Jump to content

Pytania do Admina

Recommended Posts

Albo FPAUPU (Fundusz Pomocy Adminowi Uciskanemu Przez Userow)

:)) :)) :)) :)) dobre. Z funduszu kupimy adminowi batoniki :)

A fanklub w postaci pci pięknej to on już ma. :)

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marecek

58

• AniracK

47

• kelly

34

A fanklub w postaci pci pięknej to on już ma. Smile

No to juz lepiej miec on nie moze. A wiele tych fanek jest?

Gdzie się nie pojawi tam zaraz małe stakdo się zbiera :) :)) :)) No ale jak go nie lubić?Takie ładne forum nam zmajstrował :) ;-)

uczę się php...

Tez kiedys probowalem ale sie nie udalo. Jak cos potrzebuje to w manualu szukam i tyle wiem :)

Panie Adminie. Bo mamy juz ladne pole do wpisywania wiadomosci do ShoutBox'a w ktorym liteki nie sa obciete. Ale jak sie wezmie edycje to w tym polu literki sa obciete. A no i przyciski obok pola wpisywania nadal sa za niskie.

I nie ze sie czepiam czy cus. Tak tylko zauwazylem.

bosh... musze sobie tego ffx-a zainstalować, żeby zobaczyć czemu tak ludziska marudzą... się zrobi :)

daj spokój, troche zacząłem się tu towarzysko udzielać i zauważyłem ciekawostkę - albo komputer albo znajomi :/ poza tym dzienny tryb studiów nie sprzyja częstemu siedzeniu przed komputerkiem :( :( Wpadam tylko zobaczyć czy forum jeszcze żyje i tyle mam czasu :( :( Ale to się unormuje, mam nadzieje :)

cos sie Geciowi krzaczy z licznikiem - chłopak pisze posty a mu na liczniku nie przybywa (sprawdzalismy), ok 30 mu brakuje..... dziwne nie? Ale to moze lepiej z nim o tym pogadac :)

Licznik się nie kręci w działach Off Topic i Giełda. Na pozostałych działa... nie moja wina, że Geciu tak OT-uje :D

Ej Adminie, a dlaczemu u mnie nad avatarkiem jest "2o6 - maniak"? Ja tego nie napisalem i inksze forumowisze tego nie maja. Nie zeby bylo zle, fajne jest, ale sie zaciekawilem.

Bo mamy popierniczony system rang... w zależności od tego ile masz postów, wyświetla Ci się nad avatarem ranga graficzna i tekstowa... kiedyś była o tym mowa, ale w końcu jest tam spory bałagan a nigdy nie miałem czasu tego uporządkować. Jak macie propozycje co do rang, to dajcie znać. Wcześniej była już mowa o:

206 - new 0-50

206 - user 51 - 150

206 - maniak 151-300

206 - addict 301 - 500

206 - holik 501 - <1000

teraz zajrzałem, że jest tam poukładane zupełnie inaczej... np. od 150 jest 206-maniac, a powyżej 200 ranga znika :/ Zrobię porządek wieczorem, teraz muszę się urwać z domku.

widzisz Janus to się test nie powiódł, ale jestem stupid :D no to w takim razie spadam do działu off-topic'owego popisać trochę! czyli wychodzi na to, że właściwie nie mam nic do powiedzenia konkretnego :wink: hahaha i widać jak ja lubię gadać o niczym, nawet w pytaniach do admina potrafię pisać o moich problemach ze samym sobą czy jakoś tak :lol: :lol: :wink:

Geciu sie przejmuj się my wszyscy nie wiemy za wiele hihihihi I to jest fajne. Ze nie trzeba tak jak na innych forach patrzec na temat i zastanawiać się co ja tu robie, nie wiem o czym gadaja tylko pisze się co się wie, a jak sie nie wie to tez sie pisze zeby sie dowiedziec :)

Jestem za dodaniem dla Gecia 50 punktów gratis ... bo ma fajne cc :)

Uporządkowałem już rangi użytkowników:

0-50 2o6 newbie

51-150 2o6 user

151-300 2o6 maniac

301-500 2o6 addicted

501-700 2o6 crazy

701-900 2o6 holic

powyżej 901 - 2o6club.net master

Po przekroczeniu 1000 postów user dostaje rangę VIP-a :)vip.gif

Co myślicie?

no no marecek widze ze sie starasz :):) mnie sie podoba chodz i tak nie widze swojej rangi jakos nie ide na ilosc postow i nie wklejam swoich wypowiedzi gdzie popadnie :D:D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...