Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

na forum Przema poradzili, żeby zwiększyć rozmiar shoutboxa. Zobacz czy teraz lepiej to działa...

Jest nadal niedobrze. W CSS ie czciona jest ustawiona na 12, jak ja zmniejszyc do 8 to sie miesci :) A jesli ma byc 12 to tak jak w ShoutBox'ie napisalem. Znaczy nie wiem czy nie wplywa na to jeszcze rozmiar ramki ustawiony we FRAMESET (czy gdzies stam, nie lubie ramek i dawno nie uzywalem).

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

Guest Mecenas

skoro juz tak doprowadzamy forum do perfekcji to ja złgłaszam jeszcze sprawe podpisów

czasem podskakuja jak by za wysoko zwłaszcza gdy post jest nie za długi...

Pomogla, pomogla. To jeszcze nich przyciski dostana taka samo wysokosc bo nie pasuja do reszty.

yyyyyyyyyyyyy hmm

[ Dodano: 2005-02-01, 17:06 ]

a jakies re-size czy cos?

Kurde, miejcie litość... serwer pada co 10 minut... nie wiem co oni sobie tam robią, ale z całą pewnością olewają klienta. Zaraz będę miał skrypt, który loguje czas padu serwera i z mordą jak nic wyjade do tej obsługi technicznej bo mnie wkur!!li na maxa już teraz! :mad: :x :evil:

Mecenas, uważaj na rozmiar tego co wklejasz... mogłeś to zmniejszyć równie dobrze :[

Guest Mecenas

przepraszam...

obiecuje poprawe

musiałem juz wyjsc i dopiero wrociłem

a pozatym server jak cheoiałem poprawic wywalił standardowy bład 111

Marecek się wystraszył i oddal obrazek :P baby gorą :))

to jak jest z tymi obrazkami w podpisach??

"Rozmiar obrazka musi być mniejszy niż 0 kB" - to jakies jaja są? :x

Prosze grzecznie admina o answer, bo zrobilem sobie ładny obrazek do podpisu :D

Kazdy moze wstawic czy nie kazdy? Jezeli juz mozna to tym BBcodem czy html wpisujemy??

Dobra... KWESTIA OBRAZKÓW W PODPISACH:

Można. Będę interweniował, jeżeli ten obrazek będzie na wysokość większy niż 50-60pixeli. Nie chcę, żeby podpis był rozwalony na kilkadziesiąt linijek. Dobrzym przykładem będzie tu podpis Anirack, Kelly i Kudłacza - chciałbym, żebyście robili tabelę i żeby wszystko w jednej linii było (albo maksymalnie krótko jedno pod drugim).

Jeżeli podpis ma być tylko obrazkiem, to można zastosować znaczniki ;)</td>
</tr>
</table>
[/code]

Jednak ze względu na to, że phpBB interpretuje też tekst sformatowany - czyli wszystkie entery, spacje etc, należy przerobić te znaczniki HTML w taki sposób, żeby całość była jedną linijką - pokasować wszystkie puste miejsca. Jeżeli umieścicie podpis w takiej postaci w jakiej podałem wyżej, będzie on mocno rozstrzelony (każda linijka kodu HTML to jedna linijka więcej w podpisie).

Tak wygląda ten sam kod przeformatowany i gotowy do wklejenia do podpisu:

<table width="100%" border="0" cellspacing="2" cellpadding="2"><tr><td width="150">[img=http://206club.net/images/signatures/anilogo.jpg]</td><td width="203">[url="http://www.peugeot206club.com"]www.peugeot206club.com[/url]
[url="http://www.peugeot3miasto.prv.pl"]www.peugeot3miasto.prv.pl[/url]
[url="http://www.206club.net%20"]www.206club.net [/url]</td><td>[email="[email protected]"][email protected][/email]
888 200 206 </td></tr></table>--- ZAPRASZAM ---

A poniżej rezultat działania tego podpisu:

|||||||||||||||||||||||||||||||||POLE PODPISU||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

<table width="100%" border="0" cellspacing="2" cellpadding="2"><tr><td width="150">http://206club.net/images/signatures/anilogo.jpg' alt='anilogo.jpg'></td><td width="203">www.peugeot206club.com

www.peugeot3miasto.prv.pl

www.206club.net </td><td>[email protected]

888 200 206 ;)</td></tr></table>--- ZAPRASZAM ---

|||||||||||||||||||||||||||||||KONIEC POLA PODPISU||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Jeżeli ktoś będzie miał z tym problem, to zapraszam na priv.

