Jump to content

Grupa kuj-pomorska

darkseed

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Termit

302

• lina

279

• Kamil 206sw

96

Według mnie to ta druga belka! z białym napisem "team". Nie gryzie sie tak.

Zgadzam się z Tobą. Wersja z biało-czerwonym napisem KUJ-POM miała być nawiązaniem do oficjalnych barw waszego województwa. Nie tylko z technicznego (warsztat graficzny) punktu widzenia, ale również dobrego smaku wersja druga jest lepsza ;)

(M.)

...done.

Jeśli chcecie mieć belkę Kuj-Pom, to musicie sobie ją ustawić w profilu (panelu użytkownika), w miejscu, w którym wybieracie przynależność do grup - na samym dole strony jest informacja Grupy różnią się stylem wyświetlanych opisów. Wybierz grupę, z którą chcesz się identyfikować. i trzeba wskazać KUJAWSKO-POMORSKIE TEAM

Po wybraniu wyglądu, będziecie mieli beleczkę: kujpom2.gif

hmmm..elegancko w ryj :P dzięki

---------- Po chwili dodano... ----------

można zamknąć temat...

no fakt racja,kolor...czcionki hmmmm...miał być zielony..to niech będzie (choć zielony mi się nie podoba) a styl?...nie chcę podejmować sam decyzji..więc czekamy ...

To może taki kolorek? - SeaGreen (z przybornika forumowego).

Ew. Coś takiego? - SandyBrown

Albo jeszcze inaczej? -Teal

Czcionka podstawowa, "pogrubiona".

A Wam- co i jak się podoba? :> ;)

ujdzie...może być

---------- Po chwili dodano... ----------

napisałem do admina żeby zrobił opa dla wszystkich,ponieważ co niektórym osobą to przeszkadzało...zresztą mniejsza oto...cała ta sytuacja jest komiczna

Edited by darkseed

Podałam kilka bardzo luźnych propozycji czcionki. Oczekiwałam raczej aprobaty/ lub nie. Co kto lubi/ co komu się podoba- dobrze by było, gdybyśmy mogli wybrać coś konkretnego i mieć już tego typu "małe" rzeczy za sobą. Przecież podobno jesteśmy "grupą".

Odpowiedzi typu:

ujdzie...może być

- naprawdę nie są pomocne dla wyboru choćby czcionki;)

Nawet nie naprowadzają na taki czy siaki odcień z palety kolorów. Być może ktoś preferuje róż ale wstydzi się napisać?:P

Natomiast tego:

[/color]napisałem do admina żeby zrobił opa dla wszystkich,ponieważ co niektórym osobą to przeszkadzało...zresztą mniejsza oto...cała ta sytuacja jest komiczna

- to już całkiem "nie łapię". Troszkę niestosowne zachowanie hmm

// Żeby nie było później jakiś "fochów" czy niedomówień- nie mam, ani nie miałam na celu nikogo obrazić;)

maskara...nie łapie :rotfl

ehhhh nawet mi się nie chce dalej w to brnąć,powiedzmy sobie prawdę chcieliście mieć

opa..to spoko,poszło na pw do admina..koniec tematu..do zobaczenia na spotach

moim skromnym zdaniem jest ok. Zielony lub pomarańczowy do godła czerwono-czarnego to jak.. dobra daruję sobie. Natomiast wrzucenie bold spowoduje nieczytelność. Jest ok. wg mnie. Jedyna drobna uwaga to można by wprowadzić bardziej delikatny gradient w błękitnym tel.

ehhhh nawet mi się nie chce dalej w to brnąć,powiedzmy sobie prawdę chcieliście mieć

opa..to spoko,poszło na pw do admina..koniec tematu..do zobaczenia na spotach

misie kochane. Podejmijcie taką decyzję, żeby mi roboty nie dokładać - wybierzcie kto ma zarządzać grupą, to dodam. Nie mogę dodać całej grupy jako administratora grupy... tylko pojedyncze osoby.

misie kochane. Podejmijcie taką decyzję, żeby mi roboty nie dokładać - wybierzcie kto ma zarządzać grupą, to dodam. Nie mogę dodać całej grupy jako administratora grupy... tylko pojedyncze osoby.

Ja głosuje żeby lina była dodana;)

Co do koloru trzcionki to chce żeby był inny niż reszta grup ma i tyle:P

• 3 weeks later...

kolor czcionki mógłby być pogrubiony niebieski

Czcionka taka jak jest!

Co wy na to?

barczol, tylko zwróć uwagę czy już jakaś z grup nie ma podobnej (a ma chyba Silesia Squad hmm).

Btw. Czy kolor który wybrał barczol tylko u mnie na ciemnym stylu jest tak oczo****y? :P