Jump to content

Grupa kuj-pomorska

darkseed

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Termit

302

• lina

279

• Kamil 206sw

96

widziałęm domy na twoich zdjęcieach, tak że wiem:),to my możemy się spotkać na stacji w stryszku,ale to jeszcze jest czas

zbyniu jest możliwe, że widziałem Cię dziś ok. 15:40 na skrzyżowaniu Kamiennej z Wyszyńskiego:?

Goliat8800

No przez wloclawek to nawet na stalowkach strach jechac:) wiem bo mieszkam.

zbyniu jest możliwe, że widziałem Cię dziś ok. 15:40 na skrzyżowaniu Kamiennej z Wyszyńskiego

Hehe musisz przestać palić trawe:),bo ja w bdg ostatni raz byłem rok temu:)

---------- Po chwili dodano... ----------

jak robili tą drogę wjazdową do włocławka,to pamiętam jak jedziesz z Torunia był taki most po którym się zjezdzało,to tak położyli asfalt ze stary był z 20 cm niżej niż nowy i nie postawili żadnych znaków,ja jechałęm załadowanym sprinterem i połamałęm prawy resor tam:),po 2 tygodniach połamałem następny jak zaczeli robić drogę tam na przeciwko pksu,tam już były takie koleiny ze osobowy by się zawiesił.

Czyli Włocławek wygląda dalej tak samo?

Kamil 206sw

zbyniu no są tam jakieś dziury, zresztą wszędzie po zimie się pokazują :P Największa dziura jaką widziałem tam to była jakbyś jechał do Włocławka od srony Lipna przez tamę i później we Włocławku skręcał w lewo na Łódź bo tam remontują drogę(najgorsze jest te skrzyżowanie). Gość starym BMW ze sportowym zawieszeniem tam się zawiesił podłogą i :dupa

Hehe musisz przestać palić trawe:),bo ja w bdg ostatni raz byłem rok temu:)

Nie palę trawy :P

Widziałem samochód jak Twój i myślałem, że może to Ty :P

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

termit opisz mi tutaj swój misterny plan dojazdu do bronka:),bo wiatr szumi że jedziesz z dwiema kobitkami:),jeszcze kujawiak by sie zabrał i demon może:)

Byle nie przez Włocławek :D

---------- Po chwili dodano... ----------

a jeśli juz to 25km/h nie więcej

Ja mam 17" więc nie jadę przez Włocławek :P

Trzeba ustalić jakąś sensowną trasę ;)

najlepsza trasa:

Inowrocław->Strzelno->Ślesin->Konin-Turek-Sieradz->Łask->Piotrków Trybunalski i z piotrkowa już tam może z 15 km do bronisławowa,najlepsza trasa nie jest najlepsza,ale nie stoisz w korkach i można podziwiać widoki:),jak ktoś ma mały budżet lub woli nie prowadzić:) to mam 3 miejsca wolne,tylko wiadomo ile miejsca jest w 3d

Ja mam 17" więc nie jadę przez Włocławek :P

Trzeba ustalić jakąś sensowną trasę ;)

:ok

myślę że trasa Zbynia jest najbardziej optymalna

do śieradza 2 lata temu jak jeszcze byłem ostatnio w pl była równiutka droga świeżo położona,najgorsza była jak się przejechało łąsk w strone piotrkowa,tam chyba można było jechać 3 drogami:)

konin --> A2 --> lodz i dalej Piotrkow

Taki był plan! :D (i niech tylko ktoś zacznie marudzić to :krzeslem) :whstl

no jak nie zrobili tej drogi za turkiem,to lepiej jechać A2,jest jeszcze za free czy kasiorę już chcą?

w sumie ja wole z moim zawieszeniem nie ryzykować:),teraz tylko się zgadać co i jak,przydały by się jakieś nr telefonów,no i miejsca gdzie mamy się spotkać i o której,pyraki pewnie też przez konin jechać będą :)