o jaki ładny podpis :P

a dlaczego wszyscy mają takie ładne logo w podpisie - kelly, Janus buuuuuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

o jaki ładny podpis :P

a dlaczego wszyscy mają takie ładne logo w podpisie - kelly, Janus buuuuuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dzięki :D

Śam sobie zrobilem ;-)

Dzieki dla Admina za pomoc we wstawieniu obrazka :padam:

Mój obrazek wziął się z tej fotki

Jeżeli masz jakąś fotkę z której chcesz mieć obrazek to prześlij mi na maila - w miare moich mozliwości zrobie z tego obrazek w takim samym duchu jak ja mam :)

SUPER!!!! bylabym bardzo super hiper extra zajebiscie mocno wdzieczna :P :padam: (posyłam mejliskiem 8) )

Guest Mecenas

kurcze juz nie wiem co jest albo cos z moim netem co mozliwe albocos z forum teraz popewnego czasupojawia sie error: połaczenia z baz danych... wiec wioskuje ze to nie moja wina

aa1qy.th.jpg

innym errorem jest (111)

i z tym to juz wariuje bo pojawia sie kilkadziesiat razy dziennie

bb4zi.th.jpg

nie mam juz siły z tym.. prosze napiszcie czy tez tak macie

mam to samo tylko ze nie tak czasto ale co do 1 pikczersa to marecek ju zainstalowal skrypta ktory rejestruje niedostepnosc bazy a to 2 to sam nie wiem

grrrrr

... Mecenas, masz kase na nowy serwer, to wykładaj :[ A póki co mamy co mamy, możemy tylko marudzić :[

...ze swoich doświadczeń wiem, że błąd pierwszy pojawia Ci się jak strona chodzi a usługa związana z bazą danyh - nie (zdarza się to rzadziej), bo częściej jest błąd drugi -dla osób używających połączeń bezpośrednich jest to zwykłe "could not connect to target machine", a dla Ciebie - error 111.

Nie mniej zauważyłem, że o ile przy połączeniach bezpośrednich te "pady" nie trwają dłużej niż 5 minut (co i tak jest z lekka kpiną ze strony szanownej obsługi z superhosta), to przez proxy w3cache.tpnet.pl strona leży praktycznie całymi godzinami (wspomniany błąd 111 :[ )

Mam obydwa errory na 2 zupelnie innych laczach. Server provider daje d*

T.

mi tez forum znika często na pare minutek... troche irytujące gdy pisze sie posta a tu wszystko znika... ale co zrobimy :(

Jak juz sponsorzy wyłożyli kase na serwer to trzeba truć dupe tym z superhosta.

nie ma sponsoroof albo inaczej serwer sponsoruja marecek kelly anirack i kudlacz< z czego ja musze przelac kaske na konto marecka lub jakos osobiscie dostarcze :P >

Dostałem odpowiedź z działu technicznego w sprawie tych ciągłych "padów":

Witam uprzejmie.

Robimy co w naszej mocy, aby rozwiązać problem. Dzisiaj ręcznie ustawialiśmy kilku najbardziej aktywnym użytkownikom indeksy w bazie danych, żeby poprawić wydajność. W najbliższych dniach mamy również w planach rozpoczęcie na jednym z serwerów testowania systemu do cache\'owania PHP. Jeśli zda egzamin, zainstalujemy go również na pozostałych, w tym Pańskim.

Pozdrawiam.

--

Michał Jerzyk, Prosperita s.c.

Dział Techniczny Superhost.pl

Jak dla mnie fair enough. Interpretujcie jak chcecie :/ Czekam na rezultaty.

Guest Mecenas

tylko w kwestji wyjasnienie.. nie chciał bym zeby moj wczesniejszy post zabrzmiałjak jak jakies wrzuty w stylu "co to za serwer" itp itd...

chciałem jedynie zasygnalizowac problem... jestem jeszcze raz wdzieczny ekipie osob ktore wykupiły server.. osoby ktore były z nami od samego poczatku wiedza jakie problemy byly z poprzednim serverem i ile nerwow kosztowało nas uzywanie poprzedniego...

mi też czasem znika - jak nam wszystkim z teog co widać ale nie dramatyzujmy... ;) nie jest zle - mamy forum, chodzące, a ze czasem cos sie spier^&$*& no to trudno... bywa... wazne ze jest jakis odzew i ze cos w temacie bedzie robione i nikt nas nie olewa (co było by be) wiec pozostaje tylko cierpliwie czekac i nie marudzic i cieszyc sie z tego co jest :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...