Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

coś Ci się musiało przywidzieć :) :) :) ;p

ten podpis coś na kształ tego co teraz widzę był?

Guest Mecenas

a co to za roznica?? ale cie rozczaruje

nie masz super zdolnosci widzemnia tego co nie widzialne znaczy ze my tez widzimy ale mam układy z adminiem i moge ci złatwic zebys nie widziała

ale mam układy z adminiem i moge ci złatwic zebys nie widziała

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie masz super zdolnosci widzemnia tego co nie widzialne znaczy ze my tez widzimy

to proponuje okrzyknąć cytatem miesiąca :)

Ktoś wie jak to interpretowac?

kurcze, a ja też mam jako takie układy z adminem, jak mnie poprosicie, to załatwie Wam wszystkim obrazki w podpisach :P

dobra, z obrazkami jest coś ewidentnie spierdzielone. Pozostała możliwość wstawiania znaczników w podpisach, ale jak ktoś będzie miał za DŁUGI podpis w moim mniemaniu, to kasuje. Anirack, Twój leci pierwszy do Cięcia! Zrób to w kolumnach - podziel na pół - z lewej adresy, z prawej obrazek - i będzie ładnie...

kurcze przeciez tu kazdy ma uklad z adminem...

haha kazdy i moze ma ale niewielu i niewiele pilo z adminkiem pifko :P:P <admin nie pil bo prowadzil>

:P:P:P:P:P

Guest Mecenas

ja wogole nie pije wiec to ze ktos z adminem pił piwko mnie nie rusza...

[ Dodano: 01-02-05, 13:47 ]

a co do podpisu to moze usatlmy ze wysokosc nie moze byc wieksza niz iles tam px

Mecenas cole tez z nim pilismy :P:P:P ale najlepiej sie bawilismy kiedy pokazal jak nalezy jezdzic "kioskiem" :D:D:P

Anirack, Twój leci pierwszy do Cięcia! Zrób to w kolumnach - podziel na pół - z lewej adresy, z prawej obrazek - i będzie ładnie...

chetnie... ale ja niełumiem :?

Pytanie do admina (jak w topicu):

Dlaczemu w moim fajerfoksie pole do wpisywania widomosci do ShoutBox'a (przyciski obok pola rowniez) maja ucieta dolna polowe? Fajerfoks jest 1.0 odpalony na (ble!) WinXP.

tak jak napisalem w shoutboxie - zobacz czy nie masz jakichś ustawień odnośnie rozmiarów czcionek włączonych. Jak powiększysz ciutke nawet, to czcionka sie nie mieści w shoutboxie... (ot teoria :P) poszukam czegoś na ten temat...

Guest Mecenas

to nie to marecek...

bo jak nic nie piszesz to jest oki wystarczy ze wstawisz kursosr | i juz sie tam obniza o połowe

to samo jest na ffx i na IE to jest jakis dzieny bład skryptu..

[ Dodano: 01-02-05, 15:43 ]

btw moze ktos napisac jak wstawicw phpbb 2 kolumniy tak jak to maeczek sugerował

czy poprostu zwyczajnymi tagami html

<table >
 <tr>
   <td width="50%" height="7"></td>
   <td width="50%" height="7"></td>
 </tr>
</table>

Mecenas, zwykłymi tagami jedziesz... bbcode'm nie zrobisz kolumn

dziacial, na forum Przema poradzili, żeby zwiększyć rozmiar shoutboxa. Zobacz czy teraz lepiej to działa...

Guest Mecenas

marecek,

czyli ljuz wszytsko wiadomo.. moze warto jakos ten kod co zaposałem wstawic do helpa jakiegos bo nie kazdy o tym wie i wali np zdjecia jedno pod drugim jak mozna w rzadku...

fotki to kwesta wklejenia linki nic wiecej jak sie wklepi jedno kolo drugirgo bedzie ok :P

Janusz interpretacja dowolna

jak dla mnie to to moze yc nawet cytatem kwartału

Nie spieszmy się, pewnie uraczysz czymś więcej :P

Mów mi Janek :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...