Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

Kazdy ma czasem ten problem ale jak wyskakuje error to znaczy to ze .....czas na herbatkę :P

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

psik odemnie :P

pyt do admina :jak sie odgonic od zwariowanych moderatorek ???? :D:D:D:D

Jak się nie możesz opedzic od bab to chyba dobrze prawda????? :P

Tu admin nie pomoże hahahahaha

kolejne pytanie :P

gdzie sie podzialy style forum czy juz nie mozna ich zmienic a moze ja slepak jestem :D:D

Razem z wersją 1.9 forum wyszedł tylko jeden oficjalny styl - sub silver. Obecnie już go ostro zmodyfikowałem, są nowe ikonki, nowe kolory... Poza tym wszystkie emotikony są już porobione pod jasne tło -> dlatego wywaliłem subblack-a. Ten czarny styl tak siedział, marniał, po kolei brakowało do niego ikonek (bo nowe dodawałem tylko do silvera), coraz mniej osób z niego korzystało... aż w końcu go wywaliłem i już. 3,5MB na dysku więcej... jakieś zażalenia?

:twisted: czerwony nie pasuje do logo :P W planach jest drugi skin, ale zupełnie inny niż to co teraz mamy... szykuje się dłuższa robota.

Mecenas, nie wrzucę tego czerwonego. Poprzednio był i nikt z niego nie korzystał. Nawet Ty :/ Za dużo bym się musiał bawić z ikonkami, żeby wszystko działało jak należy... poza tym jest do przerobienia kilka grafik, bo ten styl z 1.8 pochodzi :/ Nie chce mi się...

Ja postuluje zeby w miejscu "Kto siedzi na Forum" obok kolegow pojawily sie kolezanki i ewentualnie ziomalki.

To moze sprobujemy jakos pomoc naszemu adminowi. Jakis fan club admina zrobimy. Albo FPAUPU (Fundusz Pomocy Adminowi Uciskanemu Przez Userow).

dobry plan ;-)

dobrowolne wpłaty prosimy kierowa na.... :P

a tak abstrachujac od tematu... ciekawe jakie pomysly co do forum ma obecnie szanowny admin... zdradzi cos? bo nie chce cemi sie jakos wierzyc ze spoczal na laurach i juz nic tam nie dlubie, nie upieksza i nie polepsza? 8)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...