnej, która rozsyła się na pocztę -> nie będzie wtedy grupował wiadomości, bo to są zwykłe listy ...

kelly, mnie to Ty sie o nic komputerowego nie pytaj Ty tamta ta no z Wawy :P ja nic nie kumam :P poza tym ledwo mi sie udaje zeby nie popsuc nic u siebie :D:D:D:D

o to żeby nie było, że nie idę z duchem czasu to je też mam już firefoxa i thunderbirda Smile

A tak wogóle to czy ktoś kożysta z tego drugiego???? Bo ja mam na nim listę dyskusyjną i on mi nie sumuje maili o tym samym tytule tylko rozdziela je na kilka...co jest troszkę upierdliwe

Jak masz liste wiadomosci to na gorze nad lista, sa opisy kolejnych kolumny w liscie. Pierwszy opis to jest ikona takiej chmurki jak jest w komiksach uzywana do wypowiedzi. kliknij powinno pomoc. Jak nie pomoze to kliknij, wylacz tunderbirda i wlacz ponownie. Od tego momentu powinno byc dobrze.

[ Dodano: 30-01-2005, 00:08 ]

Jest jakas lista na ktorej rozmowy sa tylko o pugach?

Już mi działa dzieki za pomoc :)

Hej panie admin czemu nie moge dodac obrazka do podpisu?????????????????????????

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...